Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Dílna » Uchycení reproduktoru

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [15]

Téma: Uchycení reproduktoru

http://img216.imageshack.us/img216/9851/prirubaim4.gif

http://img216.imageshack.us/img216/3122/prirubasenetpp0.th.jpg

Jakým způsobem přišroubovat plechový koš  tohoto typu? Proseknout do gumy díru a pod hlavu šroubu dát podložku? - Zdá se mi to dost brutální, ne?

Web

(upravil iMartin 1. 11. 2007 22:13)

Re: Uchycení reproduktoru

To vypadá spíš jako pěna, takže to snad tak brutální nebude, když tam normálně dáš šroub, tak by se neměl závěs zdeformovat, ta pěna se podle něj vytvaruje, možná se trochu odtřepí, ale ne tolik aby se ten závěs v tom místě odlepil. Vycházim tak z toho, že McFunů apod., který maj závěs dělanej podobným stylem, se mi nikdy nic takovýho nestalo, a tohle je předpokládám lepší reprák.

Re: Uchycení reproduktoru

Na fotce to není moc vidět, ale je to opravdu guma, a je docela silná - zhruba 1mm (tedy ta rovná část, kterou je závěs přilepený k plechu). Tu podložku bych tam přecejen asi dát měl, ne? Ještě k tomu je takový ten ošklivý samolepící ochranný límec z kartonu ...no, nevím jestli ho tam vůbec budu lepit.

Web

Re: Uchycení reproduktoru

Myslíš, že se Ti ta guma protrhne když tam dáš šroub? U Beymy 12LX60 jsem měl stejný problém (sice materiál je jiný), ale prostrčil jsem šroub a v pohodě ...

Web

Re: Uchycení reproduktoru

Tady jde spíš o to, že když přes tu gumu ten šroub utáhneš, zatáhneš za ni a zdeformuješ závěs. Nevěřím, že by to mělo slyšitelný efekt, ale pěkně to nevypadá.

Re: Uchycení reproduktoru

co takhle dát pod šroub nějakou podložku?

Web

Re: Uchycení reproduktoru

ZVNÚTRA

Re: Uchycení reproduktoru

me by pripadalo idealni udelat kovovy "ramecky" a pritahnul to pres ne. zaroven bys tim vyresil i estetickou stranku

Re: Uchycení reproduktoru

Kritik, Boramyr, chyna.cz, mengel252:
Ta podložka pod hlavu šroubu bude asi nutná. Přímo na gumu bych to nedával. I tak se mi to zdá ale dost "bolestivý" způsob montáže hmm

luikas:
Rámeček (jestli myslíš něco jako tohle) by bylo ideální řešení. Potíž je ale v tom, kdo a z čeho (a za kolik) by mi vysoustružil takový rámeček na 12" reprák.

Web

Re: Uchycení reproduktoru

jj, neco takovyho sem myslel. s trochu zrucnosti to zvladnes vyriznout primocarkou s pilkou na zelezo z dvojky plechu, nastrikas a mas to.

Re: Uchycení reproduktoru

Petře došel ti ten mail? Posílal jsem ho ze seznamu.

Web

Re: Uchycení reproduktoru

Ondro, nedošel sad. Už nevím, čím by to mohlo být. Na fedor@wo.cz mám velikost schránky 50MB, to by mohlo vysvětlovat, pokud je to větší (ale to asi nebude, ne?). Dnes jsem Ti poslal ještě třetí adresu (...@seznam.cz), ta je 2000MB. Všechny ty adresy jsem zkoušel a fungují normálně (...@wo.cz a ...@cez.cz denně používám) Zkus to prosímtě ještě jednou poslat na všechny tři adresy + kontrolní mail bez příloh.

Web

Re: Uchycení reproduktoru

gmail.com hoši

Re: Uchycení reproduktoru

a co tak to prilepit big_smile ta guma zakriva dierku - pekne by to vyzeralo big_smile

Re: Uchycení reproduktoru

ondra Ch:
tak na tu ...@seznam.cz to dorazilo.Dík. Nevím proč na ostatní ne hmm, když na tu ...@cez.cz mi v minulosti maily od Tebe chodily bez problémů.

babakus:
možná že je kámen úrazu právě přípona .com - nevím

Jaro189:
přilepení nepřipadá v úvahu - otvor pro reproduktor bude zároveň montážní.

Web

Příspěvky [15]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Dílna » Uchycení reproduktoru

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£