Re: FRANK se vrátil!

pokud je budes chtit ocelovy, je to prace na pul dne... se nikomu nebude chtit delat... kdyz uz sem u toho- myslite, ze bude poznat rozdil mezi ocelovejma a duralovejma odhotnovacima nozickama? z duralu by se delali o moc snaz...

Re: FRANK se vrátil!

No, hlavně aby špička udržela ten tlak... Řek bych stovky MPa lol

Re: FRANK se vrátil!

Kolik budou vážit?

Web

Re: FRANK se vrátil!

To se pořádně neví, ale když se vysypou podstavce pískem...

Tak, aby Boramyr nenadávl... postavil jsem si (velice provizorně) lampovej předzesík/sluchátkáč... Prostě dva katodový sledovače 6N2P a nazdar, nějak se to naučit musim smile Ve sluchátkách to zní fakt parádně. Moc se mi nepozdávaly basy, ale teď, když jsem si pustil Dark side of the moon, to hraje naprosto báječně!

Re: FRANK se vrátil!

Možná zkus animals?

Re: FRANK se vrátil!

Jojo, teď je hraju... Zvuk super smile

Re: FRANK se vrátil!

Tak v takovym jsem stádiu: http://img180.imageshack.us/img180/3980/budka3rw2.jpg

Re: FRANK se vrátil!

proč máš na tý přední stěně přesah?

Re: FRANK se vrátil!

Pekné...

Ale kurňa to je luxus mať vlastný thread big_smile

Web

Re: FRANK se vrátil!

Pěkný ledničky. wink  Klik maj litrů?

Web

(upravil Frank 24. 2. 2008 22:26)

Re: FRANK se vrátil!

Cca 75 +-

(ono je to skoro fuk, +-10l ... f3 to má furt na 45Hz)

Dokken, Tohle jsem o tom psal vedle, takže kopčim:
Bočnice vyčouhávaj z důvodu tohoto: Ten centimetr v celý ploše přední stěny vyplnim nějakym materiálem (možná sololit nebo tak něco), na kterym bude nastříkaná věc, který nemůžu přijít na jméno. Taková ta plyš... Nebo se to polepí černym kobercem, prostě něco chlupatýho smile Celková tloušťka toho vynálezu bude právě ten 1 centimetr. Zároveň se v tom materiálu vyřeší zapustění středu a vejšky.

Re: FRANK se vrátil!

vím ty myslíš flock...dík za vysvětlení

Re: FRANK se vrátil!

OT:Flockem mám nastříkaný předek svých regálovek...

Re: FRANK se vrátil!

Já jsem kámošovali před lety nechal nastříkat vínovým flockem celý asi 80cm sloupky s ARN188.I přes ujištění toho chlapíka,že to je netečný prachu,to po pár letech vypadalo katastrofálně.Poručil si to odýhovat.Tak sem to musel dostat dolu a jediný co pomohlo byla ostrá špachtle a horkovzduška.Drží to jaxviňa.Sral jsem se s tím tejden.Ale zaplatil tak co.

(upravil Frank 22. 3. 2008 15:56)

Re: FRANK se vrátil!

Čučte woe... Včera večer a dneska ráno jsoem kobercoval svou dávnou kytarovou bedýnku. Už se těšim na to, až si koupim kabely, jacky a rozjedu to smile

http://img233.imageshack.us/img233/4307/kytarbud212baq8.jpg

Re: FRANK se vrátil!

Jo, šikula.. smile Co tam přijde za repra?

Web

(upravil Frank 22. 3. 2008 16:16)

Re: FRANK se vrátil!

Mý milovaný Celestion G12M-70. Jeden mám v kombu, dva přijdou sem a jeden bude náhrada. Rozmontoval jsem 4x12" lol

Jinak jsem hrál zatim na toto, k tomu si připojim tu novou boudu, páč to kombíčko má otevřenej zadek a nemá to gule smile


( v pozadí první fotky je trochu vidět mý hifi smile )

Re: FRANK se vrátil!

Vzpěru tam nedáš?

Web

(upravil Frank 22. 3. 2008 19:19)

Re: FRANK se vrátil!

Měl jsem ji uřízlou, ale kašlu na to. To neni hifi ani na basu. To je na kytaru smile

(upravil Frank 19. 6. 2008 23:34)

Re: FRANK se vrátil!

Hraju si... Včera jsem dovez z Prahy supr kábel s malou kapacitou a dvojitym stíněnim smile