Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Projekty stojanových reprosoustav » KomarD-Jeay (Pioneer TS-1080)

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 29 z 29]

Re: KomarD-Jeay (Pioneer TS-1080)

No nevím, jako recese možná. Ale pro normální poslech ani náhodou. hmm

Re: KomarD-Jeay (Pioneer TS-1080)

ha, mám inšpiráciu pre moju mladú, nádhera

Web

Re: KomarD-Jeay (Pioneer TS-1080)

kdo se pusti do 3p ve tvaru vanociho stromecku? big_smile kdyz to clovek nebere moc vazne, tak je to docela pekny a roztomily, si myslim, ze zrovna holky potesis vic timhle, nez skvelou vychytanou perfektne hrajici rakvi smile

Re: KomarD-Jeay (Pioneer TS-1080)

Dakujem za hodnotenie smile
Az tak zle to ozaj nehra, ved ucho si zvykne po chvilke, ak by to aj vadilo smile
Priatelka chodi na VS veterinu, jej zaujem o stavbu bol asi taky "jeej, ake si si postavil bednicky, aj ja si chcem dajake; aj ja, aj ja" smile
Po dokonceni stavby dosla sestra s napadom "a mne postav oblacikove...". Tak mozno niekedy vznikne este nieco nezvycajne smile

Glatz:   je to tak, aj seba clovek zabavi, kym take zbastli smile

siss: lak je akrylatovy leskly, daky zazrak za 169Sk/600ml pixla, jeden a pol stacilo. Drzi velmi dobre aj bez zakladu, lebo je to vpite do dreva, ale
        radsej treba dat aj zaklad, potom by mozno stacilo aj 400-500ml. Znacka je daka OEM Hornbach smile))

Martin: aj ked ma hlasnu disco music rada, este byva s rodicmi a chce aj nadalej, tak 15" PA zatial neprichadza do uvahy :-P

Frank: napad mojej bol presne ten isty, pomalovat bedne kvetinkami big_smile Mozno sa tu casom zjavia aj take wink

BobiseK: pocul som SAL NEO130 a ee, nebolo to bohvieco, vysky skreslene a stredy zakalene. Mozno je ORANGE lepsi, ale ja radsej mam v tej
              cene Monacor.

Michal: ten Seas je pekny, ale cena skareda :-/

Re: KomarD-Jeay (Pioneer TS-1080)

Naozaj veľmi originálne, vlastne nie som si istý či som vôbec niekde videl repráky v tvare srdca, prdele to hej, ale srdca isto nie cool -chválim kreativitu!!

Re: KomarD-Jeay (Pioneer TS-1080)

Mě se to moc líbí,výbornej nápad a design přímo na 1* je to moc hezkej dárek pro přítelkyni a určitě jí tím uděláš obrovskou radost.Hned jsem to poslal v odkazu svojí a taky se jí líbily ... mnohem víc než ty mý pro ni technický hranatý krabice...

Není co dodávat...

Re: KomarD-Jeay (Pioneer TS-1080)

Tak už víme, proš Dawsoo prodal ty super věže s RD-50. lol

Re: KomarD-Jeay (Pioneer TS-1080)

7tech haha big_smile
KomarD-Jeay: prosim ta, ako si to striekal? pistolou? kde? vyzera to byt bez chyb.

Re: KomarD-Jeay (Pioneer TS-1080)

siss>  Pistolou nie, tym nanestastie nedisponujem. Obycajna plechovka akryl laku. Je tam toho trochu viac, preto je to celkom hladke, brusil som len raz prvy nasrek, ked to dvihlo chlp na dreve; potom uz len vrstvil lak, asi 3x s nie celkom uplnym uschnutim (cca 20-30min medzi vrstvami).

Ta striekacia pistol by sa zisla, nedavno som kupil lacnu elektricku, ale to skor pluve ako strieka:)
Naposledy som sa sral s polyuretanom a je to hruza a des. Valcekoval som to a az na 3ti pokus to vyzeralo k svetu.

Příspěvky [21 až 29 z 29]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Projekty stojanových reprosoustav » KomarD-Jeay (Pioneer TS-1080)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£