Re: BC 18PS76 BR20 (dříve Selenium 15SWS800)

Si zagoogli, tvrdší než dub, narozdíl od něj i celkem sehnatelnej, no a hlavně dutej. Takže hezky navrtat a hned je další objem. Ale neboj se, že si nějaký vhodný kousek nepořídím a nepodrobím ho nejdříve mučení.

Web

Re: BC 18PS76 BR20 (dříve Selenium 15SWS800)

to aby sis sehnal alespon 5cm klacek... jinak to moc smysl nema...

Re: BC 18PS76 BR20 (dříve Selenium 15SWS800)

A co takle ozvučnici udělat z betonu? I když pravda že to tu už taky bylo, bambus tu ještě nebyl...

Re: BC 18PS76 BR20 (dříve Selenium 15SWS800)

Prodávaj se i 12cm v průměru.

To už radši uplácat z hlíny. Beton jednak nejsem schopnej vyrobit ve správný kvalitě a druhak je příliš těžkej. Srovnej si tu sračku, kterou seš doma schopnej namíchat s profesionálním lehčeným, dusaným a plastyfikovaným betonem. Nehledě na to, že povrchová úprava dýhováním, by byla nemožná, skutečně jednoduchý a úspěšný postup neexistuje. Díky nechci.

Web

Re: BC 18PS76 BR20 (dříve Selenium 15SWS800)

Hele, nechápu proč neuděláš klasiku. Příčky uvnitř přilepené z venku přišroubované a zabroušené ať to nejde vidět. potom uvnitř nějak uhladit. Pomoct si třeba tmelem nebo frézkou. A nakonec ty příčky obalit v nějakém rournně. Nebo třeba nějakou sračkou typu  Tecsound. A máš kvalitní řešění. Ti výrobci drahých subů, to taky dělají. Nebo myslíš že do beden běžné strkají bambusy? Ale jako já ti fandím, jen si to zbytečně komplikuješ.

(upravil check 13. 2. 2008 16:48)

Re: BC 18PS76 BR20 (dříve Selenium 15SWS800)

No dobře s bambusem by to bylo složity, raději použiju dubový výztuhy, co už mám. Co takhle použít hliníkový voštiny plošně na stěny? Co sem tak pochopil, dělá se z toho sendvič na dveře nebo stoly a nové lehké dveře se mi zdají pevné dost. Měl to někdo v ruce - jakou to má vůli? Nevím jestli to začne být pevné až po drobném prohnutí...
edit: voštiny potřebujou plech z obou stran, jinak sou k prdu, takže zase zpatky ke dřevu :x

edit2: už mě koukám nikdo nebere vážně smile

Web