Téma: www.hifikrám.cz

Ahoj.
Rád bych vám vypověděl situaci, která se mi stala a nebudu to komentovat pro zachování objektivity.
Zakoupil jsem (jak jinak než (blbě)) repasovaný zesilovač CA 540 A. Chvíli to hrálo a po dvou měsících zafungovala ochrana výstupů, takže se na zesik nedalo hrát. Na 100% jsem nic nezkratoval a i kdyby, každý lepší zesilovač se odpojí, když k tomu dojde. Také se CA chlubí firemní pětinásobnou úrovní ochrany. Ha. Poslal jsem tedy zes. k reklamaci. Bylo mi sděleno, že jsem si to způsobil sám a že oprava bude stát 1200 Kč. Volal jsem tedy do servisní firmy TYKON a tam mi řekli, že ani náhodou, že to musí zesilovač ochránit. Prodejce se kroutil jak mohl a strašně se divil, že jsem nasraný. Nakonec mi nabídl, že mi pošle jiný, což se také stalo. Jenomže pod pojmem jiný se skrýval oškubaný, levnější typ, což jsem nemohl tušit. Takže, dejte si pozor na záruční podmínky, pokud chcete nakupovat u překupníků.

Re: www.hifikrám.cz

http://obchody.heureka.cz/hifikram-cz/recenze/ napiš mu to na heureku, tam to uvidí víc lidí

Re: www.hifikrám.cz

Nerad to říkám ale zašli oznámení na ČOI, pohroz právníkem, voni vyměknou a stáhnou vocas.

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)