Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » Magnat The rock mono

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [15]

Téma: Magnat The rock mono

jaky zesik je podle vas z techto dvou lepsi? http://www.autoradia.biz/produkt/456/ma … -mono.html , nebo http://audioland.cz/Magnat/Magnat-Rock-mono_g12.html.jakz je meyi nimi rozdil?

Re: Magnat The rock mono

Podle mě jsou stejný, ale ten za ty 4000 bude nějaká voblož big_smile

Re: Magnat The rock mono

sem si to myslel,ze nebude tak kvalitni.proste asi lepsi koupit ten za cca 6k.ten za ty 4k bude mit jine soucastky uvnitr (ne tak kvalitni atd.),to si vsak netroufam rici,ale ani jsem ho nikde jinde totiz nenasel,ani primo na magnatu.takze je to asi jasny.nazor?

Re: Magnat The rock mono

Počkej na sinclaira. Crash o tom (při vší úctě) ví prd.

(upravil Vaillante 2. 5. 2007 18:33)

Re: Magnat The rock mono

promin,ale sinclairovi jsem psal asi tak pred 14dni na jeho mail a stale cekam na odpoved.uvidime.treba se dockam alespon na diskuzi.

Re: Magnat The rock mono

v tom pripade je to to samy jako ten za 6k,ale v jinym ,,kabate''?

Re: Magnat The rock mono

Sinclair to tu už někde psal. Tuším, že se ho na to ptal Antonio. 
Zkuste pohledat.

Re: Magnat The rock mono

na tomto foru nic takoveho neni a na minulem jsem to taky nenasel.

Re: Magnat The rock mono

Tak to třeba někdo smáznul, ale určitě to tu bylo.

Re: Magnat The rock mono

hledal jsem uz i na vsech starsich forech a nic.proste to nikde neni.a to posledni spam forum mi ani jedno nejde stahnout znovu,takze se to nedozvim.

Re: Magnat The rock mono

sinclair napsal:

Rocky (myšleno Magnat The Rock Mono nebo Magnat Rock Mono 1000) se liší jenom kastlí a koncovýma trandama, jinak stejné.

Co mě ale udivuje, že The Rock mám dva výstupy nebo co... odkaz

Re: Magnat The rock mono

myslim ze to by mohol byt zdvojeny vystup proste ze su vovnutri zapojene paralelne je to dobre napriklad ked chces dat dva woofre alebo dvojcievkovy woofer.ale nejsom si uplne isty.len ze moj opus to tak ma a aj moj byvaly audison to tak mal.obidva su monobloky.

Re: Magnat The rock mono

Jen bych připomněl, že řada 1000 je o hodně lépe vnitřně zpracovaná /podle mě dělané v úplně jiné fabrice, neb i deska je jiná/ a má o dost lepší koncáky. Výstup je zdvojený.

Web

Re: Magnat The rock mono

Takze vysledek?:The rock mono 1000 vyhral.diky kluci za radu.

Re: Magnat The rock mono

Není zde přítomen mukl, co posílal do JBP "na reklamaci" totálně odstřelený PhaseEvolution RS1?

Web

Příspěvky [15]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » Magnat The rock mono

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£