Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 6 z 34)

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6 7 8 ... 34 »»»

RSS

Příspěvky [101 až 120 z 679]

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Divím se Hillovi že ho tam toleruje. Ale to jsem se koneckonců divil i tady antoniovi - dodnes tu má ten svůj koutek.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Založte tam někdo vlákno na stejný téma . Schválně jak dlouho na tom foru vydrží .

Web

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Mně připomíná Babiše, který žvaní, lže, asi i krade ze společného a přesto ho bude volit třetina národa....

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Politiku a Babiše bych sem rozhodně netahal. Jen pro pořádek já ho volit budu. Zůsteńme u našich zájmů a hobby.

(upravil hifijak 4. 5. 2017 19:41)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Vlákno je založeno i s odkazem.

(upravil DJ_Rix 4. 5. 2017 19:32)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Dej tam odkaz sem, hledat to polovina lenochů nebude.

EDIT: Koukám už tě smazali big_smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Sakra, to je rychlost. Nebo že by zaujatost nebo ochrana někoho.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Napiš Hillovi, takhle o tom třeba ani nebude vědět.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Právě bylo znovu založeno vlákno s názven Přístroje na opravě u Sinclaira ny Ebastlírna.
Jen několik minut stačilo a zablokování tohoto nového vlákna.
Rozhodně nemám zájem nikoho očerňovat. Znovu doporučuji návštěvu Audiowebu, vlákno "přístroje na opravě u Sinclaira". Doufám, že ebastlírna to nebere jako konkurenci. Jde o informaci a snahu aby se nerozšiřovaly řady lidí, kteří budou marně čekat na opravu.
Já sám jsem byl se Sinclairem spokojený, tuner NAD perfektně opravil i když to trvalo půl roku. Sám jsem jej vlastníkům této značky dále doporučoval. Bohužel nyní již druhý rok čekám na opravu či vrácení magnetofonu a bohužel takových nás je mnoho. Byly podány i trestní oznámení a jako přestupky to také řeší Město Luhačovice. Mistr nezvedá telefony,neodpovídá na emaily a pokud se náhodou někdo dovolá, tak slibuje a slibuje ... :cry:  :cry:  :cry:
Pokud i toto bude smazáno, pak je to zaujatost a ochrana tohoto člověka.V tom případě Vám není pomoci a je mě líto dalších lidí, kteří pošlou přístroj do opravy.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

cenzura wink

OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala Linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x HYPA10 (pasiv KEF LS50 meta | CW DAC1 | HYPA17)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Hillovi jsi zase zkazil kafe! big_smile Už jsi v koši.

Co k tomu říct, já to prostě nechápu. Na jednu stranu je se sinclairem skvělá domluva a pro fóra je obrovským přínosem, na druhou stranu takhle blbne. Ne, nejde mi to do hlavy...

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Možná že kdyby místo vymetání smeťáků dodělal svoje resty tak by to nebylo tak zoufalé, ale takhle ? Tohle jistě není počínání těžce nemocného člověka....a nebo....vlastně možná jo...

http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na … 129#880129

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Přístup ebastlírny a hilla:
Několikrát jsem obnovil vlákno nebo založil jiné s novým názvem. Vše stopnuto a poslední reakce přikládám.
Tak si to vyřizujte na audiowebu. Tady, pokud vím, Sinclair žádné skužby nenabízel a my jsme je nezprostředkovali.
A o porušení pravidel založením duplicitního vlákna je v zakošovaném vláknu poznámka. Hill

Doporučuji uživateli hifijak, aby si před založením dalšího vlákna přečetl "Pravidla" fóra, zejména bod 8 a neřešil zde spory, vzniklé na jiných fórech či privátní záležitosti jiných osob. Také mu doporučím, aby si přečetl příspěvky jím kritizovaného uživatele zde na fóru. Zjistil by, že onen uživatel zde na fóru nejen že nenabízí žádné opravy, ale naopak si sám nechává opravovat např. měřicí přístroje a také zde mimo poskytování cenných rad shání v podstatě nesehnatelné náhradní díly pro opravy.
jimirek

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Jo to je taky řešení.

Web

(upravil dhaman 4. 5. 2017 23:26)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

"shání v podstatě nesehnatelné náhradní díly pro opravy" potl

OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala Linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x HYPA10 (pasiv KEF LS50 meta | CW DAC1 | HYPA17)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

dhaman napsal:

"shání v podstatě nesehnatelné náhradní díly pro opravy" potl

Co mu tak asi sluzi ako zasobaren tych "nezohnatelnych nahradnych dielov", ze....

(upravil TheLastUnicorn 5. 5. 2017 10:25)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Mne osobne síce Sinclair nie je nič dlžný, osobne voči nemu teda nič zásadného nemám...ale bavil som sa s človekom, čo ho pozná dlhé roky ohľadne tej jeho "choroby" a to, čo mi bolo povedané by asi niektorých zdvihlo zo stoličky. Ale niektorí by povedali, že ich to vôbec neprekvapuje. Pravdu majú s najväčšou pravdepodobnosťou tí, ktorí o ním uvedenej chorobe pochybujú.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Kocovina je choroba ? smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Ne, jen tady se to prezentovalo jako něco jiného a mnohem vážnějšího. smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Zkrátka případ pro Chocholouška.

Příspěvky [101 až 120 z 679]

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6 7 8 ... 34 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£