Téma: mikrospínače

Chlapi, nevíte někdo, kde by se daly sehnat klasický čtvercový SMD mikrospínače- toto provedení http://www.gme.cz/td-03xbt-a00-tr-p630-300 , ale v rozměru tělesa 4.5x4.5mm? Všude mají jen 6x6mm, ale jde o výměnu vadného, takže větší se nevejdou. Nemůžu je nikde v ČR obchodech najít.

Web

Re: mikrospínače

obavam se ze nikde,..  digikey, farnel, (prip. ebay).. sad

Re: mikrospínače

Někdy bývají u Taiwanců v miskách na Ampéru .
Jinak můžeš kouknout na ebay, tam se to podobným zbožím taky hemží.

(upravil zdenek00 11. 3. 2016 10:11)

Re: mikrospínače

Ten z GME (P-KMR211GLFS - 4,6x2,8mm) by tam nějak přizpůsobit nešel?
Nebo pak 4,2x4,2mm http://www.conrad.cz/tlacitko-apem-phap … ap.k700203
Jsou sice dražší, ale tváří se jako značkové.

(upravil sagitarius 11. 3. 2016 14:48)

Re: mikrospínače

Dík, ebay nehrozí, nemám PayPal a emericky neumím. Zkusím ten Conrad, ten mě nenapadl. Snad tam nějak půjde, akorát budu muset něco nalepit na tlačítko, protože je krátký, ale lepší, než nic smile
Ampér bohužel taky nehrozí, i když jsem se těšil- mám zlomený žebro, takže jsem na neschopence.

Web

(upravil Jupi 11. 3. 2016 15:52)

Re: mikrospínače

Moze byt nieco taketo: Panasonic EVQ-PLHA15 ? Mozes objednat cez Mausel...
Popripade pohladaj este v v celej kategorii v Mouseri.

(upravil sagitarius 11. 3. 2016 18:07)

Re: mikrospínače

Jupi
No tak jsem u Mosera našel přesně ty moje. Akorát jsem se nasral- cena tlačítka 4.71Kč, cena dopravy 500,-Kč + poplatky za převod, daně, atd...
To si můžou strčit do pr****. Za tu cenu si dotyčný koupí nový zařízení a já to nemusím opravovat.

Web

Re: mikrospínače

Mám tieto:
typ 1
a tieto:
typ 2

Pošli mi do SS adresu a typ ktorý ti viac vyhovuje, pošlem ti ich v pondelok v liste.

Re: mikrospínače

sagitarius: Vsak som ti pisal, ze objednaj to cez Mausel! Tam sa plati postovne iba vramci CZ! Ja som to este neskusil, ale vraj im staci  poslat objednavacie cisla z mouseru + pocty a dodaju ti to.
Nech sa radsej vyjadri niekto, kto cez nich objednaval...

Re: mikrospínače

A tady ses nedíval
http://www.vpcentrum.eu/vypinace-prepin … krospinace

Re: mikrospínače

Jupí ve svém příspěvku #6 má odkaz na Mausel, kde jsou podmínky dodání. Poštovné vychází s DPH na Kč 145,-. Občas u nich nakupuji a vše je bez problémů. Když se náhodou nenajde něco z nabídky Mouseru u nich v katalogu, dopíšu toto zboží do mailu s objednávkou a zatím se mi nestalo, aby mi vše nedodali.

Re: mikrospínače

Díky, ale už jsem objednal z Conrada a upravím je.
Ten Mousel je jen nějakej švindl-jak jsem koukal, i když tam píšou že mají v nabídce více než 4 mil. položek, nenabízejí tam ani odpor. Jen odkaz na Mouser, ale tam mi po vybrání 2ks tlačítek po 4.71Kč vyběhla cena 612,-Kč, plus následně DPH od celňáků... Takže na nic.

Web

Re: mikrospínače

sagitarius napsal:

Díky, ale už jsem objednal z Conrada a upravím je.
Ten Mousel je jen nějakej švindl-jak jsem koukal, i když tam píšou že mají v nabídce více než 4 mil. položek, nenabízejí tam ani odpor. Jen odkaz na Mouser, ale tam mi po vybrání 2ks tlačítek po 4.71Kč vyběhla cena 612,-Kč, plus následně DPH od celňáků... Takže na nic.

Cena dopravy z mousera je 120kč, ale musíš číst a objednat z Pražské pobočky.......

Web

Re: mikrospínače

ale prd, zadnej svindl !! jsou to firmy ktery nakupi vic(hodne) obednavek tudiz ty poplatky bud rozpocitaji, nebo v idealnim pripade dostatecne vysoke celkove castky neplati - coz je pak jejich vydelek, na tom je to zalozeny smile tobe jako jejich koncovemu odberateli nauctuji jen postovny po CR
..podobne to fungovalo i s tim farnelem, naskladal jsis veci do kosiku, vyexportoval kosik excelem a poslal jim to, tam jsem to mel i osobne overeny, jen uz nevim jak se to jmenovalo (ale taky nejak podobne jako farnell) protoze od doby co mam moznost "primotat se" cas od casu k velkym obednavkam primo z digikeye to uz to nevyuzivam