Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


[Zamknuto] (Stránka 38 z 61)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Federmann

  Stránky: ««« 1 ... 36 37 38 39 40 ... 61 »»»

RSS

Příspěvky [741 až 760 z 1,209]

(upravil danhard 12. 11. 2007 14:35)

Re: Zesilovač Federmann

Federmane, jak jsi prisel na obrovsky UBEsat=5V u BD64x ??
Ty zase tem obrazkum nerozumis, ze jo. Nebo zase nejaka lez ?

Re: Zesilovač Federmann

Já su z toho pako. Na stránkách cimrmana je zesilovač o-?KW, bývalo tam 2kW. Tož kurnik to jsou zesilovače co dávají 2kW a špičkově 20kW nebo jak ? Tož a z jakých tranzistorů to mám postavit aby mi to nezhořelo a jaké napětí tam dát ?

Web

Re: Zesilovač Federmann

Ježíšikriste, von zasírá i Wiky.... pošlete pro Chocholouška !

Re: Zesilovač Federmann

Sendy, to je tedy sila smile
Jem me je zahadou, proc Federmann, kdyz uz od roku 1971 vsechno vi, postavi takovejhle konec s obrovskym zesilenim naprazdno vetsim nez 10000 (apon to rika), zatazenej jedinou silnou zpetnou vazbou ?

Kdepak ze jsi to v roce 1971 popsal Federmanne ?

Re: Zesilovač Federmann

S tím rokem 1971... víme přece, že se cimrman plete v číslech obvykle aspoň o řád. Rádio Jerevan hadr, říjnová revoluce taky byla až v listopadu, aby Lenin ukolébal buržuje. Nebo to je uváděno podle májského kalendáře, přepočítaného na nepéry/km2...

Web

Re: Zesilovač Federmann

Ja tam vidím UBEsat MAX 3V. A k tomu ešte za veľmi špecifických podmienok. Stačí ČÍTAŤ

Re: Zesilovač Federmann

Kde tam vidíš těch 5 V, Cimrmane ? Jak vidím, tvoje tvrzení kravin, vytrženejch z kontextu, je opravdu " dominový ".... smile

Re: Zesilovač Federmann

Už si to zmazal? Čakám na nejaký iný dataSHIT.

Re: Zesilovač Federmann

A helemese, už to stáhnul... smile

(upravil opamp 12. 11. 2007 15:36)

Re: Zesilovač Federmann

Hmm, tak jsem musel smazat šťavnatej příspěvek, když to dal pryč. Ale aspoň nějakej vývoj...

Matesi, Meca a Kotisa jsou proti tomuhle seriozní pánové...

Mám chuť na tu wikipedii připsat Federmannovo dílko jako typického představitele oné nevhodné koncepce...

Web

Re: Zesilovač Federmann

Typická snaha malého českého hovna - aby po něm zůstal aspoň nějakej ten smrad...
Mira mi má poslat jeden sestavený modul k otestování.
Sice si myslím, že je to doslova ztracený čas, ale abych spínacím darlingtonům zachránil dobré jméno a původní určení, dám si tam 50MHz SanKeny a trochu to podusím. Vždyť přece darlington jako darlington, ne? Tyhle SanKeny jsou taky běžně dostupné a může je tam osadit kdokoliv...

Web

(upravil danhard 12. 11. 2007 18:33)

Re: Zesilovač Federmann

Leosi, ruku na srdce, pred 3 rokama jsme se trochu preli nad vytvory jisteho Sedlaka smile
U tech tranzistoru ani nejde o nejake nesmyslne predimenzovani, jen museji snaset to co umi.
A nekdy staci v dimenzovani jit tak o 30-50% niz nez nesmyslne vypoctene hodnoty, aby z toho byly spolehlive moduly jako aldax smile
O jinych botach v "navrhu" ani nepolemizuji, bohuzel Federmann se jaksi nechce nic naucit.

ps. darlington je v tomto pouziti trochu nevhodna struktura, to plati i na "postavene" darlingtony z diskretnich tranzistoru.

Re: Zesilovač Federmann

Neni Federmann náhodou rusák, ty pěstovaly sedmiklasou pšenici, sely na 10 let do předu  a heslo poručíme větru , dešti to všechno završilo tak proč by nemoh mít takovýhle zesilovače  yikes big_smile

Re: Zesilovač Federmann

To ne, rusáci dělali mnoho dost festovních věcí. Tohle je čína křížená s UFO.

Re: Zesilovač Federmann

To jsem zvedavej, jestli se budete stejne intenzivne zajimat i o zesilovace, u kterych nebude na prvni pohled tak zrejme, ze jsou to paskvily, ale budou jen jako paskvil vypadat ? smile

Re: Zesilovač Federmann

Myslíš třeba Tvůj fetovej Transiwatt? smile

Web

Re: Zesilovač Federmann

Mam v zasobe jeste nekolik takovejch paskvilu smile

Re: Zesilovač Federmann

Mám nějaké UHF 50W moduly, osazené komplementárama. Co tak udělat přádného cimrmana DC až 900MHz, že by se ty stradivárky mohly přenášet jak nf, tak i pakety oblíbeného operátora ? smile Akorát je blbé, když někomu střelí do xichtu oxid berylia.

Web

Re: Zesilovač Federmann

Impérium vrací úder smile

http://cs.wikipedia.org/wiki/Dominov%C3%BD_efekt

http://cs.wikipedia.org/wiki/Diskuse:Tr … C3%BD_zvuk

http://cs.wikipedia.org/wiki/Diskuse:Do … 3%BD_efekt

A tohle je pěkné, asi si začnu wikipedie víc vážit smile

http://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie: … .BDzkum.3F

Web

Re: Zesilovač Federmann

Vynikající!!!

Krásný citát z posledního odkazu:
Mohou to být různí podivíni nebo trollové, kteří se pomocí Wikipedie snaží vnutit své myšlenky širšímu publiku.

Web

Příspěvky [741 až 760 z 1,209]

  Stránky: ««« 1 ... 36 37 38 39 40 ... 61 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Federmann

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£