Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Projekty elektroniky » Jednoduchý zesilovač pro sluchátka

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 25 z 25]

Re: Jednoduchý zesilovač pro sluchátka

když se tam pustí skrz konce kliďák 4mA, tak THD klesne na cca 0,004%
čili bych řekl, že problém bude v tom buzení konců z napájecích větví OZ

(upravil Otas 19. 10. 2021 18:51)

Re: Jednoduchý zesilovač pro sluchátka

dawsoo:
Že jsou DJové hluší, vím, souhlasím.  Většina ladí výšky a basy zeza pultu (nač běhat až před bedny) a nerozezná, když náhodou namísto přidání citlivosti přidá naplno výšky (to mi provedl kmenový DJ v září mad, vešel jsem do sálu a hledal špunty do uší, abych nepřišel o zbytek sluchu, strašné, navíc jako v domovské obci profláklý zvukař DJů jsem za blba já), drivery se pořádně zaběhly. Nebo jiný DJ má v 35 letech již jen 30 a 70% sluchu.
Dneska se spolupracující DJové bojí sáhnout výrazněji na korekce, protože vědí, že mým majestátem bude lomcovati hněv na úrovni amoku smile, Faust těsně před odletem, jsem Beran, startuji na první našlápnutí dev. Ale jmenovaný DJ je výjimkou, u něj jsem nikdy zvuk neopravoval.

rvx73: jeden stereo neosazený spoj s mezerami pro emitorové odpory na jednom z kanálů mám (na něm jsem to i zkoušel), až se vyhrabu z oprav (4 věci kolegů se šibeničními termíny), tak ho doosadím a budu muset někde najít někoho s věrohodným měřením.

(upravil rvx73 20. 10. 2021 6:27)

Re: Jednoduchý zesilovač pro sluchátka

Otas: to by bylo fajn. Můj osciloskop umí FFT jen tak aby se neřeklo, a navíc v měření zesilovačů nejsem příliš zběhlej, ale třeba se najde někdo ochotnej podívat se tomu na zoubek

Re: Jednoduchý zesilovač pro sluchátka

Oťas:
Já ti rozumim naprosto,ze zvukařů a zvukových techniků co znám opravdu dobře slyší asi tak tři big_smile  Pro zbytek je to jen práce a ani se tím netají smile Vždy jsou vyjímky potvrzující pravidlo. big_smile A přísnost na jakýkoliv "umělce" musí bejt,jinak začnou vymejšlet pípoviny big_smile A rohatej jsem taky (prozměnu bejk) takže plně souhlasím když občas někdo příjde na nějakej bezva nápad tak už naštěstí postačí už jen zdvižené obočí big_smile

Kdyby jste chtěli chlapi cokoliv změřit (bedny zesíky,tikitál) ,žádnej problém,makám na tom postupně z domova (kde není fakt ani cm místa na to) tahám cajky a nedodělky k měřu postupně do práce.

Není co dodávat...

Re: Jednoduchý zesilovač pro sluchátka

Dawsoo

Ty AT ath AD900/1000 by mne zajímali.Mam AD700.Respektive by mne zajímal rozdíl mezi nimi.Prapůvodně jsem chtěl Senny HD600,ale AT jsem koupil v akci za 3K nové a nebylo co řešit.Omlouvám se na dotaz trošku mimo

Příspěvky [21 až 25 z 25]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Projekty elektroniky » Jednoduchý zesilovač pro sluchátka

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£