Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Náhrada tranzistoru P60NF06

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [4]

Téma: Náhrada tranzistoru P60NF06

Nenašel byste mi někdo náhradu, kterou by měli v tme cz? Budu tam objednávat víc věcí, tak bych ušetřil poštu. A v data listech se nevyznám, jen jsem pochpil, že je to asi MOSFET. Je to ze střídače 12V DC/230V AC 75W a je to tam někde hned na začátku u vstupu 12V. Oba mají zkrat mezi dvěma vývody, tak usuzuji, že jsou v čudu.

http://jarobr.rajce.idnes.cz/Tranzistor/#Tranzistor.jpg

(upravil Hippo007 15. 11. 2015 17:28)

Re: Náhrada tranzistoru P60NF06

Mají je v GESu
Nebo se dají sehnat na ebay, tam bys je měl i s poštovným levněji než z GESu v krámě.

(upravil ondra Ch 15. 11. 2015 20:27)

Re: Náhrada tranzistoru P60NF06

Klidně by jsi tam mohl dát i IRFZ44z a celou řadu dalších N Fetů s podobnejma parametrama.

Web

Re: Náhrada tranzistoru P60NF06

Nojo, v GESu jsem je taky objevil, ale je to pošta na víc.  Kvůli 70 korunám za trandy... A Ebay je pro mě španělská vesnice. A "celá řada dalších N Fetů s podobnejma parametrama" taktéž.
A ještě ke všemu nevím, jestli je to opravdu ono. Dal si to ke mně kámoš, já objevil nějaký zkrat, ale pokud bude porucha ještě někde jinde, tak už to jde mimo mě. A klidně mu můžu říct, že to opravit nejde, že si má koupit nový střídač za 550.
Takže buďto potřebuji spolehlivou náhradu z tme nebo se bude kupovat nový střídač. Ale i tak děkuji za snahu.

Příspěvky [4]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Náhrada tranzistoru P60NF06

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£