Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Smetiště » Tranzistory v TO92(L) do DPA223

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 27]

Téma: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Zdravím všechny,

plánuji objednání součástek na zesilovač DPA223, jelikož desky mám už z dřívějška. No a při pročítání seznamu by snad neměl být problém. Ale přece jsem na jeden narazil. A to na tranzistory předbudiče a napěťového sledovače. Pokud máte noty, jsou to tranzistory Q13,14 a Q19,20 . Bohužel ty Sanyo video tranzistory 2SA1370/1371 a 2SC3467/3468. Nemohu sehnat. Projel jsem Ecom, Ezk, Mouser, Farnell a nic. Ebay bych se rád vyhnul.
Tak chci poprosit o radu, jaký vhodný ekvivalent mohu použít u nás dostupný?

Děkuji za pomoc.

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

http://www.ges.cz/cz/npn-tranzistor-2sc … 00912.html
http://www.ges.cz/cz/pnp-tranzistor-2sa … 00645.html

Jsou to originály. mám ověřeno.

Web

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Tý jo. Tož jak jsem to hledal smile ? .

Mockrát děkuji.

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Mno, nevím. Je fakt, že ty matný jsem hodil do šuplíku a leží tam. Můžu přes víkend přeměřit závěrné napětí.

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Tak ještě jsem je neobjednal. Mám to tedy risknout a v důvěře vzít více kusů nebo jen tolik, kolik potřebuji (4ks)?

(upravil Dohnalik 21. 5. 2015 14:35)

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Vzhledem k tomu kolik jich mají skladem si myslím, že další už budou bud pajcy nebo řeknou, že už nemají.

(upravil j_paseka 21. 5. 2015 14:40)

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Aha, no bezva. Jsem si nevšim, že tu jednu vodivost nemají vůbec. No a můžu shánět dál sad .

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Ešte dnes potom ako ako tubamusic sem hodil odkazy som to pozeral, mali ich aspoň po 6 kusoch.

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Já je ale nevykoupil smile . Objednal jsem je až po třetí hodině a to už měli poslední kus. Nicméně jsem ještě pátral a našel jsem je na AME. Myslíte, že by mohli mít originály? Ještě jsem tam nekupoval, tak nevím.

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

AME určitě ne, to je pajcama prolezlý.

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

A co na Aldaxu     2SC2705 a 2SA1145.Sice je to nejisté,ale za zkoušku nedáš nic.

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Ok, děkuji za příspěvky. Ten Aldax mě nenapadl. Uvidím co mi napíšou z GESu, jestli budou schopni doplnit zásoby. A jsem i mluvil s jedním členem z fóra, tak uvidím.

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Kdybys někde uspěl, vzal bych si ty 4 kousky taky...  díky.

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Jelikož jsem problém se sháněním tranzistorů vyřešil. Chci veřejně poděkovat těm, co byli ochotni pustit chlupa ze svých železných zásob.
Děkuji Vám za pomoc.

S pozdravem,
Jan Paseka

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Tyhle pěkný trandy mívali dříve v GESu.. dnes vyprodáno, totálka. (Ještě že jsem včas nakřečkoval).

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

j_paseka: Velka gratulace! Rychle konce jsem kdysi nasyslit jeste stihl, ale tyhle trandy uz jsem nesehnal. Nakonec jsem se rozhodl zmenit filozofii a nepodelat se z toho, ze tam holt nebude vse nej nej. No se taky prd stane wink

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Děkuji. Nesehnal jsem přesně typ co je v rozpisce. Ale 2SA1145/2SC2705 ale parametrově sedí. Uce 150V, ft 200MHz.

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Chtěl bych probudit toto vlákno...Jak je to s tím AME?Opravdu mají pajcy?Maí tam nabídku komplemetárů a docela dost trandů.Potřebuji doplnit zásoby....

(upravil reeb 24. 12. 2016 18:07)

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Bral jsem tam nějaké trandy a mají prapodivná pouzdra s otřepama, ultratenké nožičky.. To stejné kolega Rozkop s http://www.ame.cz/BFC43-_d120324_10699.aspx Jsou i menší než v tom pouzdru bývají.
Reklamovat se to nedá, budou se ohánět nějakým pofidérním měřením které vyhovuje katalogovému listu.. Ta arogance a nabubřelost při reklamaci.. Vyhni se obloukem.  Ušetříš si čas, nervy a peníze..

Web

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

To AME mě pánové zajímá,už proto,že čas od času je tam nabídka zaměstnání.Nemohl bych ale dělat,nebo sám se účastnit nějakých podvodů s plagiáty.Nikdo tu však nenapsal jaké konkrétní pajcované tranzistory koupil a v jakých parametrech se od originálu liší.V AME buď zaručují originalitu,nebo ne.Jestliže vydávají pajcy,jako originální součástky,zajímá mě které přesně.Kupuji od nich docela často,vše možné,a po Novém roce znovu osobně,takže nebude problém se tam o tom pobavit.Musím ale mít nějaké relevantní podklady.Klidně mi dejte vědět do zprávy konkrétní zkušenost.To,že má nějaký tranzistor otřepy,nebo je méně,či více lesklý,myslím stačit nebude.

Příspěvky [1 až 20 z 27]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£