181

Re: Koronavirus

Niečo k veci:
https://i.postimg.cc/KKh02Vwz/Corona-somar.jpg

182

Re: Koronavirus

https://www.info.cz/cesko/sery-promoren … -internetu

183

Re: Koronavirus

Virus tu s námi bude, není důvod se promořování bát.
Zapoměli kde budeme fasovat léky?

184

Re: Koronavirus

Ono promořovat... Já mám třeba manželku kardiaka, navíc po třetím zhoubném nádoru, čili onkologicky nemocnou. Během pěti let prodělala čtyři! operace srdce, nyní měla nastoupit pátou, ale nedošlo k tomu, takže se bojím o ni.
Jinak by se taky podle téhle logiky mohla populace promořit Tyfem, Cholerou, TBC, Morem, Černým kašlem, Neštovicemi, nebyla by od věci třeba Vzteklina a Leptospiróza, Syfilis, a bylo by po problému. Ne?

185

Re: Koronavirus

Jde o to, že před tím koronavirem prakticky není úniku. Nakonec se s ním potkají všichni. Neznám třeba nikoho kdo by v životě neměl chřipku. Ty další vyjmenované nemoci se šíří poněkud jinak a navíc je lze řešit očkováním což je dost podstatně odlišuje.

186

Re: Koronavirus

chřipku kde kdo,koro už je riziko smrtí velké.

187 ...editoval stiglitz (8. 4. 2020 18:17)

Re: Koronavirus

Jde o to uniknout do doby, než bude medikace, eventuálně vakcína. Nepotkají se s ním všichni. Ani Mor nikdy nedostali všichni.
https://www.televizeseznam.cz/video/x-t … paign=_var
... a tohle je taky pitomost, co Španělsko, tam se koronáči nedaři?

188

Re: Koronavirus

Dle oficiálních dat na chřipku resp. v souvislosti s chřipkou každoročně umírá v ČR zhruba 1500 osob. Klinický obraz COVIDu-19 je jistě komplikovanějsí než u chřipky, ale ani chřipku není radno podceňovat.

Souhlasím s tím, že postupně se do kontaktu s koronavirem dostane prakticky každý. Totální izolace není v podstatě možná a navíc by spíše uškodila než prospěla.

Pokud jde o léčbu, tak použití vakcinace proti COVIDu-19 považuji za silně kontrovezní vzhledem k výraznému mutačnímu potenciálu koronaviru.

189

Re: Koronavirus

Čo hovoríte na toto:

https://www.etrend.sk/ekonomika/krcmery … ovane.html

190

Re: Koronavirus

Internetom sa potuluje viacero videí s týmto pánom.
Niektoré (články) sú vyslovene na prapodivných weboch, niektoré na trocha solídnejších.
Nemám právo hodnotiť pána Krčméryho.
V dávnejšej i nedávnej minulosti som videl a počul viacero (idiotov) ľudí, ktorí napriek vysokému vzdelaniu zblbli, alebo sa proste potrebovali zviditeľniť.

191

Re: Koronavirus

Lék který funguje na koronavirus a roky se to ví. Tam jsem skončil.

192 ...editoval stiglitz (13. 4. 2020 21:05)

Re: Koronavirus

2.prosince jsem byl po noční směně otrávený, nic do mě nebylo. 3.prosince taky nic moc, ale trochu lepší. Odcházím do fabriky, co bylo divný, večer město divně zářilo, nezapomenu na to, bylo to jako v Las Vegas. Když jsem přišel na halu, bylo to jako na zámku, všechno zářilo, ale ne nepříjemně. Bylo to parádní. Ráno po šichtě jsem vypil s velikou chutí doma dvě piva. V deset dopoledne mě to vzbudilo. Suchý, hnusný kašel, který nešel ztišit. Teplota. Ne nějak vysoká, 38,5 bylo maximum, spíš nižší. Nikdy jsem to nezažil, rýma trochu, ale kašel, celé noci. To se nedalo. Tíha na hrudníku, průdušky. Klouby mě až tolik nebolely, trochu, no. Vzal jsem si dovolenou, s tím, že budu za tři dny v pořádku. Nebyl jsem. Jeden den se mi ulevilo, abych se ten další nehnul. Byl jsem vyřízenej, kvůli kašli jsme nespal šest nocí, vůbec, hodinku, dvě k ránu, pospával jsem přes den. Okolo patnáctého mě potkal kamarád z fabriky v lékárně, a zhrozil se, když mě viděl. V pořádku, relativním jsem byl až před vánoci. Celý leden jsem ještě kašlal. Manželka to chytla taky, ale byla za pět dní v pořádku. Když to popisovala doktorovi, chodíme ke stejnému obvoďákovi, ten jí řekl, že mám pravděpodobně zápal plic. Co to bylo nevím, měl jsem před dvaceti lety chřipku, ale ta byla ve srovnání s tímhle čajíček.
A teď čtu tohle!
https://www.televizeseznam.cz/video/ado … -internetu

193

Re: Koronavirus

https://www.novinky.cz/zahranicni/koron … u-40318658

Web

194

Re: Koronavirus

U nás doma už to asi taky prošlo, někdy koncem února holka, pak ženská, chlapík a s ním já, ale u mě spíš bez kašle...
Já byl takovej marnej cca 14 dní, a.le žádný velký horečky, ale ti tři kašlali tak, až jsem o ně měl i strach...

195

Re: Koronavirus

Tak si zajdi na testy,...

196

Re: Koronavirus

Chtěl jsem testy, dnes jsme volali doktorovi, který nás chtěl poslat na výtěry z nosu a krku. Když jsme řekli, že máme podezření na tohle, a že jsme to možná prodělali, prohlásil, že "to je blbost". Je potřeba udělat test na protilátky, výtěry, když mi nic není, jsou k ničemu. Navíc, on mi udělá výtěr, já to za dva dny chytím, a co. To, co chystají, plošný testy, to dává smysl.

197

Re: Koronavirus

https://aeronet.cz/news/cina-ukazala-na … oronaviru/

198

Re: Koronavirus

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/30 … e-aeronetu

199

Re: Koronavirus

To zde nepatří.

200

Re: Koronavirus

Patří. Vyvozovat nějaké závěry na základě informací z toho profláklého dezinformačního serveru může jen velmi naivní jedinec.