Téma: 6614

je vhodný na stavbu subu do auta ? popřípadě kolik litrů a jaký od teho můžu čekat zvuk při cca 60w rms

Re: 6614

Nejspíš 20-30l uzavřených, do auta to není.

Re: 6614

60W RMS - na to u tohoto repra zapomen, aspon v pasmu pod 100Hz. Prikon je u nekterych TVM nadhodnocen vzhledem k tomu, jaka Xmax maji povoleny. Jak pise Antonio, neco to zahraje, ale necekej nic extra.

Re: 6614

hej hej, 60W je nepravdivý údaj, 100W zos úplne v pohode znesie smile

Web

Re: 6614

100w ? třošku přehnany si myslim to by vyskočil big_smile

Re: 6614

Můžeš napojit cokoliv na cokoliv, pokud ti sedí impedance a pokud máš rozum na to, abys to dokázal neodkouřit. smile

(upravil Brehowicz 3. 5. 2007 14:55)

Re: 6614

Kolik pak asi už borcu plakalo nad tím jak jim v nejen v autě zasmrděl lak na cívce a pak jen litovalo ze to chrastění při buzení nad limitaci není zvuk elektrické kytary smile a pak....... bylo ticho-amen.No a do auta si myslím že fakt patří něco jiného.Ikdyž je vás tady dost co nemáte radi jiný material na memb. než papír tak v té kaře pokud není impregnovaný je asi fakt ideal polypropylen ponašemu pet flaška,vysoké teploty a střídaní vlhkosti dělají divy.

Re: 6614

no ty teslaky hraji fakt hovno wink

Re: 6614

Nehrají hovno, Ty hovne:-), jen nejsou určený do auta!

Web

Re: 6614

hrají hovno smile moje slovo jako na basy nejsou skoro vůbec ..ta citlivost kolem 50 hz no otřes funi to litato jak stekli ale neduní nehraje ..středy tozahraje pěkně to se nehádám ..a dal jsem je do auta jen aby hráli středy .do auta jsem strčil dbr60 v 35l se skosenou hranou bez vytlumeni smile a když to osolím tak megabasytypičo že vrni všechen plast a plech ..:D to už neni poslouchatelny ..

Re: 6614

Děláš si z nás prdel nebo to myslíš vážně???

Web

Re: 6614

Já se přiznám že mám 2xARN6618 v platu, hrajou do celýho objemu kufru(Golf II), živené jsou z autorádia Sony XR-1300R a s rozumnou výchylkou to hraje až až...

Re: 6614

srandovní je to že nedělám můj názor je takovej

a ty 6618 v platu do objemu kufru no nevim no víc jak 25 l na tu 6618 bych nedal to musí hrát zajímavě

Re: 6614

a víš co je na tom nejlepší? Že to hraje bez jakýhokoliv hučení, pravda malinko to duní, ale ne zase tak moc. Jako subwoofer do auta bych 6614 nepoužíval a tuplem ne jenom jednu.

Re: 6614

babakus: pocitam ze to mas aspon na nejakej doske chytene a tu na plate. inak co slniecko? mas ty membrany nejak zakryte alebo free?

Re: 6614

Uchyceny jsou jenom v platu(5mm překližka potažená nějakou látkou) a zakryté 8" grilem na kterém je dvouvrstvě natažená černá dámská punčocha, takže na membrány nejde přímé sluníčko.

Re: 6614

yo, to by slo. inak som zvedavy ako dloho v porovnani s carhifi vydrzia taketo repra do bytu.

Re: 6614

tak to nevim, ale odhaduju že po nějakém čase budou malinko prověšený membrány, jinak nic jinyho asi nehrozi

Re: 6614

Babakusi, 5mm je pěkně málo. Tos tam moh' nechat rovnou origo papundeklový...

Web

Re: 6614

však je to jenom dočasně hoši wink A tohle je original plato(alespoň doufam)