Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 3)

Audioweb.cz » Autohifi » total social auto audio :)

  Stránky: 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 47]

Téma: total social auto audio :)

Zdar borci.
Chci do svojeho auta postavit totálně sociální audio za pár kaček. Nechci do toho investovat tisíce protože ho brzy prodám až našetřím na nové. Do té doby se mi ale nechce jezdit a poslouchat jen motor a prdlý výfuk. Osazením jsem si docela jistý a to do dveří strčit ARO 468K a skromný subíček osazený pravděpodobně ARN 5614 (tam si jistý nejsem) umístěný pod palubovku před fofrklacek (vpravo od plynu). ozvučnice z laminátu kopírující terén aby se využilo každého cm3. do kufru ho nechci dávat aby se už tak malý kufr nezmenil a hlavně se mi nebude chtít tahat kilometry kabelu který taky něco stojí k takovému bazmeku. poradit bych potřeboval se skromnýma výhybkama. nemusí to být vyladěné ve stylu hi-end ba ani hi-fi. prostě jen zvučítko, ale aby se to nepřekrývalo. subík aby se řešil pasivně z pravého zadního kanálu přímo z rádia bez zesilovače. membrána subíka bude namířená k spolujezdci, takže to že bude pravá strana ochuzená na basech neva. pro rejpaly: vím že pod 200 Hz se nedá lokalizovat. nebo třeba podle toho jaký bude třeba objem na subík by se dal udělat dvojsubík s membránama od sebe (magnety k sobě) a živit to oběma zadními výstupy a ochudit tak na basech obě strany ve dveřích. to se mi zdá ale zbytečné.
tak tedy help pls.

Web

Re: total social auto audio :)

A co se na to vysrat? smile

To uz bych teda radsi dal jenom sirokopasma nebo koaxy do dveri, na sub se vyprdnul  a byl by pokoj. smile

Re: total social auto audio :)

nooo asi to tak stejnak dopadne, ale chtěl jsem se v tom povrtat než to střelím smile

Web

Re: total social auto audio :)

Ale jo, na zkusenou je to dobre.

Re: total social auto audio :)

Môžeš sa inšpirovať mnou, tiež socka-audio... http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=2066

Web

(upravil Glatz 7. 11. 2007 14:35)

Re: total social auto audio :)

tak to by nešlo. mezera mezi sedačkama a podlahou je u hondy nějakých 3-4cm. je to strašně nízký civilní sporťáček. smile zato dveře nejsou dveřmi ale vraty a tam je místa snad i na 15" smile takže bude klasika ve dveřích nějaké koaxy a šit rádio obojí z autoburzy na kterou se skočím kouknout před prací v sobotu. na sub kašlu a pak půjde. smile

Web

Re: total social auto audio :)

A co ARX165-22/4 by se ti nelíbily? Pro mě za ty peníze příjemné překvapení. Na rozdíl od ARO zahrají i nějaké ty basy a na sub bych se vykašlal. Udělal jsem s nimi i low-cost ozvučení k PC.

Re: total social auto audio :)

Taky jsem nad nima přemýšlel. Ale zase uvažuju že když si je nechám objednat z TVM z Valmezu a poslat si je na dobírku tak to bude zase o 100 více.

Web

Re: total social auto audio :)

To vypadá na novou značku - SockaAudio big_smile

Re: total social auto audio :)

Jaký má být odběr autorádia při stand-by režimu? Já u svého naměřil cca 75-80 mA.

Re: total social auto audio :)

Ja som nameral 26mA. A to aj s aj bez panela. Keď dám panel dolu, bliká tam červená ledka. Inak je to starý šrot na kazety. Socka moja smile

Web

(upravil Thales 7. 11. 2007 19:17)

Re: total social auto audio :)

>Glatz
A u vás v nějakém místním shopu je nemají? Nebo spíš nebyli by ochotní je objednat? Já jsem sem tam něco objednával v krámě a ten reprák nestál ani o korunu víc přestože z TVMka normálně neberou.

(upravil Glatz 8. 11. 2007 13:30)

Re: total social auto audio :)

abych pravdu řekl tak jsem zatím nikdy v životě se nebyl ptát po obchodech na repráky. vždycky to bylo přes net. u mě je to totiž taky trošku složitější s časem. pracuju mimo město kde bydlím a moje pracovní doba je stejná jako otevírací doba skro všech obchodů. dělám i obdruhou sobotu ale to stejnak většina takových obchodů je zase zavřená.

Web

Re: total social auto audio :)

Tak to máš blbý, to chápu. Já jsem si je nechal přivézt od známého z ValMezu ale bohužel je to s ním teď blbý a dva měsíce ho ukecávám aby mi něco poslal (poštovné by vyšlo levněji než to co by účtoval prodejce) a pořád nic tak to znovu použít nemůžu.

(upravil Glatz 18. 11. 2007 12:46)

Re: total social auto audio :)

Ha. Tak mi dneska přijely i se zákazníkem a litrovou flaškou 7 leté domácí slivovice z Valmezu dva kousky ARX-165-22/4. To jsou kšefty big_smile Fakt jsem zvědavý jak takové sociální repráky hrajou smile jen najdu ještě total social rádio a bude hotovo. Nemáte někdo nějaký tip? Staré magneťáky ani neuveřejňujte. Díky wink

Web

Re: total social auto audio :)

Přece jenom, Glatzi, nechceš Tesla B100 magneťák? big_smile

Web

Re: total social auto audio :)

a co třeba todle?
http://muj2.edisk.cz:8080/3/3665b8dd3be … /radio.JPG
moc za to chtít nebudu big_smile
sry za OT

Web

Re: total social auto audio :)

Tak to je riadna vykopávka... Mám sanyo, ladenie digitálne, stereo, aj kazety má. Displej, predvolieb asi 6. Za kilo ho nechám... Funkčné. Nevyužijem, už mám iné.

Web

Re: total social auto audio :)

Tak pak poreferuj jak to hraje.

(upravil Glatz 20. 11. 2007 20:08)

Re: total social auto audio :)

kurpelm: jak by se dala ve tvém případ vyřešit doprava? jsem z ostravy. nejezdí nějakej tvůj známej kolem? možná to i zvážím.

Web

Příspěvky [1 až 20 z 47]

  Stránky: 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Autohifi » total social auto audio :)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£