Téma: SPV100P- temer hotovo

davam sem par fotek, abyste meli predstavu, jak nenavrhnout zesik, uz nikdy bych nesel do tak slozity konstrukce, je s tim strasne prace. jo a uvitam jakykoliv pripominky, navrhy apod. hlavne co dat na ten stred(kde je vypinac a pot.) jestli nejaky drevo, tapetu... neco aby to nevypadalo tak studene, neprivetive...
http://img155.imageshack.us/my.php?image=net1mc4.jpg
http://img201.imageshack.us/my.php?image=net2rw8.jpg
http://img101.imageshack.us/my.php?image=net3oo2.jpg
http://img222.imageshack.us/my.php?image=net4tv0.jpg
http://img82.imageshack.us/my.php?image=net5bg0.jpg

Re: SPV100P- temer hotovo

lesteni prijde na radu az na konec, zatim jsou tam misty jeste nejaky popisky, co se nestihly, nebo zapomely smazat apod. to me taky napadlo vzit to lakem, ale nejsem si jistej, ze by se neloupal. ono se to totiz zahriva(vlastne se to prakticky moc nezahrejva smile ) cely relativne rovnomerne. dal tam bude jinej knoflik na hlasitost, tenhle je jen provizorni.

Re: SPV100P- temer hotovo

Dobrej kus hliníku smile
Taky se mně docela líbí...
Věřím, že to byla dobrá práce takhle to udělat. Já jsem to dělal nebo spíš hlavně bratr trošku jednodušeji.

Re: SPV100P- temer hotovo

Kasle je zbytečně složitá, asi jsi nikdy nic podobnýho nenavrhoval, že ? Jak tam chceš přichytit přední panel ?

Re: SPV100P- temer hotovo

to je monštrum jak hovado... žeby protivýbušné provedení do dolů? big_smile

Re: SPV100P- temer hotovo

Vzhledem k odolnosti vhodné do tanků, ponorek a letadel. Dej to do khaki a prodej armádě! Tomu říkám solidní montáž.

Re: SPV100P- temer hotovo

predni panel bud prilepim (k hliniku bud necim blemcavim, jako chemopren, nebo necim specialnim, aby to drzelo), nebo prisroubuju ctyrma vrutama(dva nahore v ty misce a dva dole, tam je taky cca 16mm mista), zalezi na tom, jak bude silnej a tezkej. jinak mas pravdu, z hliniku jsem delal kastli poprvy, ze bych to dneska udelal jednodussi jsem uz psal. jinak jsem rad ze se vam libi

Re: SPV100P- temer hotovo

Mas to perfektne... Myslim, ze problem s chladenim asi nikdy nenastane smile A inak, kde si zohnal tolko hliníku???

Web

Re: SPV100P- temer hotovo

Hezký, teď ti ty bedýnky musí excelovat smile, na čemže byly připojeny předtím?

Re: SPV100P- temer hotovo

To je vidět, když někdo kupuje Al po kilech smile

Vim, že to neni žádná prdel, ale navrh bych to trošk jinak a pokusil bych se to malinko líp prodrátovat... Ta moje drátovačka taky nevypadá nijak extra, chce to cvik.


A co ty odkazy???

(upravil luikas 29. 4. 2007 14:09)

Re: SPV100P- temer hotovo

DeadMAN: mame v Pardubicich Alupu, ale i tak jsem si musel nektery dily upravovat sam (hlavne ten stred), je tam kolem 200-300 der, cozn taky neni uplne nejmin. jinak je tam toho hliniku kolem 6kg. IMHO se ta tisicovka za krabici vyplati, sice by to slo udelat za polovic, ale to uz neni ono

Antonio: pres Onkyo, je to uz starsi model (501), hodne podobnej tomu Michalovu. no zatim je to zapojeny pres sluchatkovej vystup (jeho kvalitu uz jsem tu nekde komentoval), ten pravej orgac prijde, az u recieveru vyvedu nejakej line-out (vubec si to nedovedu predstavit, jsem na sebe sam zvedavej...) no a bedny taky jeste nejsou doladeny. ale krok zpatky to neni urcite. dostavil se takovej ten efekt, kdy se ti diky nizsimu zkresleni zda, ze nehrajes tak nahlas (neni problem ho dostat do limitace, bedny to zvladnou smile )

Frank: ono je to bohuzel kvuli konstrukci pomerne obtizne pristupny, jsem rad, ze kdyz oddelam horni kryt, tak se dostanu k nastaveni vstupni citlivosti... no a taky tam na to neni moc mista. u jednoho modulu jsem pred zastrcenim zapomel strcit do konektoru vstup a musel jsem kvuli tomu celej zesilovac rozdelat, protoze se tam proste nedalo dostat (a ze jsem vyzkousel vsechno mozny) ad odkazy- klidne je uprav, jelikoz jsem je prepisoval rucne, tak jsem je uz proste nechal takhle, jsem rad ze chodej

Re: SPV100P- temer hotovo

pěknej kousek
takovej hliník v běžným želeřáství asi nekoupím?

Re: SPV100P- temer hotovo

to ne, v zelezarstvich apod. je strasne predrazenej, tady to mam i se servisem za 150Kč/kilo. akorat teda neni uriznutej dokonale rovne, vsechen o takovej 1mm na 10cm ujizdi. jak ale vidis, tak se to da. potrebujes hlavne stojanovou vrtacku (bez ty by me asi jeblo), dobrou flexu, sroubovak (doporucuju aku), presnou ruku a more trpelivosti smile jinak jeste jednou dik vsem za chvalu

Re: SPV100P- temer hotovo

Tak to je mazec! Skutečně nezničitelné provedení.

Re: SPV100P- temer hotovo

to vis, musi to vydrzet prepravu a provoz na nejruznejsich akcich, hlavne az budu na vejsce

Re: SPV100P- temer hotovo

Smekám! Moc pěkné, moc se mi to líbí smile

Web

Re: SPV100P- temer hotovo

dekuju, jestli antonio zalozi i sekci zesilovace, tak mu klidne par radku sepisu, to necham na nem

Re: SPV100P- temer hotovo

luikas: Zesilovače ano, už jsem to tu kdysi psal, ondraCh nebo kdo měl být první, ale jaksi asi zapoměl... sepiš něco wink

Re: SPV100P- temer hotovo

OK, ted pred maturou se budu snazit venovat spis skole, ale slibuju, ze pak to udelam big_smile

Re: SPV100P- temer hotovo

To plně chápu. big_smile