Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 160 z 170)

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

  Stránky: ««« 1 ... 158 159 160 161 162 ... 170 »»»

RSS

Příspěvky [3,181 až 3,200 z 3,394]

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

já se zase díval na ten "velmi dobrým předzesilovačem, MM/MC" - na každým kanálu jeden OZ, když dobře tak NE5534, a pak otočnej přepínač. Taky tipuju konec ve třídě D, podle součátek u výkoňáků, je to 4x klasika tvarovač pro fet ve spínacím režimu...

(upravil Lukáš33 2. 4. 2017 14:35)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Panáček koupí hromadu hnoje a pak to chce prodat za 40k big_smile
http://aukro.cz/ozvuceni-i6772314494.html

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Rofl! lol

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

V PA se nepohybuju, ale skutečně je za to všechno na těch fotkách cena 40k vysoká ? Když to rozpočítám na položky je to tak je to 12 položek což není ani 4k za kus (3x zes, 4x monitor, 2x sub, 1x mix, 1x CDP,1x výhybka)
Kolik by podle vás byla správná cena ?

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Tohle není PA Rixi, to je odpad lol

Pár takových beden se prodává okolo 2,5 tisíc. Pár!

To že to zmrdi z electronicstar (dovozci největšího čínskýho výmětu) prodávají možná n-krát dráž, je problém jinej.

(upravil DJ_Rix 3. 4. 2017 8:49)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Kde se to dá koupit za 2,5 pár ? Nestudoval jsem to podrobně, ale někde jsem tam zahlídl něco jako made in germany či co, jsou ty bedny fakt čína ? Za 2,5 totiž ty bedny sem z číny ani nedovezu..... Oni to jen přeštítkujou ? Jak říkám, tohle jde mimo mě, takže nemám tucha big_smile

(upravil Hazys 3. 4. 2017 8:50)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Tak si otevři klidně přímo ten electronicstar eshop, ať se pobavíš.

Přeštítkovaný to zjevně je, stejně vypadající bedny najdeš pod nejmíň deseti značkama.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Vidím SKYTEC a dál už nečtu.Aktivní 18 palců subwoofer od nich jsem opravoval.Honosí se to nápisem 1000W max.,nebo tak něco,a uvnitř je nějaké 25W TDA a odhadem 40VA trafo.Rovněž mi rukama prošly bedny vršky SKYTEC 12 palců + něco,citlivost to má odhadem 87dB.Skelety dřevotříska nebo co to je za papír.Tolik asi o PA od firmy SKYTEC.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

K electronic-star bola pekna diskusia na fb, tie ich autozosilnovace su celkom peklo

1400W High power amplifier
1200W 2-channel
2400W 4-channel
4800W 6-channel

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Kocoure a bomba je, když to někomu řekneš tak tě pošlou do háje že tomu nerozumíš. Pak jim pustíš podstivý 200W zesilovač v auťě a čumí a čumí a čumí big_smile

(upravil Hazys 5. 4. 2017 0:04)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Mě kamarád pouštěl v autě  poctivých 400W... a poté co to chvíli hrálo, jsem se tázavě zeptal, jestli už to dal na plno. Holt když si člověk zvykne na citlivost PA subů, kde už pár set wattíků stačí aby vlály nohavice a střeva si cítil v žaludku...

Ale ty zesíky na fotkách výše, to je fakt LOL. Ojeb jsem čekal, ale ne až tak zjevný lol

Spíš si jen říkám, jaká je škoda, že takové přístrojové krabice nejdou kupovat za rozumný peníz samostatné (prázdné). Takové fůry krásného diy, co by se s tam dalo vymyslet...

(upravil Hazys 5. 4. 2017 8:58)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Fuckin' hell! Tohle na mě teď vyběhlo z reklamy:

Prý je to osazené TTA1943/TTC5200. .... ..... Aha! TTA/TTC jsou ojebané 2SA/2SC, prý  je v tom o 30% menší křemík. Liší se to snad akorát výstupní kapacitou...

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB13RteKFXXXXbcXFXXq6xXFXXX2/Assembled-amplifier-board-1000W-power-stage-amplifier-board-DIY-amp-board.jpg

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Hazys napsal:

Mě kamarád pouštěl v autě  poctivých 400W... a poté co to chvíli hrálo, jsem se tázavě zeptal, jestli už to dal na plno. Holt když si člověk zvykne na citlivost PA subů, kde už pár set wattíků stačí aby vlály nohavice a střeva si cítil v žaludku...

Dodnes jsem nepřišel na to, k čemu je dobré si v autě simulovat řízený odstřel v kamenolomu. Myslím, že s poslechem hudby to má velmi málo společného. Pokud se dotyčný chce předvést jak velký debil je, tak se mu to určitě povedlo smile

(upravil DJ_Rix 5. 4. 2017 19:18)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Hazys napsal:

Fuckin' hell! Tohle na mě teď vyběhlo z reklamy:

Prý je to osazené TTA1943/TTC5200. .... ..... Aha! TTA/TTC jsou ojebané 2SA/2SC, prý  je v tom o 30% menší křemík. Liší se to snad akorát výstupní kapacitou...

Nicméně SOA to má stejnou, prý zapracovali na spoji s podložkou a nedochází k lokální destrukci přehřátím. Neřekl bych zrovna "ojebané". Kde jsi přišel k informaci o 30% menším křemíku ?

Tady?

http://www.diyaudio.com/forums/parts/23 … c5200.html

(upravil mechanik 5. 4. 2017 19:27)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Do malého linearneho koncáku budú velmi dobré. Záleží na použití. Nie je nutné na všetko hned nadávať...

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

No, nekup to, když je to s úpravou...
https://hudba.bazos.cz/inzerat/76205687 … ilovac.php

Web

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Fuuuha, ten "Rotel" je ozaj ťažký kaliber.
Osobne sa mi nepáči prevednie ani originálnom stave, ale tento ponúkaný na bazoši je už na trestné oznámenie.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

co říkáte na takovouhle krabici?
http://www.ebay.com/itm/Class-A-Aluminu … SwNRdX60lw
cena i s poštovným cca 1400
chtěl bych do toho schovat 2xLaDA (LM1875), vč. 100VA toroidu, ochran a fyziologie, což by myslím rozměrově mohlo stačit.
Nebo se v českých luzích a hájích dá sehnat za stejné prachy lepší?

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

připočítej možné dph, bral jsem podobnou krabici na sluchátkáč a dph dopočítali, takže cca +300 sad

Web

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Jo a mně to vezlo DHL, takže ještě + 550 za zastoupení v řízení,takže jsem platil za menší pixli než je tato přes 2 litry sad

Příspěvky [3,181 až 3,200 z 3,394]

  Stránky: ««« 1 ... 158 159 160 161 162 ... 170 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£