Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Reproduktory » Visaton W170S nebo Dexon IRB 16/60/01,8?

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 23 z 23]

Re: Visaton W170S nebo Dexon IRB 16/60/01,8?

stiglitz napsal:

Jenom budu muset vrchlíky dolů, a dát jiný, který před tím upravím, Antonio tady postnul něco propustnýho, z ali, ale mě se ne úplně líbí. Tak. Takže si objednám jiný, papír, a po obvodu proseknu pět, šest otvorů...

yikes, nepochopil. Chaos za 2 kHz nezpůsobuje vzduch pod vrchlíkem, ale samotný rezonující plast. U měkkého textilu se to neděje. Nelakovaný/lakovaný pak použij podle toho, zda je prostor pod ním odvětraný. Důležitá věc je pak ještě vyplnit ten prázdný prostor na trnu, nalepit PP, i plochý, jinak na středech dojde ke zvlnění.


jozy, měření s PP má check tady.

Re: Visaton W170S nebo Dexon IRB 16/60/01,8?

antonio, díky za info a usměrnění. Musím ty IRB vydolovat z depozitu. Koupil jsem je loni od kamaráda v páru za litr, což asi jde. Předpokládal jsem, že ten vrchlík je z papíru, ale nevím, co by to na věci měnilo. Plast mě netrknul.
To Checkovo měření - tak to jsem koukal, co s tím ten vrchlík dělá - neřekl bych to, fakt.
Měření - to se musím naučit. Bez toho se nehnu z místa.

Re: Visaton W170S nebo Dexon IRB 16/60/01,8?

Ahoj. Doplnil bych: Předělal jsem sloupy s IRB 16 na regály. (obří sloupy raději s něčím jiným) . Mám zatím jednu bednu a zajímá mne, jestli to bude trochu hrát, jak předpokládá pan konstruktér. Zatím to mám bez díry BR a měl jsem to na generátoru. Zatímco bedna s ARN 5604 nastupuje v plné síle na 80 Hz, jak se ví, IRB až na 100 Hz ve 18-ti litrech. Opravdu jsem zvědav, jestli se přidáním BR dostanu na 60 Hz. Myslím, že ne. Pokusím se tmelem vymazat spáry a důkladně podtěsnit, co jde. Určitě má ale IRB čistší projev vůči ARN.

Příspěvky [21 až 23 z 23]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Reproduktory » Visaton W170S nebo Dexon IRB 16/60/01,8?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£