21

Re: Očkování za socialismu a dnes

Ten tam vpravo u okna je jeho předchůdce?

Web

22 ...editoval stiglitz (3. 4. 2016 11:35)

Re: Očkování za socialismu a dnes

Na odlehčení jeden příběh, nedávno tu zemřel dědek. Bil babku, děti, chlastal, jak svině, a kouřil příšerně. Poslední lékařský záznam v jeho dokumentaci byl z roku 1993, kdy ho pokousal pes. V době úmrtí mu bylo 96 let. Smrt náhlá, ráno se neprobudil. Krásný.

23

Re: Očkování za socialismu a dnes

Tak nám to svinstvo zase nacpali do dcerky,povinné očkování.Jsem z toho na mrtvici,vidím jak jí není najednou dobře,je bolavá.Nacpal bych to do těch hajzlů kteří v tom byznysu jedou jak Hnátek do Ády.

24

Re: Očkování za socialismu a dnes

Mame syna,je mu 6,5....zadne povinne ockovani nema,normalne prospiva,do skolky byl prijat a zadne problemy ze strany uradu ci nemoci nenastaly...chce to se nebat a stat si za svym...

25 ...editoval mechanik (25. 7. 2016 22:27)

Re: Očkování za socialismu a dnes

Tak to ho môžu čakať samé pekné veci. Aby si potom nebol prekvapený   http://www.detskylekarbratislava.sk/rad … ku-zivota/   

k očkovaniu vo veku 6 rokov:
"Baktéria taktiež uvoľňuje toxín (jed), ktorý môže spôsobiť nervové poškodenie, srdcové problémy a dokonca smrť."
"Svalové kŕče môžu byť také silné, že spôsobia zlomeniny kostí chrbtice."
"Pôvodca pertussis môže taktiež spôsobiť infekcie uší, zápal priedušiek, ktorý môže trvať dlhý čas, zápal pľúc, záchvaty, poškodenie mozgu a dokonca smrť."
"Končatiny postihnuté týmto ochorením môžu byť bolestivo zdeformované."

Ja som rád že v dobe ked som sa narodil ludia alebo skôr rodičia detí takto neblbli a tiež že nebol internet... Určité autority je dobré rešpektovať ale dnes si každý myslí že vie všetko najlepšie a demokracia mu umožnuje podla toho jednať... V súvislosti s tým ma napadá: "modli sa a pracuj" big_smile Vlaste ludia si vždy mysleli že vedia všetko najlepšie len nemali tú možnosť sa prejaviť.

To asi dosť odbočujem, nechcel som byť tak negatívne zameraný, tiež som tvrdohlavý a ako každý tvrdohlavý človek chcem uveriť že trvám len na tých veciach ktoré sú správne big_smile

Niesom si istý ako sa tieto veci prenášajú ale ked som o tom hovoril s niekym kto do toho videl tak mám pocit že problém nastane keď takto svoje deti nebude dávať očkovať väčšie percento ludí. Potom by sa to malo prenášať.

26

Re: Očkování za socialismu a dnes

... přesně tak, očkovaní přežijí a neočkovaní bohužel dopadnou jako ve středověku ...

27 ...editoval exxxi (25. 7. 2016 22:56)

Re: Očkování za socialismu a dnes

Mechanik: a protoze ockovani je tak bezpecne, tak zrovna ted stahuji na Slovensku z distribuce Hexavaxinu, kterou uz ma v sobe tisice deti od roku 2014.

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.

28 ...editoval Crashpc (8. 7. 2018 13:19)

Re: Očkování za socialismu a dnes

smile

29

Re: Očkování za socialismu a dnes

buďte si jisti že očkování není bezpečné a má (cílené) vedlejší účinky vytvořit armádu dementů-kryplů rezervní nemyslící pracovní síly do korejských manufaktur lágrů

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

30

Re: Očkování za socialismu a dnes

No ockovani taky moc nefandim, ale proc zrovna do korejskych?

31

Re: Očkování za socialismu a dnes

Ja som to pochopil ako vtip a ironiu, ked nie tak je to slušná paranoja.

32

Re: Očkování za socialismu a dnes

hochu, zajímej se o dění trochu ! mocní skuteční vládci světa (které nikdy nepoznáš) mají prvořadý cíl: zredukovat stav populace
na nějaké slušné 2 mld., stačí ! ostatní jsou obtížný hmyz proto vyvolávají  války, konflikty, genocidy, revoluce, chudobu, epidemie...stačí ?

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

33

Re: Očkování za socialismu a dnes

Aha, takže sme zase pri konšpiráciách...

34 ...editoval mechanik (27. 7. 2016 8:51)

Re: Očkování za socialismu a dnes

V našom regione práca nie je, najvyššia nezamestnanosť na Slovensku, alebo druhá najvyššia... Myslím že by mnohí ludia išli do tých Krejských fabrík radi keby tu nejake boli smile Len to tu nikto nechce postaviť.

Inak perfektný citát: "na každou otázku existuje jednoduchá snadno pochopitelná nesprávná odpověď"

35

Re: Očkování za socialismu a dnes

...nektery lidi jsou ochotny kvuli penezum i pracovat,hruza...kam jen ten svet speje...

36

Re: Očkování za socialismu a dnes

byl jsem mírně šoknut zprávou že na Slovensku rozdávaj lidem potravinové balíčky místo peněz (které prohýří v hospodách a na automatech, ne všichni, samozřejmě) a to je prosím 71 let po válce a 26 let po "revoluci" potřebuje to komentář ?

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

37

Re: Očkování za socialismu a dnes

Pánové, tohle: znal jsem tři sourozence, byli to bratři. Jeden nekouřil a nepil, oba chlastali první ligu a hulili fest. umřel v padesáti ten co tomu neholdoval. Znal jsem lidi, paní se pět let prala s rakovinou, prohrála a bylo jí třicetšest. Nikdy nekouřila, zdravý životní styl, a sport. Mám pantátu kouří hodně, ke čtyřiceti denně, a když jsme seděli u ohně, deset kusů dá taky. O půl druhý jsem ho tahal dom, on že ne, že si dá ještě pivo. Ráno jdu o půl osmě na záchod, slepenou držku, a on snídá, a povídá, že by tak dlouho spát nemohl. O půl desáté už měl v popelníku sedmý vajgl. Je mu pětasedmdesát, nikdy nezamarodil, a jediná jeho potíž je s křečovými žilami, které mají ale i jeho ostatní sourozenci, všichni, jo a operace zákalu, jinak nic. Koukal jsem se na něco v televizi, a nevím, který kardiochirurg tam byl, ale tvrdil, že typickým pacientem jejich oddělení je muž, kolem padesáti let, sportovec, nekuřák.

38

Re: Očkování za socialismu a dnes

Jen ne do korejských fabrik.
https://www.trinec.cz/diskuze/tema/72-f … orucujete/

39

Re: Očkování za socialismu a dnes

Vzhledem k tomu, že vakcíny ani jiné léky dnes neprocházejí ani zdaleka tak důslednou kontrolou jako kdysi (a je jedno, jestli to dříve byl komunistický či kapitalistický svět), protože máte-li jako farmaceutická firma balík peněz, kterým můžete umlátit velrybu, pak můžete ovlivnit hodně. Takže můžete vypsat granty, platit vědecké špičky v oboru či dávat pravidelně zakázky testovacím a vědeckým ústavům, které budou trvat pouze pokud výsledky budou v rámci toho, co jako zadavatel chcete.

Takže až dnes bude epidemie, tak očkovaní to moc nevyhrají, pouze zviditelní ten fakt, že nebyla objektivně vědecky testována ani účinnost vakcíny.

Ostatně už se pár epidemií objevilo, ale moc se o nich nemluví, protože se přečasto stalo, že neočkovaní měli méně případů nakažení, než očkovaní, které to zase až tak neochránilo. A folklór v naší nemocnici, když přijde chřipkové období, tak některá oddělení drží sestry, které se nenechaly naočkovat proti chřipce, protože ty jediné (některé) to neskolí. Očkované omarodí všechny do jednoho.

Je to vcelku i logické, protože každý účinný lék - tedy i vakcíny - mají určité procento, kdy pacienta poškodí či zabijí. I na blbý acylpyrin občas někdo umře, protože se u něho rozvine alergie. Vakcíny - pokud mají být účinné - tak při očkování určitý podíl lidí prostě poškodí či zabijí. To ovšem škodí produktu a zisku, nehledě na soudy, a tak si to nelajzne ani výrobce, a účinnost sníží.

A také není divu, že korporace prosadily povinné očkování v tak nízkém věku dítěte, a hystericky se řve, pokud to někdo chce o něco odložit. Pokud totiž vakcíny nějakého kojence či batole poškodí, tak se na to nepřijde hned. To se projeví, až přijde příslušný vývojový stupeň dítěte, třeba až za rok za dva - a pak se takový rodič odbude s tím, že "nelze prokázat souvislost s očkováním".

Nemám nic proti očkování, a víceméně bych se více držel komunistického schématu, kdy očkování mělo sloužit pro zdraví. Oproti dnešku, kde má sloužit ziskům, a zakrývat případné škody na zdraví do nežalovatelnosti.

40

Re: Očkování za socialismu a dnes

Já jsem chtěl jenom vědět, jestli mám žít, na základě toho, co jsem uvedl, zdravě..! Co vy na to pánové?