Re: DPA 444

Je to fakt paradni, jako ostatne u DPA vzdy, jsou to proste i na pohled krasne zesilovace. Jedine co mne nakonec uprimne mrzi jsou ty hranoly. Vim, jak to ma PD a sprizneni vymyslene, vyhody pri ozivovani, montazi a podobne, ale zcela narovinu rikam ze zrovna ty hranoly jsou to nejvetsi sran* na tech zesilovacich.

Stavel jsem DPA110/222/223/330, MIR50, Leache, tuny integrovanych bazmeku a bezkonkurencne ta 330ka a "nizsi" DPA trvaly nejdele, prave protoze clovek mel DPS ale nemel ty zpropadene hranoly, ktere teda po "vrcholu" zajmu o projektu sehnat stoji pekne za h**** a docela znatelne pri kusovce konstrukci prodrazuji.

Nehlede na to ze u te 330ky jsem z nouze pouzil hlinikove (protoze proste nikdo kontaktovany mi poniklovanou med nebyl schopen opatrit) a ac jsou rozmernejsi a robustnejsi nez puvodni konstrukce, tak stejne ty dvojite Lateraly topi jak prase. Byt to TO-3P nebo podobne pouzdro primo na chladici, jsem radove spokojenejsi. Nicmene esteticky a funkcne kdyz ma jeden vse pohromade tomu lze asi malo vytknout, to uznavam.

(upravil tubamusic 6. 3. 2015 17:47)

Re: DPA 444

dokken: Díky
The_P: Já na ty hranolky mám použitý leštěný hliník za pár korun a výroba pro případný bastlíře bude o něco zjednodušena. Objedná se na míru nařezaný profil, vytiskne se vrtací předloha 1:1, vystřihne a nalepí na hranolek oboustrankou. Důlčíkem se označí otvory a pak jen vyvrtat a vyříznout závity. Stejně tak na přítlačné hranoly. Tenhle způsob se mi osvědčil v amatérských podmínkách jako nejrychlejší a nejpřesnější.

Web

Re: DPA 444

tubamusic: Vsak jsem to tak nakonec udelal taky, ale.. vsak si rozumime wink

Re: DPA 444

A kdy budou k dispozici DPS, případně nějaký sady součástek ? A za jakou cenovku ? Vypadá to velice slibně wink

(upravil Anti 10. 3. 2015 18:41)

Re: DPA 444

Mě hranoly vyhovují.Mnohem menší sraní při demontáži.Používám obyčejný hliníkový profil.
Měl jsem sice umanuto postavit něco svoje dle svých představ,ale asi se k tomu dostanu coby důchodce.Není to sice úplný ideál  dle mých představ,ale určitě to stojí za úvahu...

Re: DPA 444

Chlapi, už to zase začíná.... pokud řešíte kolik bude DPS stát, nestavte si to. Cena DPS je naprosto minoritní podíl ceny zesilovače. Je to zlacená dvojstránka, velká jako prase. Osobně bych jen odhadoval, že míň jak 1500 za jednu to nebude a ani bych to za míň nedával.

Re: DPA 444

kure05: Vnejbližších dnech plánuji oživení. DPS budou k dispozici až tehdy, bude-li vše chodit dle našich představ. Limitují mě trochu finance, protože to opravdu není levná sranda. Budu se snažit to dotáhnout to co nejdříve, protože se sám těším na to jak se ta péče tomu věnovaná ve výsledku projeví.

Web

Re: DPA 444

Dosky za dobrú cenu? Ideš po zvuku alebo po cene? musel by som citovať Rixa. Ja som dal do môjho DPA440 asi 1100€ a so zvukom som veľmi spokojný. Pôvodne som to zabil s korekciami z AMARA ale už tam mám korekcie DPA550 zvuk je samozrejme ešte lepší.
Čo sa týka tranzistorov vo VAS konkrétne 2SA1540 a 2SC3955 tak bez chladiča ostanú dosť teplé cca 40-50 stupňov

Re: DPA 444

Upravil jsem příspěvek číslo 25.Nemám potřebu aby mě někdo další tahal za slovíčka...
Howg

Re: DPA 444

Chtěl bych se zeptat jak to vypadá s tímto projektem?V sekci bazar mám inzerát na koupi DPS na DPA222 a zatím žádná odezva,tak se ptám,jestli by nebyla možnost koupit jeden kus DPS na tento zesilovač?

Re: DPA 444

http://www.aldax.cz/?act=prod&show=dpa222set

Re: DPA 444

O tom vím,ale chtěl bych jenom plošňák

Re: DPA 444

mám pár plošákov na DPA222

Re: DPA 444

to sú tie čo máš už 3-4 roky? som myslel že si to hneď aj poskladal..

(upravil reeb 29. 9. 2015 21:08)

Re: DPA 444

Tuba koupil Audinu a vrtá se v ní a zes odložil ad acta.. smile

Web

(upravil tubamusic 30. 9. 2015 8:44)

Re: DPA 444

Musel jsem vše odložit na zimu. Teď genrálkuju komplet motor na A6 a pokud to neudělám do zimy, jsem mínus 70k..

http://s3.postimg.cc/8t2indlnj/DSC_2844.jpg http://s3.postimg.cc/pprlfst7j/DSC_2845.jpg

To co si s tím zažívám, bych nepřál ani svému nepříteli. Omlouvám se za OT.

Web

(upravil samponek 30. 9. 2015 9:41)

Re: DPA 444

To budeš mínus 70k i tak, pokud ta palica a písty vypadají  takhle tak to potom stejně dlouho nepojede, všechno je pozohýbaný.

(upravil tubamusic 30. 9. 2015 10:22)

Re: DPA 444

samponek: 70k už v tom mám. Skládám jiný motor, takhle původní co je na fotkách je na vyhození - je to jen dárce orgánů.

Web

Re: DPA 444

Heureka!!! Dnes jsem oživil další modul 444 a po usilovném hledání našel chybu, kvůli které projekt stagnoval. Jednalo se o drobnou chybu dps, ale potrápila mě parádně. Zatím se zdá, že se to chová naprosto předpisově, ale na osciloskopu jsem to ještě neměl.  V nejbližší době přijde měření, fotky a tp.

Web

Re: DPA 444

Super práce..já to tušil!

Web