1 ...editoval 7tech (12. 11. 2020 14:33)

Téma: K: Peerless HDS Exclusive 830881

Pokud máte k dispozici tyto repráčky, rád ještě jeden pár odkoupím. Děkuji!

(Zbytek diskuse v tomto tématu již není aktuální, týkal se starší poptávky.)

2

Re: K: Peerless HDS Exclusive 830881

Up!

3

http://www.hezkyden.cz/uncategorized-cs/smd-adaptery/

4

Tohle je adaptér z SMD, ten je mi k ničemu. Musím tam dostat operák v DIL8, pár součástek okolo a ještě to mít za co uchytit.

5

proč by nechodila pošta?, tenhle týden mi přišly věci z Ali objednaný cca před 14 ti dny...

6

Tak to jsi dítkem Štěstěny. Poslední zásilku z Číny jsem dostal v lednu. Od té doby ani prd. Už ani neobjednávám, nevěřím, že to někdy dorazí. Všechno to bylo přes eBay a všechno během jednoho dne údajně odesláno. Kdesi jsem četl, že jenom pro ČR visí na poštovních uzlech v Číně asi 1,5 milionu zásilek.

7

Však to urob na univerzálnu  DPS, odrezať potrebný rozmer.
https://www.gme.sk/univerzalni-spoj-160 … ulate-body

Web

8

7tech napsal:

...  Poslední zásilku z Číny jsem dostal v lednu. Od té doby ani prd. Už ani neobjednávám, nevěřím, že to někdy dorazí ...

... minulý týden mi přišla zásilka po čtyřech týdnech od objednání ...

9

Chodi zasilky..jen se zpožděním

Web

10

V tom případě se proti mně číňani spikli! Jinak si to nedokážu vysvětlit.. 8 zásilek a ne zrovna za dolar a nic.

11

DPS za 39kč z EZK? Je to moc?

12

Zásilky z CHN normálně chodí včera mi přišly věci objednané před 14 dni.Ale už se mi x krát stalo že to leželo na poště tady v Čr a nedaly mi vůbec vědět až třeba po měsíci.

13

mám podobnou zkušenost, česká pošta momentálně nedoručuje doporučený zásilky, všechno ostatní ale jo, netuším proč. Nejhorší bylo kdyi, když to číňan poslal do Vídně, však je to sousední okres (podle jejich měřítek) Podle trackingu to bylo za týden ve Vídni, za 4 dny venku z rakouské celnice, za 3 dny na vyměňovací poště Břeclav, za 5 dní z celnice v Praze a za další 3 dny u mě. Do Vídně na letiště to mám cca 120km. Kdyby ten balíček šel pěšky, tak to tak dlouho nebude trvat. Navíc ta relativita: 10 000 km za 7 dní, 100km (u české pošty teda vlastně 500km) 15 dní. Když se na ten tracking nějakejo číňan podívá, tak zjistí, jak jme proti nim v p...li.

14

Jakou desku myslíš Greorge? Prošel jsem jejich nabídku a nic jsem nenašel. Ale třeba jsem jen blbě hledal.

Ostatní, prosím, už přestaňte diskutovat o poště. Nikam to nevede.

15

Když klikneš na nf předzesilovače je to hned první položka
EZK011-PS1MG
DPS - deska plošných spojů + dokumentace PS1-MG
bližší informace
cena: 39,- Kč
(bez DPH: 32,2314 Kč)

16

Aktualizace