Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Kazetový magnetofon špatný tah

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 24 z 24]

Re: Kazetový magnetofon špatný tah

Opět zdravím-aiwa af 5050 - tak řemínky na kazetáku jsou úplně na hadry - nelze změřit ani délku ani průřezy

Jsou tam celkem 2  řemeny - tak kdyby náhodou někdo věděl parametry ???? Díky za pomoc

Re: Kazetový magnetofon špatný tah

Mám podobný dotaz. Jak co nejpřesněji změřit řemínek, a ještě, když už je stávající vcelku, asi by měl člověk počítat s tím, že je vytahaný. Takže asi by se neměl objednávat naměřený rozměr. No, a ještě se připojím k dotazu nahoře, rozměr - když se nedá zjistit?

Re: Kazetový magnetofon špatný tah

Nejjednodušší je zkusit nějaký podobný a podle toho, jak sedí, to zkorigovat, dát delší, kratší, jinačí průřez... chce to pochopitelně mít dost velký sortiment skladem. Už jsem to psal 50x, měření rozměru je dost nanic, bývá to jen na první nástřel. Dost často jsou materiály nových řemínků mnohem tvrdší, takže rozměr starého a nového bude pro stejnou funkci odlišný. Dost peklo je to třeba u složitých reverzových mechanik věží z půlky 90. let.

Web

Re: Kazetový magnetofon špatný tah

Zdravím , po usilovném snažení mám jak rozměr řemínků na Aiwa AF 5050 tak i servisní manuál !

Rád pomohu pokud bude zájem ,řemínky i manuál mohu zaslat na dobírku -nechci tu vydělávat ,ale  stálo mě

to také nějakou kačku než jsem se dobral k výsledku.

řeminky 1 ks 60 Kč(jsou tam 2) ,manuál  350 kč  + poštovné

Příspěvky [21 až 24 z 24]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Kazetový magnetofon špatný tah

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£