Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » Sluchátka do dvouapůl

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [15]

(upravil chyna.cz 9. 3. 2015 19:32)

Téma: Sluchátka do dvouapůl

zdravím po delší odmlce
uvažuju nad koupí kvalitnějších sluchadel než jsou moje stařičké porty
né jen designem mě uchvátili Seny HD řady 4 a to konkrétně 449 pak 439 a jako poslední 429
poslouchal bych to klasicky přes PC - zvukovka Creative SB X-fi a na cestách iPod

testoval někdo nějaké z těchto sluchátek + porovnání s jinými modely?

Web

Re: Sluchátka do dvouapůl

A čo tieto? Čo som pozeral do 2,5k tak asi najlepší zvuk: http://sluchatka.heureka.cz/akg-k-240-mk-ii/

Re: Sluchátka do dvouapůl

Seny jsou předražené..kdo to trochu sleduje ví že několikrát zdražily. Mají holt jméno a využívají toho...

Web

Re: Sluchátka do dvouapůl

Když jsme u těch sluchátek. Já mám spadeno na tyto.
http://www.muziker.cz/studio-podium/nah … re-SRH-440

Můžete je doporučit? Jak si stojí značka Shure?

Re: Sluchátka do dvouapůl

vím, že vzhled nehraje, ale AKG nedělá pěkný sluchátka s kterýma bych se nestyděl vyjít mezi lidi. na doma OK...

Web

(upravil BlackRider 10. 3. 2015 19:16)

Re: Sluchátka do dvouapůl

j_paseka> Ty SRH-440 někde doporučoval antonio...

Obecně bych nebral uzavřené sluchátka. Já jsem k portable zařízením spokojený s Sennheiser PX100-II Předtím jsem měl původní stovky a jsou to za ty peníze slušný sluchátka, ve kterých na ulici případně nevypadáš jako exot. big_smile Oproti jedničkám mají dvojky bytelnější konstrukci a lepší (ohebnější) přívodní káblík. K jedničkám je praktičtější plastové pouzdro, do kterého se dají složit-> ideál na cesty. Dvojky jsou skládací taktéž, ale dávají k nim pouze stahovací váček. Takže už při přepravě nejsou tak chráněná. Co se týče zvuku, můžu srovnávat s Senn. HD 555mod/AKG K612/AKG K712. 100-II, stejně jako jedničky, mají poměrně dost vytáhý konce pásem (na můj vkus), což stáhneš ekavalizérem a na středech nejsou tak čisté, ale i tak jsou na dost slušné úrovni. Možná v dané cenovce existuje něco lepšího, ale hlavně si to jdi poslechnout, ať nejsi překvapen.

Edit:
Nebral bych uzavřený sluchátka, protože podle mě neumí podat střední pásmo tak otevřeně a čistě jako otevřený. Navíc si myslím, že co se týče bezpečnosti jsou otevřený výhodnější, např. při chůzi po městě je aspoň částečně slyšet okolí.

Web

Re: Sluchátka do dvouapůl

SRH 440 jsem měl asi rok a spokojenost. Kdybych nepotřeboval ještě větší odstínění od okolního hluku, tak je mám dodnes. Tzn. pro mě jedině uzavřený ...

(upravil orhore 10. 3. 2015 19:10)

Re: Sluchátka do dvouapůl

A co tak zkusit Samson SR850? smile Jo, je to čínská napodobenina, ale údajně si to lidi pochvalují. Za tu cenu bych je zkusil také.
http://sluchatka.heureka.cz/samson-sr850/

Dá se předpokládat, že díky nízké impedanci to bude hrát nahlas i z přenosných zařízení.

Zde je test: http://headaudio.weebly.com/clanky/taks … omic-mh463

Re: Sluchátka do dvouapůl

BR: To byl asi Kritik.

orhore: Jo, to by se chyna stydět nemusel... lol

chyna: Zkus si poslechnout Sony MDR-10RC.

Re: Sluchátka do dvouapůl

Je možný, že se mně to nějak pomotalo. smile

Web

(upravil Kritik 11. 3. 2015 5:43)

Re: Sluchátka do dvouapůl

Ty shure jsou dobré, ale už bych do nich nešel. Mám je podruhé zlomené a nechce se mi je, už opravovat. Poprvé mi je v záruce vyměnili za nové. Pohodlí nic moc, vyzkoušej ... Teď co mám in-eary, které jsem nechtěl ani za nic smile už bych neměnil za velké sluchátka.

Web

Re: Sluchátka do dvouapůl

Ok, ja ty Shure sluchatka vezmu.
Naopak ja jsem uzavrenky prave chtel. Z "pecek" me po delsim poslouchani boli usi. Ale ne od hlasite hudby ale od otlaceni. smile

Re: Sluchátka do dvouapůl

Z pecek mě taky bolí uši, ale "špunty" jsou o něčem jiné. Záleží jaké špunty, ty moje jsou pro mě super pohodlné smile Pokud máš možnost, tak si ty Shure vyzkoušej! Jako uzavřenky jsou výborné.

Web

Re: Sluchátka do dvouapůl

Shure budou dobrá volba. Slyšel jsem uzavřená SRH940 a k jejich zvuku jsem neměl výhrady. Symfonickou hudbu zahrály snad ještě lépe než Sennheiser HD650 a podání hlasů v popu bylo bez problémů (což je obvyklý problém některých analyticky znějících sluchátek jako AKG K701). Horší je to s kvalitou materiálu, která údajně není uspokojivá, což se může projevit zlomením hlavového mostu.

Re: Sluchátka do dvouapůl

Ahoj,
dnes jsem si pořídil Samson SR850. Musím říct, že jsem byl velmi mile překvapen kvalitou reprodukce. Zatím jsem je poslouchal jen krátce, ale jsem velmi spokojen.

Příspěvky [15]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » Sluchátka do dvouapůl

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£