Téma: Soundbar

Ahojte nazbierali sa mi tu dake menice s repro Bowers Wilkins Zeppelin a chcel by som znich poskladat pasivny soundbar k repro bola len jednoducha vyhybka kondenzator 3.3 ohm vyskac a 0.7mh civka na stredak ten je normalne v ozvucnici so subwoferom ale je omotany tlmiacim materialom vedel by mi niekto porad ci to nechat takto a odfiltrovat len subwofer ktory je tam rieseny cez dsp alebo navrhnut komplet vyhybku novu

Re: Soundbar

jak bych to od B&W nečekal, tak právě zeppelin je zvukově prostě vážně průšvih, obzvlášť za ty peníze... samý takový to efektní zvukový pozlátko který po pár posleších omrzí a přestane to hrát líbivě, nebo dokonce i poslouchatelně. Slyšel jsem soundbary a podobné přenosné zařízení hrající líp, nebo alespoň srovnatelně za menší peníze
Slyšel jsem velde sebe B&O BeoPlay, Marshall Stanmore, Marshall Woburn a právě Zeppelin - Olufsen mě zklamal podobně jako Zeppelin, ale byl i tak lepší. Vyhrály by u mě Marshally, ale dražší a větší z nich Woburn nebyl o tolik dál že bych za něj dal o 4 tisíce víc než za Stanmore. Nicméně nutno dodat že celkově jsem, asi naivně čekal víc od všech.

Ale že se v něm vyskytnou až takovýhle průsery očividně jako jasnej následek šetření, to mě přesto překvapuje... s touhle cenovkou o to víc. Drivery samy o sobě vyloženě špatné být nemusí, ale těžko soudit... každopádně když jim dopřeješ kloudnou bednu, neublíží to ničemu. "Fullsize" vyhýbka sevším všudy určitě taky nebude na škodu...

Re: Soundbar

Ved to a su aj dost poruchove a kedze sa mi nazbieralo 5xwofer 8x stred a 5xvyškač tak spekulujem ako ich pouzit lebo tie mneice niesu zle samozrejme na info o parametrov znich mozem zabudnut cize asi len pomerat a potom doladit este spekulujem nad konfuguraciouale ideal by asi bolo vpodstate trojpasmo znich sprav v jednej ozvucnici 3x a potom by som mal meničš aj na dva zadne v rovnakej kvalite

Re: Soundbar

Třípásmo se nabízí... otázkou je jak jsou na tom jednotlivé drivery s impedancí, citlivostí,... aby nebyla vyhýbka nějaká zbytečná šílenost.