Téma: AZK 221

Ahojte! Vyhodne som kupil zosik AZK221  .  Ale ma jednu podstatnu chybu: zakmitava sa! Pri maximalnom vybudeni.Vo vyske sa ozval vysoky ton  zacala svietit ochrana ale bol to jej posledny.... Moze mi niekto poradit.... co by som mal vymenit (kondiky ..atd)

Web

Re: AZK 221

Ten zosik AZK 221,A 2200- si síce možno kúpil výhodne ale už to má svoje roky a aj svoje už odjazdené,potrebovalo by to komplet generálku - preletovat studené spoje, vymenit všetky elyty a tak podobne.Je s tým roboty ako na kostole najlepšie celé došrobika rozobrat opravit, skontrolovat a poskladat.No ak si neni elektrikár a nemáš od toho schému zapojenia,  nevyznáš sa v tom tak sa rdšej do toho ani nepúštaj lebo to zle dopadne.Radšej si to daj niekomu spravit,ale až to chceš mat v 100% stave a spolahlivé tak do toho budeš musiet ešte niečo zainvestovat.

Web

Re: AZK 221

Skusenosti mam... to nie je problem(DPA280, TW100...a dalsie ktore nestoja za zmienku) ! OK ! Vymenim vsetky kondenzatory okrem filtrov! Tak nejak som to aj planoval... Dik

Web

Re: AZK 221

Dělá to jedna ze dvou enderáckých B082D, teď si nevzpomenu z hlavy na označení. Má na starosti prostřednictvím fetu mute vstupu. Jak se rozkmitá, dělá to takovýhle bordel.

Web

Re: AZK 221

Dakujem aj za tvoju radu! Ale staci vymenit tu B082D za podobny typ? Napr. TL082...

Web

(upravil sinclair 25. 10. 2007 10:37)

Re: AZK 221

Zkus to. Ale nemusí to být ono, může být zbořený ten fet nebo něco v obvodu mute. Ten fet je KS4391, je potřeba tam dát originál. Piešťaňáci s tímhle šrotem nebudou mít problém, v Piešťanech takovýma fetama stříleli malí kluci z praku smile Tranzistory tam měli i v trafice smile

Web

Re: AZK 221

Oki! dam sa do toho! Inak vsimol som si na nom male upravy Typek tam skusal dat kondiky na mostik a aj na dosku paralelne na zdroj! Ale asi to nepomohlo!  mad   A vysocky veselo odchadzali dalej!

Web