Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 4)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Bedna - dalsi SPV

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 64]

Re: Bedna - dalsi SPV

Můžu se zeptat, co tam bude za DAC?

(upravil thool 31. 8. 2008 15:40)

Re: Bedna - dalsi SPV

http://diyparadise.com/shop/images/enhanced_usbmonica.jpg

Je v ni TDA1545A a autor si dal na konstrukci docela zalezet. V podstate z toho udelal externi zvukovku.
Cena tusim 200USD. Dnes uz nejspis vice. Puvodem z malaisie.

Web

Re: Bedna - dalsi SPV

Hm, tak tohle řešení je mimo moje finanční možnosti. Tušil jsem, že to bude moc drahý, nebo to bude stát za prd. A než tam cpát levnej DAC, to radší žádnej DAC.

Re: Bedna - dalsi SPV

Souhlas - raději bych ty prachy narval do pořádný zvukovky.

Neměl by být náhodou soundrefiner co nejblíže výstupu zdroje signálu aby se jím krom jiného pořešilo buzení signálového kabelu? Tím že se SR vestaví dovnitř zesilovače tato hejo fičura odpadá.

(upravil thool 31. 8. 2008 16:16)

Re: Bedna - dalsi SPV

Thales: 98% casu budu poslouchat prave prez tento DAC. Kabel z neho do SR bude i do 5cm. Moznost pripojeni signalu z venci davam jenom proto, abych na sebe jednou nenadaval. Krom toho, kdybych treba chtel CD, tak si udelam kabel vlastni, do 20cm.

Web

(upravil thool 3. 9. 2008 20:52)

Re: Bedna - dalsi SPV

progres

http://img222.imageshack.us/img222/4354/zesikkostradn0.jpg

Srouby couhajici ven budou utopene v 8mm tluste predni masce.

Web

Re: Bedna - dalsi SPV

Chjo, jak poslední dobou sleduji podobné high-precision práce, začínám mít pochybnosti, že někdy zvládnu něco podobného...
Co je to za pěkné RCA a svorky pro výkonové výstupy?

Re: Bedna - dalsi SPV

No fuj, DACy se daj sehnat i zadara u TI a zbytek dobastlit, ale jsou to mrdky.

(upravil thool 4. 9. 2008 13:56)

Re: Bedna - dalsi SPV

Nepér: Mluvis o te fotce na zacatku? Ty cinche jsou z EZK, bohuzel je to docela srot, nepracuje se s nimi nejlip. Ale nic lepsiho jsem v rozumne cene u nas prodavat nevidel. Mozna, kdyz me nekdo navede smile

Ty reprosvorky uz nevim odkud jsou, staly asi 50/par a taktez je to takovy nejaky.. no lepsi nez na otcove hifine, ale prece..

Web

Re: Bedna - dalsi SPV

Thoole, ten rám je z čeho? Obyč jekl nebo nějakej hranol?

(upravil thool 4. 9. 2008 17:10)

Re: Bedna - dalsi SPV

Je to 8x8 hranol. Ve ferone asi 80,- za 3 metry. Bohuzel tam nejsou schopni to narezat presne, delaji to na nuzkach v toleranci tak +/- 5mm. Nechal jsem vse nastrihat o par cm delsi a fidlal pilkou na zelezo.

Ted budu resit zaobleni hran chladice. Mam ale lachtani ruce, coz jde schovat vsude, ale na chladicich ani omylem. Budu si muset vyrobit nejake udelatko.

Web

Re: Bedna - dalsi SPV

Ten hranolek, je ocel nebo hliník?

Re: Bedna - dalsi SPV

Je to ocel, hlinik by neprezil.

Web

Re: Bedna - dalsi SPV

Dík, vypadá to fakt pěkně. Dobrá inspirace. Jsem zvědavej až to dáš dokupy komplet.

Re: Bedna - dalsi SPV

A ja dekuju za psychickou podporu smile Bude to jeste dlouha cesta..

Web

(upravil dodik 7. 9. 2008 12:36)

Re: Bedna - dalsi SPV

thool pekna krabica, objednaval som z alunetu ale ich "tabule" sú na šrot, nerovné, nepresné, materiál/zliatina nič moc, rezané z pásu tak tá pevnosť, ehm, objednal som som z druhej firmy a to už bolo iné kafe a presnosť. možem poslať aj niake fotky tých plechov.
Máš to pekné ešte ak to bude po eloxovaní smile len trošku sa mi zdá zbytočne prehnane zložitá krabica, tých Učok a Liek je tam až moc, pozri krabice skadane od Betaron-a alebo Ondru atd, pekne na pohlad jednoduche(len na pohlad).
Drzím palce, ....

...a ak možem tak potom či možem ti temu zasrať ak budem mať niaku otázočku k mojej stavbe ohladom konštrukcie, ak ti to nebude vadiť

(upravil thool 7. 9. 2008 13:38)

Re: Bedna - dalsi SPV

Dodik: Kdyz to tu nezaseres uplne, tak ok smile

Ty fotky na zacatku dredu jsou puvodni konstrukce, uz jsem to dost zjednodusil, viz prvni prispevek na druhe strane.
( http://img222.imageshack.us/img222/4354 … tradn0.jpg )

Web

Re: Bedna - dalsi SPV

ano tak to je moc pekne aj jednoduche, a bueš dávať pred hlavný 8mm panek ešte jeden ? na uchytenie potakov a tvojich doplnkov? niečo take by som chcel aj ja spraviť, taktiež aby na hlavnom panely neboli žiadne skrutky len ovladacie prvky

Re: Bedna - dalsi SPV

Ten predni panel bude z 3 plechu - 2mm a 2x 3mm. Takze potaky atp. budou uchycene na tom spodnim smile Na vrchnim budou pouze 4 zapustene srouby a ovladaci prvky - takovy je plan.

Web

Re: Bedna - dalsi SPV

ty to maš blbe že maš tie 3mm plechy, ja mam hlavny panel 8mm takže možem spraviť don z vnutra zavit 5mm dlhy a nebudu žiadne šroby

Příspěvky [21 až 40 z 64]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Bedna - dalsi SPV

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£