Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

Audioweb.cz » Bazar » Bazar (koupím/prodám)

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [5]

1 ...editoval Digiting (13. 10. 2021 10:59)

Téma: Bazar (koupím/prodám)

K (poptávám, koupím):

1/ Reproduktory ARN 6604 nebo ARN 6614, nepoškozené, ideálně s černým košem - 2 kusy

2/ Kalotový výškový reproduktor jugoslávské výroby, který byl osazován např. do reproboxů RS 224 - 1 kus

3/ Funkční výškový reproduktor Tesla ARV 3604, 1 ks, v tomto pořadí preferencí: 1. nový s černou kalotou, 2. nový se žlutou kalotou, 3. použitý originál s černou kalotou, 4. použitý originál se žlutou kalotou.
Originál, nový = o převíjené zájem nemám.
V nouzi pár ARV 3608 v originálním stavu s jakoukoli kalotou, u obou ks stejnou.
Nejlépe do 30 km od HK.

Za případné nabídky za rozumnou cenu děkuji na digiting(zavinacek)seznam(tecicka)cz

2 ...editoval Digiting (13. 10. 2021 11:01)

Re: Bazar (koupím/prodám)

... aktualizována poptávka o ARN 6604 nebo ARN 6614 a "jugoslávskou kalotu" 4 ohmy k tomu.

3

664 nechceš? ...mám 3 ks

4

Podařilo se mně do Technického kroužku za rozumné peníze koupit reproboxy RS 224 bez reproduktorů a rád bych boxy z více důvodů uvedl do původního stavu. Dobové dokumenty k RS 224 sice nemám, ale usuzuji, že do těchto dvoupásmových boxů o jejich poměrně velkém vnitřním objemu by se o maličko lépe hodily 6604, než 664. Pokud byste měl 664 v černém provedení a nebylo to ode mě chápáno jako rozmar, pro případ, že bych 6604 nepořídil, bych případně zvolil 664. Můžete mně počkat nebo je potřebujete co nejrychleji prodat?

5

vůbec to nespěchá... a ještě budu mít 8 ks některého z těchto Tesel (s černým košem), ale nejdřív je musím vykuchat z obří bedny, kde je á 4 ks těchto 8" a po jednom kusu ARZ a ARV kaloťáku s černou kupolí...měl bych mít fotku, tak pošlu na mail

Příspěvky [5]

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Bazar » Bazar (koupím/prodám)

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£