141 ...editoval Jawis (13. 4. 2019 23:24)

Re: Sloupovky pro zapřísáhlé PA-čkáře

pet007 napsal:

Tvle tady radim profikovi, lol to je trapas big_smile
No tak to namerit polary  uz od 80-100hz bude sranda, tim odpada spousta starosti se scitanim NF obou basaku atp.

Nepříjde mi to trapné spíš naopak. Těžko můžeš vědět čím se kdo zabývá. A sepsal jsi to hezky, spousta lidí to jistě ocení. V jakém formátu ti mám poslat ty data? Stačí ti to v Txt, nebo už to mám napáskovat do vituix cadu? Budu to mít pravděpodobně v pondělí.

Marcin:

Správně by jste měli otáčet kolem akustického středu smile. Jeho poloha je bohužel frekvenčně závislá ( zpravidla bývá za měničem - čím nižší kmitočet tím dál ). Prakticky samozřejmě kolem osy předního čela.

142

Re: Sloupovky pro zapřísáhlé PA-čkáře

Jak rikaval Hubert, "musis ulovit vhodnou, nic netusici obet,co jde kolem, ktera bude tocit" (mne se to prvne povedlo min. nedeli, namereno bylo snad za 2minuty ). Jinak ano, lze prepinat kanaly  nebo staci obycejnej prepinac na vystupu ze zesilovace. Pak na jedno natoceni promerit rovnou vse. Jen pozor na vyskace.
Osa rotace neni vubec kriticka, mne vesmes vychazi lehce "dovnitr" cela ,ale je to fuk.

Jawis napsal:

Nepříjde mi to trapné spíš naopak. Těžko můžeš vědět čím se kdo zabývá. A sepsal jsi to hezky, spousta lidí to jistě ocení. V jakém formátu ti mám poslat ty data? Stačí ti to v Txt, nebo už to mám napáskovat do vituix cadu? Budu to mít pravděpodobně v pondělí.

Staci txt, ale radeji nasdilej i raw data resp. jestli to jsou data z toho analyzeru, tak to je mi k prdu pochopitelne. Mne by jen zajimalo, jak se chova ta komora - jak vypada impuls.
Pak tedy bude treba i zmerenych impedanci menicu v bedne.