1

Téma: Nákup v Mouser

Prosím Vás,nevíte,jak je to po novém roce s nákupem v Mouseru?
Zaslal jsem objednávku,zaplacení proběhlo v pořádku na stránkách Mouseru mám objednávku dokončenu a předánu společnosti FedEx,jenomže tam je objednávka při on-line sledování několik dní ve stavu čekající na vyřízení.
Máte někdo zkušenosti?

2 ...editoval scoop (25. 2. 2021 11:01)

Re: Nákup v Mouser

nelam si s tym hlavu...objednaval som pred dvoma tyzdnami a asi 7 dni kym tovar expedovali...pocasie je tam na prd...uz ho mam doma

3

Super,dík za info

4

A Mausel znáte ? Poštovné 120,- normální českou poštou, takže žádné čekání na kurýra a debilní přepravní služby.
Normálně si vyzvedneš balíček na poště, kdy se Ti to hodí. Ale kdo chce, může to mít až do baráku.
https://www.mausel.eu/?lang=cs

5

Znám a beru to přes ně. Zatím vždy vše do týdne a bez problémů. Ceny na pár haléřů, jak jsou u Mousera

6

No já jsem taky nikdy neměl v Mouseru problémy,všechno jsem měl do tří,čtyř dní doma.
Akorát teď to trvá skoro měsíc a stále nic.

7

Elox napsal:

A Mausel znáte ? Poštovné 120,- normální českou poštou, takže žádné čekání na kurýra a debilní přepravní služby.
Normálně si vyzvedneš balíček na poště, kdy se Ti to hodí. Ale kdo chce, může to mít až do baráku.
https://www.mausel.eu/?lang=cs

A myslis, ze mausel to snad bere jinde ? Mausel je jen preposilac objednavek do mouseru smile Taky uz nejak dlouho cekam, objednano 15.2 a 25.2. teprve predano fedexu, scheduled delivery 2.3.
Jak uz napsal scoop, je tam ted pocasi na prd a vse trva...takze holt si pockame.
Normalne jsem driv v sobotu objednal a v pondeli borec dovezl balicek.

8

Diky Brexitu to chodí z Farnelu dloouhoo..

Web

9

Akorát že Mouser je USA smile Brexit ani nezmiňuj, totálně to nakupování z UK posralo.

10

z UK to bude problem...same poplatky...som objednaval Talemu a mali len v RS Components...pisali na webe, ze nevzniknu ziadna naklady a este aj cena bola bez VAT a predsa zastavila a preclievala to UPS u nas, ale RS vzal naklady na seba...

11

DJ_Rix napsal:

Akorát že Mouser je USA

já vím, jen sdílím zkušenost...

Web

12 ...editoval mechanik (27. 2. 2021 1:33)

Ak by niekto z SK chcel niečo z mouseru ale nemá toho za 50e (teda musel by platiť dopravu) tak môžem objednať ja a poslať zásielkovnou za asi 3e. Ale chcel by som platbu na účet predom. Potrebujem tam súčiastky tak za 200-300e ale kludne to rozložím na 50e balíky a budem objednávať po častiach... Niektoré veci si potrebujem ohmatať a určite niečo zabudem objednať tak sa mi to na viac častí hodí.

13

Ozvem sa rano, nieco som tam zabudol smile

14 ...editoval mechanik (27. 2. 2021 13:25)

scoop, ok, dáme dnes niečo do kopy smile