Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 9)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Seas 27TDFC + WG300

  Stránky: 1 2 3 ... 9 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 170]

Téma: Seas 27TDFC + WG300

Caute, oplati sa dat WG300 ku 27TDFC v spojeni s 8 palcovym stredobasom? O kolko mi to pomoze delit nizsie?dik

Re: Seas 27TDFC + WG300

Mám pod tím sedmičku střed,a před tím sem tam měl taky osmičku.Dělení jsem měl a mám někde kolem 2,5K

Re: Seas 27TDFC + WG300

Myslim ze tato kombinace by se dala delit tak na 1600-1800Hz. Nejen ze pomuze delit nize, ale dosahnes rozumneho navazani i mimo osu.

ruzne DIY repro

Web

Re: Seas 27TDFC + WG300

Tak to asi vyskusam lebo zatial to mam zlozene ale bez WG a nepoadirlo sa mi ist pod 2,1k s tym zeby sedela faza a neviem ci je dostacujuce delik 2,1k s 8 palcom.

Re: Seas 27TDFC + WG300

Anti nemas to delenie trosku vysoko? Boli nejake komplikacie pri zlozeny toho wg so seasom?

Re: Seas 27TDFC + WG300

Teď mi došlo že kecám.Já nemám 27TDFC ale Audax.Takže moje bláboly neber v potaz...

Re: Seas 27TDFC + WG300

Pytam sa preto lebo z mimoosovych merani sa mi nezda zeby to bolo nejake zle aj bez WG300.Nech posudia odbornici.Zatial prikladam meranie od 0 do 30 stupnov.Podotykam vyhybka este nie je finalna.

https://i.postimg.cc/kBL2LcWK/2225600.png

(upravil TheLastUnicorn 7. 10. 2015 21:10)

Re: Seas 27TDFC + WG300

Domi: Poviem Ti k tomu len dve veci:
1. Meranie len do 30deg H nám nič extra moc (skôr nič, než moc) nepovie, ale je tam nejaká nápoveda, že to bude mať priebeh klasického dvojpásma s nejakou 1" kalotou. Teda že do 2,5kHz to bude ľahko smerovať, potom to do cca 6kHz bude vyžarovať všesmerovo a od 6kHz sa to zase zlomí... Z čoho vyplýva, že výkonová charakteristika bude zvlnená.
2. S WG300 by to vyzeralo úplne inak. Tam by sa výkonovka konštantne mierne zvažovala.

Re: Seas 27TDFC + WG300

Domi: podobna konstrukce, ale uvidis na tom jak se to chova s WG:
https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=20514&p=3

ruzne DIY repro

Web

Re: Seas 27TDFC + WG300

Tak teda necham si poradit a dam to wg tam.Hadam sem potom hodim aj cely projekt.

Re: Seas 27TDFC + WG300

Vsak davej to sem prubezne. Ten Seas ve WG300 me zajima.

ruzne DIY repro

Web

Re: Seas 27TDFC + WG300

V poriadku ale uvidime ako to pojde casovo,keby som rozmyslal trosku dopredu bolo by to lepsie kedze mam uz repro spravene komlet,cize caka ma aj uprava predneho cela respektive vymena.Ale budem sa snazit.Zatial dakujem za rady.

Re: Seas 27TDFC + WG300

este vas poprosim o radu, to celo nechat tak ako je? myslim tvar a zaoblenia,ci je to vlastne takto v poriadku?budem aj tak vyrabat pravdepodone nove lebo uchyty na sietky budu na tesno a su tam este nejake nedokonalosti a chcem sa hlavne vyvarovat dalsim chybam, co sa zvuku tyka.dakujem

https://i.postimg.cc/JyYVdTkW/2225666.jpg

Re: Seas 27TDFC + WG300

To mas pekny.
Jestli budes delat nove celo tak nahore to asi nebudes moct tolik seriznout kvuli waveguidu. Takze tam namysli co ti sedne vzhledove. Vyskac ve WG neni tak citlivy na difrakce.

ruzne DIY repro

Web

Re: Seas 27TDFC + WG300

Praveze wg sa mibtam vojde aj teraz ale s tym zeby 1cm zasahoval do stredobasu takze o to by neslo ale zavadzaju tam tie otvory na sietku.len som chcel vediet po akustickej stranke ci je to takto v poriadku alebo aj ine napady co sa vzhladu tyka,ze ako by to mohlo s wg vyzerat.

Re: Seas 27TDFC + WG300

Klidne takto, a zafrezovanim stredobasu (je to G18?) do WG nic nezkazis, spis zlepsis.

ruzne DIY repro

Web

Re: Seas 27TDFC + WG300

stredobas je u22rex
Je nieco zle na tom stredobase?

Re: Seas 27TDFC + WG300

Vubec ne, dle meho jedna z mala rozumnych osmicek co by mohla jit do dvoupasma. Moc jsem toho o U22 nenasel, ale FR vypada vychovane, rozumna citlivost, jen maly peak na impedanci, ale nemusi to byt nic zasadniho. Urcite sem davej mereni.

ruzne DIY repro

Web

Re: Seas 27TDFC + WG300

Presne to som si vravel ked som vyberal repra lebo som chcel osmicku do dvoj pasma.len som sa zlakol ze je zly takze nic v zlom.uvidime ako si to sadne s tym wg ale hadam dobre.

Re: Seas 27TDFC + WG300

Jeste kolem 3kHz bude asi rezonance, uvidis vic na sade mereni.

ruzne DIY repro

Web

Příspěvky [1 až 20 z 170]

  Stránky: 1 2 3 ... 9 »»»

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Seas 27TDFC + WG300

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£