Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 46]

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Ha! Hned jsem si vzpomněl na sraz smile
Mako, doma jim to sluší víc jak v tom malým sále...pěkné.

(upravil mechanik 14. 12. 2021 14:13)

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Nahrávané mobilom:

https://ulozto.sk/file/fUzTWgq5SdJc/202 … uCYwN4ZD==

Keď sú tam basy tak to stiahne hlasitosť. prakticky tam tých cca 50Hz vôbec nepočuť. Je to sound track ku kultovému filmu Americká Krása. Miestnosť má minimálny dozvuk. Prakticky je pretlmená takže všetko priestor ktorý je počuť je výhrady v nahrávke a ide čisto z bední.

Ja se teším až mi narastie ten krík pred plotom. Potom by som vymenil okno za nejake velké až po zem a urobil tam čosi ako terasu a radiator budem musieť dať bokom...

EDIT (14.12.): celú zostavu vyfotenú ani nemám tak len to čom som našiel, staršie fotky v PC:

https://i.postimg.cc/hPbbD6ZY/IMG-5399.jpg

https://i.postimg.cc/g0rvKJc9/20170121-142049.jpg


Predzosilňovač a DAC som krátko po dokončení krabíc vybral, z krabíc, pretože sa v tom rád vrtám...

https://i.postimg.cc/05Cbbvx7/20211214-132112-AW.jpg

To je len staršia fotka kde ešte chýba 1/3 elektroniky... Až bude elektronika komplet bude v prúdových zdrojoch svietiť 15 červených LED. Je to pekné big_smile

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

dáš aj foto reprobední a zosilňovačov z ktorých si hral?

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

mechanik nadherne Focal Utopia bedne big_smile len skoda, ze si ich zahalil do tmy
chcelo by to nazivo, ale take skrine verim, ze hraju paradne

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

jj, tohle by chtělo slyšet  na živo

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Tie repro su pekne aj napriek veku a dobe kedy si ich staval...ten zbytok...uffff big_smile

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

mechanik: sakra chlape to se povedlo, zajímalo by mě, jak se chová ten pásek. Jinak jednu chybu to ale má, ta horní část beden měla být zezadu výrazně zkosená. 9/10 big_smile

(upravil mechanik 14. 12. 2021 15:18)

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Ďakujem, to som robil ešte v 2016, uplne všetko. Až na tú elektroniku na poslednej fotke. To už je časť nového projektu ktorý je nejaky ten rok vo výstavbe big_smile

Práve dnes idem dať dalšiu vrstvu vrchnej vysokého lesku pretože další projekt je komplet v leštenom "klavíráku" big_smile a je to uplne iný dizajn ako hore. Skôr taký moderný a strohý a luxusný. Nedávno som čítal že AQ acoustics dáva 6 vrstiev lesklého vrchu big_smile

To video som nerobil pre AW komunitu ale jednu "holku". Dúfam že sa skoro zastaví... big_smile Zaujímavé je si to pustiť na mobile big_smile Že je ten zvuk priestorový, otvorený a nemá ten umelý drsný charakter je počuť myslím celkom dobre.

Keď je tu už táto téma tak som sem to video dal. No a keď vás zaujímali nejake lepšie fotky tak som ich pár v PC pohladal a nahral.

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Tie reprosustavy vyzeraju uzasne mechanik, nadhera. Ta vsetka elektronika okolo to je ako nejaky zrod frankensteina big_smile big_smile

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

mechanik: palec hore. Dlouho tu nikdo neukázal ta pěknej projekt beden! Taky by mě zajímalo jak to měří, ten dlouhej pásek.

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

mechanik napsal:

To video som nerobil pre AW komunitu ale jednu "holku". Dúfam že sa skoro zastaví... big_smile

Dnes se holky balí na repráky a zesilovače? Sakra asi jiná doba.
Ale holka je psaná v uvozovkách, tak je to asi nějaký jinotaj nebo sleng?, nevím. smile

(upravil mechanik 14. 12. 2021 19:06)

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Občas zvyknem dať do úvodzoviek slovo ak je česky. Ono totižto mnoho slov sa mi viac páči česky alebo ma ako prvé napadnú v češtine. Ja som totiž potomok migrantov z Moravy big_smile 3/4 genov mám českých big_smile

Hudba a elektronika to je v mojom živote základ. Dievča ktoré pôjde zbaliť na kvalitnú hudbu a dobrý HiFi systém ktorý som si sám postavil to je ideálne big_smile Je takých málo, ale robím čo sa dá big_smile

Ďakujem ešte raz za chválu. Ako píšem je to starý projekt z 2016. Mám rozrobený daleko lepší... Opäť s páskom hore... Ale nemám vôbec chuť projekty prezentovať. Toto som sem dal len tak. Pretože je to aj tak už neaktuálne a to video som mal v prehliadači big_smile

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

https://www.youtube.com/watch?v=CNhN44zlkoM

(upravil rvx73 14. 12. 2021 19:49)

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

mechanik: je fakt, že kdybys napsal "čajočka", tak spousta lidí nebude tušit smile


František: big_smile

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

No nevím, člověče. Babu spíš najdeš na střelnici, v autodílně, na motorce, ale tohle asi neklapne... Jenom namátkou jsem vyjmenoval některý z mejch koníčků, kde občas potkám nějakou ženskou, a na hifisrazu jsem zatím žádnou nepotkal (a nebo že by nějaká byla ve Streženicích?). Ale pokud zabrousíš k PA, tak na nějakejch obecních taškařicích máš celkem velký šance...

(upravil Jirkas 18. 6. 2022 16:30)

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Ozivim lehoucce toto tema a postnu taky svuj Audio Setup, uplne obycejny a jsem s nim maximalne spokojeny. V soucasnosti nepotrebuji nic menit.

https://i.postimg.cc/NMjCSYwW/20220616-194101.jpg

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Vážně pecka!

(upravil Wili 20. 6. 2022 8:26)

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Jirkas, naprosto uzasne. Nieco take potrebujem aby som mal kam napchat vsetky veci smile mam par otazok ak mozem:
1) je to ikea besta okvir?
2) co je zac ten zosilnovac s tunerom na lavej strane? Marantz / sansui alebo nieco take?
3) to napravo je yamaha?
4) kedze mas viacero zosilnovacov mas pripojeny len jeden a ostatne veci su na vystavku alebo mas vymyslene nieco kde to prepinas? Mam podobny problem a premyslam ci prehadzovat kable alebo vymysliet nejake spinacie riesenie hmm2
5) gramofon mas technics sl-b*** ?

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Jirkas, velmi pekna zbierka

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Nechci vrtat, ale 3 zesilovače (+ jeden s rádiem) a 7 kazeťáků mi spíš přijde jako výstavka, než používaný audiosystém...

Příspěvky [21 až 40 z 46]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£