Téma: Nákup na part-express

Zdravím, chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti na www.parts-express.com  - především mám na mysli dopravu a cenu dopravy. Především mi jde o basové repro do menšího subwooferu jako TB W8-740 apod.

Re: Nákup na part-express

Keď si naklikáš tovar do košíku, dá sa potom zistiť v checkoute cena poštovného. Ja som šiel na to takto.
Shopping cart - Begin secure checkout - Guest checkout.
Tam mi potom stačilo vyplniť údaje a stlačiť ,,View Shipping options" ... no mne to ukázalo cez 40USD
Pri zásielkách z Ameriky ale treba rátať aspoň na Slovensku s platením DPH (20%, nad cca 22€) a pri drahších zásielkach aj CLO (nad 150€) ... takže nie som si istý, či sa to oplatí smile

Re: Nákup na part-express

a proč to nekoupíš v evropě: http://loudspeakerfreaks.com/Product.as … ct_ID=8021
poštovný není nic extrémního, a žádný další poplatky, jedna z mála výhod EU...

Re: Nákup na part-express

No asi si ešte od nich nenakupoval. Urobíš to prvý a posledný raz

Re: Nákup na part-express

To Godz: na loudspeakerfreaks.com
  jsem nakupoval jednou a doba dodání dva měsíce. Už chápu ten komentář. Asi bych zkusil jinde, ale netuším kde. Momentálně mám doma tolik repro, že bude muset být zima od teď do května, abych toho dokázal zmáknout většinu (všechno asi ne).

Re: Nákup na part-express

marian004> Zkus kontaktovat checka, objednává dost ze zahraničí. Už nevím z hlavy z jakých webů, ale nedávno jsem přes něj něco objednával a vše OK.

Web

Re: Nákup na part-express

Provedl jsem další pokus s loudspeakerfreaks.com a dopadlo to dost dobře. Všechny položky co jsem objednával, měly zelenou fajfku, že skladem. Objednáno 12.10, 13.10. zaplaceno z účtu, 14.10. předáno DPD a  19.10. doma. Podle sledování zásilky na DPD to nejdýl trvalo přes německo k nám. Prej nějakej IT problém...