41 ...editoval Benazi (15. 3. 2020 7:57)

Re: Koronavirus

https://i.postimg.cc/kXW2f9m6/FB-IMG-1584251543425.jpg
Nějak tak.

42

Re: Koronavirus

stará dobrá "socialistická" kreativita:

https://www.novinky.cz/zahranicni/koron … paign=null

43

Re: Koronavirus

Z manželčiny podprsenky mám roušky hned dvě a krajkové. smile

44

Re: Koronavirus

rvx73: Coby kdysi vojenský chemik mám pocit, že se to panu rektorovi zamlží. U vojenských masek jsou kolem očních zorníků výstupy z filtru, aby se vydechovaný vzduch s rosným bodem 36°C nedostal do kontaktu se sklem zorníků s teplotou okolí.
Ty čtyři odkazy z předchozí stránky bych doporučil si přečíst každému - skvěle zpracováno, velmi osvětlující problematiku a pravděpodobný vývoj. Ujistilo mne to, že mé názory nejsou mimo ded.

PS.: Jdu si šít ochrannou roušku big_smile, kdysi jsem si ušil i ochranné obaly na diskoefekty (bylo mi houby platné, že jsem spolupracoval s DJkou - ta byla myšlením i zájmy chlap i když v - hoodně pěkném - ženském těle). Teď se šicí dovednost hodí, nanovláknovou látku mám...

45

Re: Koronavirus

Otas: tohle je plast ... coby majitel brýlí obou typů vím, že plast se zdaleka tak nemlží jako sklo

46

Re: Koronavirus

Ahoj, dobrá inspirace, jdu manželce probrat skříň....
https://www.youtube.com/watch?v=GCfly22vjC8

47

Re: Koronavirus

počítám že tohle bude užitečnější:

https://youtu.be/f2Y0h3uxdig

48

Re: Koronavirus

Moc složitý, ta podprda se mi líbí víc. smile

49

Re: Koronavirus

Neměl by se ten virus jmenovat důchodová reforma ?

50

Re: Koronavirus

Pomalu už to přestává být sranda. Něco na tom hodně smrdí a čas snad ukáže co. Mám pár myšlenek na který nikde není jednoznačná odpověď.
1) Kdyby to bylo nebezpečné, hned při první zmínce o nákaze by vedení států přijalo úplně jiná opatření, než tomu doteď bylo. Protože ještě víc než o moc a peníze se tito lidé bojí o sebe. Připadá mi, že tu jde o něco jiného než o zdraví lidí a o zastavení šíření vejru.
2) Proč stát ( nejen náš ) zakazuje jakýmkoli neakreditovaným laboratořím práci proti tomuto hnusu? Opět pokud by se vládci báli o své zdraví, myslím si, že vynaloží všechny možné prostředky na to, aby se pomohlo ve výzkumu, zvlášť odborníkům, co dokážou ukázat výsledky. Opět je tam otazník, kvůli kterému se můžu domnívat, že někdo nahoře ví víc, než chce aby věděli ostatní, proto se výzkum svěřuje jen laboratořím jdoucím na ruku vrchnosti  (možná nějaká smlouva o zachování mlčenlivosti výměnou za státní podporu?).
3) Popis příznaků odpovídá něčemu, co snad prodělal skoro každý aspoň jednou za život. Někteří lidi co to údajně mají, tak příznaky na sobě téměř nepozorujou. Do toho se dává do medií jako protiváha o strašném umírání a počty mrtvých. V mé rodině se "chřipka" s podobnými příznaky objevila už před koncem roku 2019, včetně mé mámy, dětí a příbuzných. Až podezřele ty příznaky odpovídají. Dnes už jsou ok. Napadá mě v této souvislosti taková teorie. Kdyby to byl nějaký vir, co tu v Evropě máme již dlouho a nikdo mu nepřikládal takovou důležitost (viz úmrtí stářím, na chřipku, různé komplikace atp) a teprv začátkem na přelomu roku se rozšířil do Číny od nás. Asie má jiné podmínky, lidé jinak vyvinutou imunitu ( oslabenou stavem ovzduší atp) a mohlo to být pro ně něco nového. Teprv tehdy se začal o to někdo zajímat a ten vir zkoumat. Najednou je z toho celosvětový průser. A to si myslím, že je to hlavně kvůli tomu, že se ten průser někomu hodí do krámu.

Web

51

Re: Koronavirus

tubamusic napsal:

A to si myslím, že je to hlavně kvůli tomu, že se ten průser někomu hodí do krámu.

tak schválně - komu?

52

Re: Koronavirus

http://dfens-cz.com/koronakrize-a-pochy … ch-limitu/
http://dfens-cz.com/proc-nakaza-novym-k … ipravenou/

53 ...editoval rvx73 (16. 3. 2020 19:57)

Re: Koronavirus

D-fens ... to jsi si vybral informační zdroj par exellence wink

jediný, v čem je ten pán opravdu dobrej, je nenávist k policajtům smile

54

Re: Koronavirus

rvx73
bankovní sektor,zlatá burza??? otřes ekonomiky...v oploceném velkoměstě si toho v takové situaci za bitcoin určitě hodně koupíš...jen jeden příklad,našlo by se jich určitě spousta podobných...

55 ...editoval rvx73 (16. 3. 2020 20:36)

Re: Koronavirus

pokud jde o naší slavnou (tj. "západní") ekonomiku, tak ta má na průser zaděláno už hodně dlouho - a řada ekonomů na to upozorňuje.

Čekalo se jen na "černou labuť" ... že to bude zrovna virus z Číny, je jen shoda náhod.

Kdybychom si nezlikvidovali hraniční přechody, sklady civilní obrany, infekční oddělení v nemocnicích, výrobu neoutsourcovali bůhví kam (povětšinou k žlutým bratřím), tak z toho (pro ekonomiku) zdaleka takovej průšvih nebyl

56

Re: Koronavirus

Tubamusic: Zkusím na položené otázky odpovědět. Samozřejmě nejsem děd Vševěd, odpovídám na úrovni přečtených a naposlouchaných informací:

1. Existují větší opatření, než přijala Čína (po prvním šoku ve Vu chanu, asi původně mysleli jako Ty)? Zato (nejen) v Itálii to podcenilo vedení i lidi bez disciplíny - výsledek je takový, jakývidíme, resp. čteme a slyšíme. Ještě bude v Evropě hodně mrtvých, než lidem docvakne, že tentokrát musí držet hubu a krok.

2. Tady jde o dvě věci: O peníze (odpovídáš správně) a o obhájení monopolu na uzdravování, který si chce systém státní zdravotní péče udržet. Teď bych ani nezatahoval vedení státu do odpovědnosti - viděli jsme vzteklou pomluvu, kterou jakási káča s titulem MUDr ve vedoucí pozici vymyslela (že je ta lékařka ze soukromé laboratoře na Bulovce). A osobně myslím, že se Babiš hodně bojí; je mu vysoko přes 60 a je jeden z prvních řadě.

3. Vyjeď si na sever Itálie a běž překonat to, co jsi už prodělal, nebo třebas proděláš. Až se ti zalijí plicní sklípky zánětem (koronavirus snadno překonává cestu od průdušek do sklípků - to je jeho "kouzlo"), už buď budeš mluvit jinak, nebo vůbec.

Zajímavou informací pro mne bylo, když se ta zmíněná lékařka ze soukromé laboratoře (mikrobioložka) vyjádřila, že si myslí, že koronavirus vznikl někde v laboratoři. A rovněž mne zarazilo, že první dva státy, kde se masově rozšířil, byly Čína a Írán. Zajímavá náhoda.

57

Re: Koronavirus

Otas napsal:

Zajímavou informací pro mne bylo, když se ta zmíněná lékařka ze soukromé laboratoře (mikrobioložka) vyjádřila, že si myslí, že koronavirus vznikl někde v laboratoři.

Taky mne to zarazilo. Přidám odkaz

58 ...editoval tatko Tom (17. 3. 2020 9:34)

Re: Koronavirus

Mnoho študovaných, titulovaných je schopných šíriť neskutočné bludy, teda neprekvapilo...

59

Re: Koronavirus

tatko Tom napsal:

Mnoho študovaných, titulovaných je schopných šíriť neskutočné bluby, teda neprekvapilo...

Dosažené vzdělání a hodnota IQ jedince zpravidla nejsou v přímé úměřě.

60

Re: Koronavirus

Šok! Tušené se stává realitou: Na americké ambasádě ve Wu-chanu byly po její evakuaci nalezeny zakopané boxy s biologicky nebezpečnými materiály