Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Bazar / inzerce » P: reproduktory Vifa/Peerless, dokovací stanici Acer, miniPCI karty

Stránky: 1 2 »»»

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 30]

1 ...editoval Rosak (24. 8. 2018 7:50)

Téma: P: reproduktory Vifa/Peerless, dokovací stanici Acer, miniPCI karty

Prodám:

Dva reproduktory TG9FD-10-04 za 1.000,-
Dva reproduktory XT25SC90-04 za 1.000,-

Dokovací stanici Acer ProDock MS2339 za 1.000,-

A pár věcí s cenovkou 100 Kč za kus:
mini PCI karta ALPHA WMP-G04
mini PCI karta ASUS WL120G
mini PCI karta TP-LINK TL-WN360G
HDD SAMSUNG HM060II
HDD FUJITSU MHX2250BT

2

Re: P: reproduktory Vifa/Peerless, dokovací stanici Acer, miniPCI karty

Nějak nerozumím proč by se  měly tak dobré vyhýbky jako byly ty origo v 1PF 067 08 měnit .

3

na to si najdi odpověď na reprománii, a zrovna je dobrý při tom vyměnit vejškáč.

4 ...editoval tomil2002 (29. 4. 2017 10:29)

na to si najdi odpověď na reprománii ...

No já ty bedny mám už léta a jsem s nimi opravdu spokojený , používám je jako přední repro a vzadu mám Videotony podobné konstrukce ale zvukově jsou ty Tesly mnohem lepší.Videotony jsou spíše na rock a tvrdší hudbu a Tesly jsou citlivé, hrají velmi hezky v celém pásmu a mají takový příjemný teplejší zvuk a právě výšky jsou jejich plus.Hraji sice převážně jen stereo , ale protože mám receiver 5+1 tak občas pustím i zadní . Když jsem je rozmisťoval tak jsem testoval jestli dát  dopředu Tesly a nebo Videotony a nebylo co řešit.Tesly jsou lepší , mnohem .

5

zkus to porovnat s opravdovýma bednama..

Web

6 ...editoval tomil2002 (29. 4. 2017 12:40)

zkus to porovnat s opravdovýma bednama..
Já jsem spokojený , hraje mi to fajn a není nikdo v mém okolí kdo by tvrdil opak a to jsou mnohdy chlapi co dělají muziku už léta. Naopak , často někdo utrousí jak to ti tesláci dělali že to tak hraje a to jsou ve vyhýbce ještě origo kondíky . Vlastně jsem ty bedny ještě nikdy neotevíral.No a ty Videotony určitě taky nejsou špatné , jen nejsou tak dobré jako ty Tesly.Základ je větší objem , citlivé repro a slušná vyhýbka.Nedávno jsem pitval nějaký Technics a když jsem rozebral imitaci výškače tak mi vypadlo něco piezo jako bývá v hodinkách a místo vyhýbky jen kondenzátor ... .
No a ještě jedna zkušenost.Před léty, značku už si nepamatuji jsem dotáhl domů sloupy , vím jen že oba stály cca 6000,- vypadaly super , zaoblené hrany , bytelné , nádhera , ale když jsem je pustil tak hrůza . Zkoušel jsem je zaběhat a po ani ne měsíci jsem je prodal , dokonce i moje mi říkala že mám ty staré raději otapetovat a vy nové vyhodit , že se to nedá poslouchat , že byla zvyklá na lepší , příjemný zvuk. No a to je člověk který se vůbec těmihle věcmi nezabývá, naopak pořád prudila že ty staré bedny vypadají hrozně.

7

to je fajn že jsi spokojený.. To ale neznamená že se nedají vylepšit (dost výrazně)

Web

8

Já bych řekl, že je to taková nostalgie. A k ní patří i ten zvuk, takový, jaký je. Ale pravdou je, že konďasy by asi vyměnit chtěly. Jak už jsem se jako amatér sám přesvědčil, pročistí to výšky a člověk má i lepší pocit, že pro ty svoje miláčky něco udělal smile

9

Já bych řekl, že je to taková nostalgie. A k ní patří ...
Asi ano , možná to tak je , ale hraje to hezky . Na druhou stranu se tyhle citlivé hifi bedny (všeobecně)  nehodí např. třeba k poslechu internetového rádia protože docela věrně přenesou kdejaký pazvuk hlavně ve výškách. Pro nové moderní digitální  zdroje signálu je potřeba trochu jiné repro , takové které alespoň trochu zamaskuje nedostatky signálu .

10

Jejda, ještě že to je bazarové fórum... Rosáku už jsi to prodal?

11

Kdepak. Čekal jsem až mému inzerátu udělá někdo pořádný PR smile

12

Také mám jedny ve slušném stavu na prodej (oblast Brno). Měl bys ale tak 500,- slevnit.

13

Pokud jsou v dobrém stavu, tak ten, kdo má o ně má skutečně zájem, ať jako raritu na poslech nebo na díly pro 3p, by, podle mě, za ně mohl dát i 3ku. Jen si prostě počkáš, v opačném případě to sebere někdo, kdo to zas tak nepotřebuje.

14

Tondo, vidím to stejně. Zatím se neozval nikdo, kdo by chtěl slevu. Mě to tu nevadí a budu rád, když si to pak vezme někdo, komu to udělá radost.

15 ...editoval Rosak (18. 10. 2017 9:51)

...ale jelikož to trvá už dlouho, snižuji cenu reprobeden na 1.500,- (samozřejmě za pár).

16

Přidán kazetový magnetofon...

17

Přidány obrázky a k magnetofonu zdarma demagnetizer a pár kvalitních kazet.

18

Mam zajem o tapedeck, psal jsem mail.

19 ...editoval Rosak (7. 1. 2018 13:27)

Kazeťák s kazetami prodán.

20 ...editoval Rosak (7. 1. 2018 13:39)

Přidány nějaké součástky a it komponenty..

Příspěvky [1 až 20 z 30]

Stránky: 1 2 »»»

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Bazar / inzerce » P: reproduktory Vifa/Peerless, dokovací stanici Acer, miniPCI karty

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£