321

Re: Očkování za socialismu a dnes

Na to bude nějaká rámcová apka, tipuju.

322 ...editoval bastl (28. 8. 2021 18:40)

Re: Očkování za socialismu a dnes

Váha, nemá elektrody ale měří to radiovými vlnami. V návodu je že nesmim mít kardiostimulátor. Je to svině. Jak si dám večer tři piva, tak mi ráno vykouzlí 0,4% tuku navíc.

323

Re: Očkování za socialismu a dnes

Sviňa zmrdaná. Mne by čo vypindala po pol litri? big_smile

324

Re: Očkování za socialismu a dnes

Doktor mi jednou povídá: Deset piv, proboha, vždyť to je pět litrů vody! Roztahujete si žaludek! Dejte si kořalku!

325 ...editoval tatko Tom (28. 8. 2021 19:36)

Re: Očkování za socialismu a dnes

Ono to lídlácké 7,2 (Argus) je len 2 litre vody, pravda pol litra Vodky je menej objemovo - no kto to zvládne bez nejakej sprievodnej vody? Neriskujem, že si pôjdem zapáliť a urobím "baf" big_smile
Žinčica je k nej lepšia, len tu ťažšie dostupná big_smile

326 ...editoval dawsoo (28. 8. 2021 19:46)

Re: Očkování za socialismu a dnes

K čemu se tejrat nakonec tam stejně musíme všici no ne? big_smile

Není co dodávat...

327 ...editoval Otas (29. 8. 2021 9:25)

Re: Očkování za socialismu a dnes

dawsoo napsal:

Obecně západní medicína je dobrá v řešení urgentních stavů,ale u chronických a civilizačních naprosto selhává,neb neřeší příčiny ale jen důsledky a symptomy. Sehnat opravdu dneska doktora kterej chce pomoci a uzdravit a najít skutečnou příčinu potíží a nejen psát prášky není vůbec jednoduchý.

Přesně konstatováno, doslovně tak to rovněž hlásám. Klasikou je vysoký krevní tlak, kde se "léčí" symptom.
A konám na sobě, doporučuji dalším. Kolegu jsem zbavil dny doporučením užívání chlorely (Chloretabs), doporučují se k tomu i další věci. Ale Chlorela je základ, roztáhne se a vezme s sebou bordel ze střev, který bývá příčinou. Nezapomenout k tomu pořádně pít - aby ta řasa dobře nabobtnala, raději ale nesladké (minerálka, čaj apod.).
Řeči o alkoholu jsou jen siláctvím, stárneme a pokud si nechceme zkrátit ten čas, co máme do života odměřeno (někdo má odměřeno osudem více, někdo méně), starejme se o sebe. Ženské to dovedou, my si myslíme, že to přepereme, rozchodíme nebo přechlastáme. A zhebneme dřív sad.
Jak to říkává má kámoška: Chlapi jsou poruchoví smile.

328

Re: Očkování za socialismu a dnes

Múdro napísané smile

329

Re: Očkování za socialismu a dnes

Kupodivu, my všichni v rodině máme nízký tlak. Jen pro pobavení - chodí k nám na periodické zdravotní kontroly do fabriky Ukrajinka, už postarší, nedostaneš z ní slovo. Tak mě měřila tlak. Povídám: "...tak co ten tlak?" Chvíli přemýšlela, a potom mi odpověděla - ... no, matě tlak!

330 ...editoval tatko Tom (28. 8. 2021 20:30)

Re: Očkování za socialismu a dnes

110/80-82. Teraz momentálne. Prdel je hlavne ten pulzný, teda rozdiel spodný-vrchný. A je tak minimálne pol roka už. Keď už sme pri meraní neaudioveličín.
Nejakých 30 rokov zapíjam antibiotiká, ktoré občas (cca raz ročne aj menej) vyfasujem aj lentilky, ktoré mám denne povinné - pivom alebo niečim lepším. Iste - nie denne, pretože si niečo iné, než kávu, vodu a podobné nebezpečné veci doprajem raz týždenne aj menej.
Mám cez 60 rokov a vravím - ak mi to bude umožnené ešte aspoň ďalších 40 - môže byť. smile

331

Re: Očkování za socialismu a dnes

Nejsem nějaký ortodoxní zastánce konvenční medicíny, ale ani té alternativní. V obou případech jde o byznys. Z obou směrů je vhodné vzít si to dobré a nevylévat s vaničkou i dítě. Výše nadnesený problém ve střevech lze řešit, (pokud není obstipace), i užíváním aktiv. černého uhlí (Carbofit). Je to léty prověřené a funguje to velmi dobře. Osobně bych ale v těchto případech doporučoval ještě o něco razantnější postup, tj. provedení výplachu střev. (postup stejný jako u přípravy na vyšetření tl. střeva).

Jinak si ale stojím za tím, co jsem napsal v předchozí reakci. Prapůvod valné většiny civilizačních neduhů bývá ve špatném stravování. Pokud se toto napraví, zlepší se i zdrav. stav. A není naprosto nutné užívat nějaké léky a stejně tak vyhazovat peníze za nějaké předražené (a vesměs nepříliš účinné) potrav. doplňky.

332

Re: Očkování za socialismu a dnes

Já jsem skoro dvacet let pracoval, jako vedoucí směny. Mohl by jsi prosím, napsat, jak se mám dobře stravovat, když ráno, o půl páté nepozřu, když ten žaludek je v šoku? Žvýkám něco, když se přinutím, a mám pocit, že se s každým soustem pobliju. Takže schůdnější bylo nic nejíst. Tempo ve fabrice je opravdu hnusné, vše spočítané na vteřiny. Takže pro takzvanou snídani, třeba v 7 - 8 hodin, kdy už je žaludek schopen něco pobrat, nesmíš. První jídlo toho dne mám - nebo míval jsem až v 11:30. A to byl oběd. předchází tomu to, že celé noci nespíš, hrůzou, co zase bude. Pak, kolem půl osmé, až se manažeři vyspinkají, a dorazí do zaměstnání, začíná hon na čarodějnice. Prcání, jebání, do toho přijde ředitel, beze slova, ani by i pozdravil, přijde na některou z linek, udělá nějakou fotku nějakýho nedostatku na mobil, a do půl hodiny přilítne vedoucí, a začíná mrdání, vyhrožování. Když máš odpolední, tak je celý den v prdeli, protože domů se dostaneš pozdě večer. Dny po odpolední spíš do deseti, aby jsi dohnal spánkový deficit z minulýho tejdne, kdy byla noční, a za celý týden jsi naspal asi patnáct hodin, protože ve dne nemůžeš. Jak v tomhle má člověk udržet nějakej stravovací režim, to nechápu.
Ještě, že už nemusím na šichty, mám od začátku tohoto roku práci jenom na jednu směnu, panebože!!! Po třiadvaceti letech všelijakých nočních, prodloužených směn, dvanáctek, šestnáctek a turnusů mám jenom ranní, brečím štěstím, spím v noci!

333

Re: Očkování za socialismu a dnes

No tých 20r smien je tvoje rozhodnutie.
Všetko ostatné sú výhovorky smile
1-5% veci v živote fakt neovplyvníme...95% je v našich rukách...a kurva nie že nie...treba si to pripustiť, postaviť sa k tomu a niesť tú zodpovednosť za svoj život, zdravie aj najbližšiu rodinu.

334 ...editoval stiglitz (29. 8. 2021 11:42)

Re: Očkování za socialismu a dnes

Víš, tady ještě před časem nebyla moc jiná možnost. Tady je výběžek, a pětina lidí bez práce - nebo ještě před pár lety byla. A když ti na lednici visí složenky...

335

Re: Očkování za socialismu a dnes

Chlape - František má pravdu. Makal som roky na smeny, neskôr z núdze (po neúspechu súkromnej firmy, kam som sa dal zavliecť susedovi z prvej práce) som z núdze nastúpil tam, kde som doteraz. Robím s ľuďmi, z ktorých by som so žiadnym dobrovoľne netrávil ani minútu svojho voľného času. Boli ťažké stresy - baby prišli do puberty a zároveň tá "veľká" - drbalo im všetkým trom fest.
Je to Tvoj život, ktorý môže aj nemusí byť hodne dlhý. Mákni na sebe a svojom vzťahu k svetu, okoliu - nečh Ti to predčasne neublíži. smile

336 ...editoval stiglitz (29. 8. 2021 13:32)

Re: Očkování za socialismu a dnes

Já vím, máte pravdu, jenže... A teď to snad půjde... Na tu jednu směnu.

337

Re: Očkování za socialismu a dnes

Socialsmus a dnes? Ale jděte: https://bit.ly/3Bq7rXv Quarda někde naháněl holky a .. rozhodně měl jiné starosti.
Jo a dnes? Co by ... zase píše blbosti a nahání ty holky. smile

Web