Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

Audioweb.cz » Smetiště » Již neaktuální, prosím o vymazání.

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [1]

1 ...editoval 7tech (17. 12. 2017 14:06)

Téma: Již neaktuální, prosím o vymazání.

Zjistil jsem, že mi v počítači zahnívá hromada katalogovým listů současných i starších reproduktorů, z nichž některé jsem sháněl dosti pracně a tak jsem se rozhodl postupně je doplňovat o současnou produkci a zveřejňovat přes CzTorrent. Viz. příspěvek v sekci "Teorie & praxe, download". V současnosti mám jediné možné připojení přes telefonní drát 02, což představuje upload limitně blížící se nule, takže torrent je jediná možnost. Chtěl bych ale v této souvislosti zdejší fórum poprosit o pomoc:

1) Při kompletaci produkce Visaton jsem narazil na problém starších typů, kdy produktové listy již nelze stahnout ze stránek výrobce a na internetu se mi je nepodařilo vyhledat. Jedná se o typy uvedené ve Visaton archive Třeba TIW360 a TIW400 by si jistě zasloužily nebýt zapomenuty a se stárnoucími soustavami není vyloučeno, že se s nimi někdo v budoucnu setká. Vyrábět ručně pdf datasheet z webových stránek Visatonu je však šílenství a programy pro převod si zrovna se stránkami Visatonu moc nerozumí. Prosím, pokud něco máte ve vlastním archivu a jste ochotni se podělit, napiště mi SZ nebo, pokud to nebude příliš velké, rovnou pošlete mailem. Děkuji!

Příspěvky [1]

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Smetiště » Již neaktuální, prosím o vymazání.

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£