Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 8 z 34)

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8 9 10 ... 34 »»»

RSS

Příspěvky [141 až 160 z 679]

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

vluz napsal:

Z toho vidíš, že jeho scénář je stále tentýž. Jsi jen další v řadě. Nejdříve hory slibů a pak tady desítky důvěřivců roní slzy nad svými nedostupnými komponenty. Mě jenom překvapuje, že ani po letech stále nedošlo ke změně jeho přístupu k zákazníkovi i přes výhružky soudem, které tady byly prezentovány. Asi mu ještě nikdo nerozbil hubu.

Taky se divím že hodně lidem tvrdil že je vážně nemocný a to dlouhodobě. Mě ale řekl že je vážně nemocná jeho maminka kterou musí celý den hlídat s alzheimerem, o sobě nerekl ani půl slova.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Ale rozbil co si vzpomínám. Možná to byla jen cesta, která se nečekaně zvedla, i tak to bylo hodně poctivě udělané.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Tak ten Marantz je luxusní. Teda byl

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

jeden známí mi řekl že mu napsal že je BASTARD a hned se ozval,že aby mu poslal adresu a že věc dá do pořádku a vyřeší.jinak se prý na slušný email neozve.
je to novodobý šmejd.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Dnes jsem volal s policií. Poradili mi že ho mám vyzvat doporučeným dopisem k navrácení opraveného marantze nebo neopraveného a i se zálohou. Mám od Leoše doklad na složení zálohy i s datumem jeho ičem atd.
Když nijak neučiní mám veškeré informace o něm vytisknout a donést na policii a začnou jej řešit.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

michalOO1 napsal:

zdravím chtel bych se zeptat jestli nekdo mel v aktualní dobe moznost se spojit s leosem uz hodne dlouho mam u nej zes i aktiv vyhybku cca 2 roky zezacatku pord nemel cas ale aspon vzal telefon nyní nezveda tlefon a ja marne premyslím jak od nej veci dostat jsem ze zlína byl jsem u nej i doma ale není mozne ho zastihnout nejvíce mne stve ze jsem byl nucen koupit zesilovac nový jeliikoz byl nutne potreba ale nehodlám mu zes i vyhybku nechat jen tak task prosím jestli mate na nej nekdo jine spojení nez je jedine cislo ktere na nej je aktivni zvoní sice ale nikdo to nezvedne sad díky

Kdyžtak se mi ozvy na tel. 608 199 642
Jsem taky ze Zlína a mám u něj zesilovač. Chci jít proti němu právní cestou.
Sám Leoš mi ohodnotil zesilovač na 17 000 před opravou. tvrdil že kdybych chtěl tak po opravě mi ho dokáže prodat i za 25 000kč. Takže tohle jako trestný čin už musí projít.

(upravil reeb 7. 7. 2017 21:06)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

kontakty

https://www.zivefirmy.cz/electronic-service_f1319427

https://najisto.centrum.cz/1960224/leos-malanik/

Web

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Ten druhý odkaz je naprd. Na Družstevní Leoš už dávno nebydlí.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Taky můžete zkusit Pivní bar U Suchánků.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Je otázka když se přestěhoval z Družstevní za dva rohy na Mlýnskou, jestli ještě chodí na Družstevní do hospody big_smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Tak se tam zeptej smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Včera jsem byl na sinclaira podat trestní oznámení do Luhačovic. Sám policista mi řekl že minulý rok řešil 7 trestních oznámení na něj. Pokaždé tam doleze a hustí do nich že už má na to nakoupené součástky tak teď už to neopravené nemůže poslat apod. hňupiny.
A když jsem mu napsal že jsem na něj podal trestní oznámení a že mu dávám poslední šanci se mi ozvat a tím se tomu vyhnout tak se neobtěžoval ani napsat.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Koliens2 napsal:

Včera jsem byl na sinclaira podat trestní oznámení do Luhačovic. Sám policista mi řekl že minulý rok řešil 7 trestních oznámení na něj.

tak to je mazec..

Web

(upravil jula1967 11. 7. 2017 21:16)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Koliens2: napiš mu že je bastard,pak se ti ozve

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

malaníkovi nikdo a nic neposílejte. Varujte ostatní, co je to za hajzlíka. Telefony nebere, na emaily neodpovídá. Pokud náhodou zvedne telefon (zpravidla neznámé číslo). slibuje, že už to bude mít. Z mého pohledu už ani neví o jaký přístroj se jedná a samozřejmě se ničeho nedočkáte. Bohužel na "Elektrobastlírně" má ještě zastání a dělá tam machra. Pokud na něj napíšete kritiku, je okamžitě smazaná. Pokud by mu někdo rozbil tlamu - nic jinného si nezaslouží, tak by z toho měl ještě oplétačky Já už jsem se z přístrojem rozloučil, už nevěřím, že jej někdy uvidím. Kauza byla hromadně podána a jsou to již téměř 2 roky s výsledkem 0. Policie to přehrála na MěÚ Luhačovice jako přestupek (přestupková komise ing. Milan Levkov, tel. 577 197 412). Přístroje byly směšně ohodnoceny v řádu stovek korun a tak škoda byla pod 5 táců. To jsme samozřejmě napadli a údajně se to vrací jako zpronevěra (krádež) zpět. To je poslední info které mám.
Ještě dodatek: moje přístroje NAD mě trochu zklamaly. Ano je to technický výrobek, který má právo na závadu, ale pokud se někdo chlubí perfektním zpracování a výběrem součástek, očekával bych skutečnou kvalitu. V horizontu 15 let se v opravě vystřídaly všechny NAD komponenty. Jde o přístroje z doby, kdy NAD nebolo ještě kanadské. Pájení otřesné, součástky zohýbané, prostě dojem práce amatéra bastlila. Je to cca. 2 měsíce co kleknul zesík. Malaníka jsem samozřejmě vyloučil. Přístroj opravili v Telimě Zlín a během 14 dnů byl zpět. Mimochodem tzv. Sinclair tuto firmu pěkně pomlouval.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

no počkej...počkej, 2 roky po trestním udání a neděje se nic ? asi jste milionáři a svůj majetek si nevážíte, vodrbat někdo mě tak už má na krku vymáhací komando že se jelit nedopočítá a netrefí sám na WC, že by dobrý advokát zasáhl ?

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

maxell:
Co mě poradíš abych dělal? Nejradši bych na něj nabehl klidně sám, ale naposledy co jsem u toho chobota byl tak měl na stole celé plato nábojů do 9tky. Tak z toho mám smíšené pocity.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

mno, jestli jste byli na toho pána podat trestní oznámení, tak vám snad policie sdělila, jak to dopadlo - zda a proč to odložili, zda to postoupili státnímu zástupci apod. Hm?

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Koliens2
tak at to natáhne šmejd zlodějský a hned do své hlavy stisknout kohoutek.to je asi už na sračky že se bojí o sebe-bastard

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

rvx73
Jo mě to ten policista řekl že to bylo u státního zástupce. Jenže on doleze řekne že na to má nakoupené věci a že to nepošle neopravené. Tím mu nikdo nedokáže že to dělá úmyslně to okrádání. Prej to bylo předáno městskému úřadu Luhačovice a o tom už policie nemá informace jak to dopadlo.
Ptal jsem se i na to jakto že má funkční stránky, bere zakázky, ale má pozastavenou živnost.
Odpověď: to my neřešíme jen jsem to posílal na finančák ať si ho prověří.

Příspěvky [141 až 160 z 679]

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8 9 10 ... 34 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£