Re: EXTREM 4- kanálový REFLEXION

tak to je rofl

(upravil sinclair 5. 5. 2007 16:13)

Re: EXTREM 4- kanálový REFLEXION

Pozor chlapci, neplést si pojem s průjmem a 100Hz s 50kHz. Pokud by to byl skutečně nízkoimpedanční kondenzátor, určený pro tyhle aplikace, při tomhle pracovním kmitočtu by to hodně bohatě stačilo.
Jenže ony jsou to v 98% prachsprosté levné sračky na úrovni Hitano, SamXon, Xunda a já nevím ještě jakých, které jsou s odřenýma ušima dobré pro těch "síťových" 100Hz.
Kromě toho, že při vybuzení zesilovačů s takovouto "filtrací" prudce padá napětí měniče i výkon, má to ještě jeden "příjemný" důsledek. Při plném výkonu či přebuzení do napájení koncových stupňů proniká vf kmitočet měniče, který po ochotném zesílení zase docela ochotně příčným proudem pálí mizerné koncové tranzistory, případně výškáče. Všechno důsledky použití hnoje a smotaného bambusu místo kondenzátorů.
Ve většině případů to ale není řešitelné pouhou výměnou kondenzátorů za kvalitnější, ale je nutné na příslušná místa doplnit i tlumivky, které ve slušných přístrojích už jsou. Paradoxně tam pro ně bývá nachystáno místo, jen je tam místo špulky klema.

Web

(upravil luta 5. 5. 2007 18:42)

Re: EXTREM 4- kanálový REFLEXION

to je mi jasny ze cinitel zvlneni nap.napeti je zavyslej na frekvenci filtrovanyho napeti a pri vysokejch frekvencich tam nemusis cpat 100 000 mikro big_smile a ze by to melo mit malej ESR atd...

zas tak vypatlanej nejsem tongue big_smile

Web

(upravil jara 6. 5. 2007 10:31)

Re: EXTREM 4- kanálový REFLEXION

jsou tam tři 2200 mikro 2 na filtracu zdroja ten třeti nevim je myslím paralelně k nějake tlumivce měl jsem to rozdělany už si nepamatuju .a for luta myslim že na tych kondikach bylo napsano rs bo lrs bo tak něco smile snad to bude že masi malej odpor ..a v tym jetsoundu jou 4 vf fety po paru na větvu . ja vim že ty by si se rač drbal s měničem ručně big_smile a pak tam dal 2050 v můstku ti co to viděli vi co to dělá při zapnutí a semtam i při chodu big_smile jinak řekl jsem sekymu at se podiva na značku tech C pak napíšu

Re: EXTREM 4- kanálový REFLEXION

united rs  co o tom víš sincleire

Re: EXTREM 4- kanálový REFLEXION

Nauč se psát správně aspoň nick toho, koho oslovuješ a pak by možná neškodilo zkusit čárky, tečky a velká písmena. Co Ty na to?
Nepřipadá Ti vlastní příspěvek vedle ostatních jako výplod nějakého zběha z Bohnic?

Web

Re: EXTREM 4- kanálový REFLEXION

ale copááák pan sinkléééér se nam rozbulel neceš dudlík? bo jak jednou psal michal frote ručník na koule ? njn a ted dostanu ban big_smile nemam rad ufnukance

Re: EXTREM 4- kanálový REFLEXION

jara, tak toto si si mohol odpustiť. Si nezdvorilý a ešte aj žiadaš radu. A dostal si na blbú otázku blbú odpoveď, nečuduj sa.

Web

Re: EXTREM 4- kanálový REFLEXION

jaro di s tímhle do prdele.

(upravil jara 6. 5. 2007 14:37)

Re: EXTREM 4- kanálový REFLEXION

jn přehnal jsem to ale když už se jsem chtěl radu tak jsem tím nemyslel to že mi řekne že su dement a nebo zběh z bohnic nemyslíte?
uctu k staršim mám ale co je moc to je moc,,vím že patří S k nejvědším tahounům tohoto fora ale taky nějaka ta ucta k těm nezaučeném neprofíkům by se mohla oběvit i z jeho strany smile
nemyslíte?

třeba neumím psát su uplnej lajk ale taky mam svoje myšlení a uctu a zas takovej debil nejsu wink

for kurpelm : hej aspon že jsme ze stejného kraje bo jsem 14 let bydlel v prievidzi big_smile

Re: EXTREM 4- kanálový REFLEXION

To snad ne..už je to tu zase?
Neudělal jsem nic krom toho, že jsem Tě požádal, abys nepsal jako prase. Totiž kromě toho, že se to blbě čte, je to i Tvoje vizitka, víš? Když mohou psát ostatní čitelně, nebo aspoň formálně dobře, proč ne Ty?
Připomenu Ti Tvůj vlastní výrok: "zas takovej debil nejsu".

Web

Re: EXTREM 4- kanálový REFLEXION

odemě se pravopisu nikdy nedožijete big_smile a to du na vvš brno big_smile informačni a sdělovaci technologie tam čj nebude big_smile

(upravil luta 6. 5. 2007 16:28)

Re: EXTREM 4- kanálový REFLEXION

musim se za jaru primluvit..on uz je takovej big_smile proste cestina mu jako rodilymu slovakovi moc nevoni..a taky je to slovakomoravak big_smile
ale tecky a carky bys jaro zvladnout mohl big_smile

Web

Re: EXTREM 4- kanálový REFLEXION

Tak tu slováci piště slovensky, co vám brání? Hlavně aspoň ty čárky mezi větama (radši víc, než míň, když si nejsem jistej) a tečky. A nepsat moc zbytečně coolovatejch výrazů do jedný věty.

Re: EXTREM 4- kanálový REFLEXION

VVŠ - to je vojančina? Tak tam se to ztratí, hold gumy zelený...

Re: EXTREM 4- kanálový REFLEXION

máš něco proti vojákům?

můj strejda byl taky voják

Re: EXTREM 4- kanálový REFLEXION

Jo, já taky. Dvouleté. Stačilo.

Web

(upravil jara 8. 5. 2007 19:50)

Re: EXTREM 4- kanálový REFLEXION

tenkrat se na povinnou službu volali všichni , ted už ne to by ste mohli vzít v potaz.každej má svůj názor a věřte neni jednoduchy se tam dostat