Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 4)

Audioweb.cz » Autohifi » sony xplod

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 78]

Re: sony xplod

Takže když to schrnu:1,3kW vykonu smile,váha 5kg z toho na magnet jestli tak 3kg a qts 0,3-bože ja myslel že se toho nedožiju a ono to je tu-perpetum mobile apak že není,teda ja nevím ale větší sci-fi sem ještě neviděl ani te TIPĚ smile).

(upravil iMartin 2. 5. 2007 22:02)

Re: sony xplod

To celý váží 5 kg?
No já si myslim že to spíš bude takhle rozdělený:
2,5 kg velkej leštěnej koš
0,75 kg  ozdobný pólový nástavce
250 g  hustotvarovaná membrána
no a magnet bude mít tak jedno a půl kila .. smile

Re: sony xplod

Další z "děsně důležitých" parametrů: Hmotnost magnetu. Co má proboha "hmotnost" magnetu společného s nějakou jakostí repra, když neznám kvalitu toho feritu, pokud je to ferit. Jak že se tu říká těm "velmi kvalitním feritům"? Kdo to napíše za mě?

Re: sony xplod

Neodym?

Re: sony xplod

Dokulata slisovaný hovna?

Web

Re: sony xplod

Serit.

Re: sony xplod

aha smile

Re: sony xplod

co člověk to názor big_smile to je přece výsada kvalitních repro ne? bejt těžký... naserme mu tedy někam do koše 5kg železa, a je hned o chlup kvalitnější...

Re: sony xplod

Kámoš má tento reproň v 38mm verzy a zas tak špatně to nehraje...ale je pravda že za tu cenu se dají koupit i lepší..:(

Re: sony xplod

Lukas
a jaky se daji koupit lepsi za tu cenu?

http://www.tipa-czech.com/DetailPage.asp?DPG=63566 ?

Re: sony xplod

na to se vykasli a kup si poradny repro a ne autohifi dunitko,nebo lestenou sr..... podivej se na profi hifi.jsou z daleka na lepsi urovni.
na co to vlastne chces?typ basu?

Re: sony xplod

Vaillante:
disko a hip hop

(upravil Vaillante 5. 5. 2007 10:41)

Re: sony xplod

ja nevim,ale radsi bych si za ty prachy(kdyz to chces na tohle) koupil jen reprak a ozvucnici si posavil.vyslo by to asi o 600,-draz,aler bylo by to lepsi.koukal bych treba na jbl gt4.
EDIT:odkaz mas jiz na prvni strane.

(upravil Lukas 9. 5. 2007 12:24)

Re: sony xplod

kluk: Tak např. z profi měničú, několikrát zmiňovaná eminence delta 12LF, která má hodně dobrý zvuk (vzhledem k ceně) a z dunítek do auta si myslím že např. některý z basáků od JBL, tento sony Xplod taky s přehledem přehraje. Jak jsem říkal ten sony jsem slyšel a osobně bych si ho nekoupil. Jde o to jaký zvuk se ti líbí a jak moc seš náročnej.

Edit: Myslel jsem to tak že JBL hrajou líp než sony X-plod. Napsal jsem to nesrozumitelně, tak aby nevzniklo zbytečné nedorozumění smile

(upravil ondra Ch 8. 5. 2007 12:10)

Re: sony xplod

Jeden maník,co mi sebral kšeft v jednom místním kulturáku má po stranach omnifujtronic 2x12+piezo a v prostřed benu s 12" Xplod,takže to nemůže bejt tak špatný smile

Přál bych vám to slyšet......nebo spíš nepřál smile

Web

Re: sony xplod

Xplody hraly vzdy primerene sve cene a celkem pochybuju o tom,ze muze tento Xplod prehrat Jbl,mozna nektery z tech nejobycejnejsich Jbl repro.

Re: sony xplod

ondra Ch:
a jak to hralo v tom kulturaku?

Re: sony xplod

no jak asi, neni tak těžký si to představit...

Re: sony xplod

No dělalo se mi nevolno!!

Web

Re: sony xplod

Vaillante napsal:

Xplody hraly vzdy primerene sve cene a celkem pochybuju o tom,ze muze tento Xplod prehrat Jbl,mozna nektery z tech nejobycejnejsich Jbl repro.

to je snáď žart?? stačí si prísť na vlastné uši vypočuť Xplod do hypermarketov, plnú mrdku inštalácií na výstavy, aj sa nájdu kkti ktorí si to kúpia... veď to je zo zvukovej stránky niečo strašné, horšie ako smrad z vnútorností dvojročnej mŕtvoly

Web

Příspěvky [21 až 40 z 78]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Autohifi » sony xplod

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£