Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 3)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

  Stránky: 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 46]

Téma: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Ak to tu nahodou niekde na fore uz je tak prosim vymazte, ale napadlo mi ze by to mohlo byt zaujimave vlakno kde sa mozete pochvalit svojim audiom. Asi aj konkretne kusky kto na com pocuva ale hlavne by bolo zaujimave zamerat sa na priestor a ulozenie komponentov.

Ako mate usporiadane / odlozene jednotlive komponenty? nejaka "TV skrinka"? rack? regal? nieco specialne? zaujimal by ma pripadny konkretny druh nabytku a pripadne tipy pre ostatnych. Konkretny priklad: "Ikea XYZxxx je idealny pre ulozenie DPA222 lebo tam presne pasuje" a pod... pripadne ta a henta je skvela na ukladanie LP vinylov atd.

Mate vlastnu posluchovku? alebo pocuvate v obyvacke? alebo inde?
Mate nejako specialne akusticky upravenu miestnost?
Aky zdroj signalu pouzivate najcastejsie?

Akurat toto riesim a samozrejme na internete je kopa inspiracie ale zaujimalo by ma tiez kto to ako mate doma. Ja osobne to mam v sucasnosti dost provizorne riesene a veci kate-tade, preto premyslam ze postavim nejaku skrinku, alebo regal, kde by malo vsetko svoje miesto.

(upravil scoop 22. 11. 2021 13:34)

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

osobne tomam vsetko v stoliku , ale pre buducnost ziadny stolik, rack ani skrinka kde to bude vlozene...kazdy komponent ma svoj tvar, dizajn, nehovoriach o potrebe dychat, preto uprednostnujem peknu komodu , resp. dlhu skrniku pod TV a umiestnit kazdy komponent na vrch, viditelne ako na vystavu...

https://i.postimg.cc/MfbPCfxs/07-a-s3200-image-5d277654488615932806f24e317bd58a.jpg

cisto posluchovku by som mozno riesil, ale necitil by som sa v nej dobre... musi to byt obyvackovy styl...presne ako na obrazku
uprava miestnosti 100% musi byt, nehovorim, ze komplet tip top, ale apson zaklad za repro by som nieco riesil...na to tu su uz ini odbornici asi.

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Já nedám. Slíznul bych to.

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Od koho?

(upravil Wili 22. 11. 2021 17:42)

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

scoop dakujem ze si zacal ako prvy odvazlivec smile mas to velmi pekne, velmi sa mi paci ako k sebe pasuje to drevo a olivovo zelena stena ten zosilnovac vyzera uzasne, to je Yamaha?

ako som spominal vyssie ja to nemam v sucasnej dobe nijako vyriesene preto hladam inspiraciu... az to dam nejak dokopy prispejem tiez.

(upravil scoop 22. 11. 2021 17:52)

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Wili musim to dat na pravu mieru...to je moja predstava smile je to dizajnovka Yamaha z ich stranky...je to len styl, ktory ja pri audiu uz v aktualnom veku preferujem a budem sa ho drzat pri tvorbe svojej trucovne smile , resp. chcel by som to takto mat...

Jednoliata izba len pre audio/video mi pride uz OUT...ja som clovek, ktory sa venuje obchodu a rad si po veceroch vezmem a polozim notebook pred seba a popri prijemnej hudbe s dobrym poharikom vychutnam aj stavy nadcasov a musi ten priestor vo mne vzbudzovat teplo...cisto audio predo mnou a dookola len difuzory alebo ako sa to vola...dakujem nie...pre mna aj svetlo, atmosfera lampy hra rolu...co zaroven nechcem mat v danom priestore je TV...
Na obrazku je Yamaha A-S3200 predpokladam, ten dizajn maju aktualne si myslim najlepsi z konkurencie.
Ten nabytok som vsak videl aj v beznych predajniach nabytku...

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

stiglitz bud odvazny

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

scoop: Fakt pěkný.

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

scoop napsal:

stiglitz bud odvazny

Já ještě na pár odvážlivců počkám. Pak uvidím.

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Niekde som tu uz daval. Taka mala posluchovka 3x3,5x2,5m

https://i.ibb.co/Mcr7wm4/20211104-203727.jpg
https://i.ibb.co/6BhF21G/20211104-203653.jpg

OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala Linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x HYPA10 (pasiv KEF LS50 meta | CW DAC1 | HYPA17)

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Moc pěkná!

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Ikea Kallax s vlastní úpravou.
https://i.postimg.cc/2846C2ps/IMG-20210227-155702.jpg

(upravil Wili 25. 11. 2021 14:23)

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

dhaman to je fakt extrem big_smile to mas doma? big_smile big_smile

mako velmi pekne, do toho Kalax hezky pasujou LP wink vidim ze i pejsek si to uziva na plno, ty reprosoustavy su DIY? to uprostred s obrazovkou to je nejaky streamer alebo co to je? gramofon je Tesla?

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Repro jsou VMA II vlastní výroby. Elektronika Actidamp MK3 V2, streamer s Rasberry Pi a převodníkem AK4495SEQ, Dispre a rychlá DPA223.

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

mako - pekna zostava aj riesenie mi pride uplne v pohode.

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

@wili - je to samostatna mistnost v dome

OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala Linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x HYPA10 (pasiv KEF LS50 meta | CW DAC1 | HYPA17)

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

dhaman: to máš fajn, takovouhle místnůstku

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

to mako: pěknej skanzen rannejch devadesátek. Oblouk jsem měl do předloňska taky, a oddělenou kuchyň taky. Pak jsem na to poslal zbíječku a už to vypadá jako o poznání novější interiér. Já žádnou poslechovku nemám, nejvíc sedím v pracovně, kde je souvislá vrstva bordelu, za kterou se stydím...

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Kaed :  houby devasátky, ten dům je z roku 1824. Klenby, oblouky a fabiony jsou úplně všude.

Re: Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Tak to jsem neodhadl. Pak už je to jinak, hlavně bacha na památkáře...
U nás v ulici jeden udělal železnou šablonu na oblouk a všichni to museli mít, protože to tehdy byla móda... A někteří těch oblouků měli několik. Holt každá doba má svoje.
Já třeba při rekonstrukci udělal několik zakulacenejch rohů cca R=30mm protože ty místa byly furt omlácený. Po víc než roce na těch kulatinách není stopa poškození...

Příspěvky [1 až 20 z 46]

  Stránky: 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Fotogaléria Vašeho Audio Setupu

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£