Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Vhodné repro pro HK 3490

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [3]

Téma: Vhodné repro pro HK 3490

Zdravím, V současné době hraji na HK 3490 + JBL 130 studio a uvažuji o koupi nových regálovek.  Jako pro mne drahou variantu mám v hledáčku BW 685 S2, nebo KEF - Q300. Jako alternativu cenově příznivější mám JBL 230 Studio nebo Klipsch RB-61 II. Přemýšlím o tom zda ty první dva uvedené typy nejsou pro mne, vzhledem k tomu HK, zbytečně drahé a nevystačil bych si s těmi JBL 230 S. Poslouchám v místnosti cca 5x4 m. Hudbu  poslouchám hlavně z gramofonu a nepouštím si ji nijak nahlas. Poslouchám celkem širokou paletu žánrů ale hlavně se jedná o rock, pop, electro, ambient. Mohu Vás poprosit o doporučení vhodné reprosoustavy pro můj reciever, klidně i jiné než jsou uvedené, v ceně plus mínus 10 - 18 tis Kč. Když to bude levnější tak rozhodně nevadí. Může se jednat klidně o nějaký starší model, který bych mohl pořídit třeba bazarově. Ocenil bych hlavně to, kdyby mi někdo poradil k tomu HK 3490 repro, které si s touto značkou rozumí. Někde jsem četl, že některé značky si v sestavě navzájem sedí víc a některé míň.  Nechci si repro kupovat od klávesnice, ale chtěl bych získat alespoň nějakou představu, např. tři typy reprosoustav, na které bych mohl jít najisto do obchodu, a podle poslechu se ev. rozhodl zda si je pořídím. 

Děkuji za odpověď.


P.S. Pokud máte někdo zkušenost s Totemy, tak budu rád za vaše zkušenosti a doporučení.

Re: Vhodné repro pro HK 3490

Prvně bych si zkusil zadat do google něco jako: difference sound amplifiers, budeš to mít s výběrem jednodušší.

Re: Vhodné repro pro HK 3490

Taková rada neexistuje, vždycky je to zajíc v pytli a téměř jisté zklamání. Každej slyší, vnímá jinak, asi tak.

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Příspěvky [3]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Vhodné repro pro HK 3490

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£