901

Re: Skutečná situace ...

tatko Tom: nemyslím si...

Web

902

Re: Skutečná situace ...

Další drísty:
https://www.youtube.com/watch?v=eWJA7hMQ4oI

903 ...editoval horemic (25. 6. 2020 13:43)

Re: Skutečná situace ...

Američani prodali výrobu Roundup Němcům,a vzápětí Němce ti samí Američané zažalovali,že je to svinstvo...
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek … _campaign=
Němci asi neviděli tento film:
https://www.youtube.com/watch?v=H56ePqtHmVM

904

Re: Skutečná situace ...

Že by už i hlavní zpravodajská média začala sundavat růžové brýle, v nichž plála láska a porozumění s nebohými uprchlíky a přistěhovalci, které my zlí Češi tak tvrdošíjně odmítáme.......... ?

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ … anicni_jhr

905

Re: Skutečná situace ...

My někteří Češi je tak tvrdošíjně neodmítáme.

906

Re: Skutečná situace ...

Tak samozřejmě, každý má právo se svobodně rozhodnout................ a každý, kdo se rozhodne, by měl o svá rozhodnutí patřičně pečovat, případně nést důsledky, když se mu ta jeho svobodná rozhodnutí vymknou a hrubě naruší svobody ostatních. smile

907

Re: Skutečná situace ...

add Francie..a chcou přijímat další big_smile

Web

908

Re: Skutečná situace ...

Tohle je taky zajímavý........
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m … dal-631304

909 ...editoval Otas (24. 7. 2020 17:23)

Re: Skutečná situace ...

PB:
Bydlet v Praze a mít jen zdejší zkušenost s cizinci, tak bych také nemusel být tvrdě proti novým migrantům. Tam se cizinci zatím snaží přizpůsobit.
Nepřizpůsobiví spoluobčané Romové jsou programově odstěhováni jinam (Chánov, Janov, ale i Krupka, Trmice, máme je - cca 2500 - i u nás ve městě). Zkušenosti nejsou dobré, většina z nich se příliš nepřizpůsobila ani za 100 let existence Česka a Slovenska. Samozřejmě čest a velká úcta výjimkám - mám několik kamarádů z této komunity, to jsou fajn lidi a velmi slušné rodiny.
A byl jsem před cca 20 lety v dnešní no-go čtvrti v Bordeaux, už tenkrát to nebyl dobrý zážitek. Teď je to prý mnohem horší. A mají sílu ve společné odlišné víře (což naštěstí naši Romové nemají).
Jak před pár lety řekl můj učitel AJ, původem z Anglie: Přistěhovalci z 50. a 60. let se snažili co nejvíce přizpůsobit anglickému způsobu života. Ti, co přišli v 90. a pozdějších letech, vyžadují, aby se GB přizpůsobovala jim.

Ale co se dá dělat; islám je na vítězné vlně především díky vysoké natalitě. Změna může být vcelku nenásilná, islám nepotřebuje k vítězství terorismus. Už jsem tu popsal příklad: původně bylo v Kosovu 7 rodin, vyznávající islám, po dvou stoletích už tvořili 93% obyvatelstva.
A islámský systém a civilizační řád doopravdy funguje, řada přístupů k životu je velmi racionální. Mně se líbí zachování úlohy mužů a žen (vědí, že je to podmínka vítězství), princip fungování islámských bank (přebírají rizika) a část práva šaria, která dovede usměrňovat i primitivní lidi, ale i řešit moderní formy zločinnosti.
Jde v podstatě jen o zvyk, pánové. Ženy tato změna zasáhne mnohem více, ale to nebudu rozebírat.

910

Re: Skutečná situace ...

Otas:- nenapsal bych to lépe......... a k těm ženám........ ženy-vítačky, asi potřebují "prozřít" praxí, nic jiného je nepřesvědčí, ale nepřeji jim to.

911

Re: Skutečná situace ...

Otas: Chápu, že Praha je v jiné situaci. Je pravda, že počet Romů např. u nás v Praze - Nuslích se výrazně zmenšil.

912

Re: Skutečná situace ...

https://echo24.cz/a/SUtue/cernoch-mel-k … .sznhp.box

913

Re: Skutečná situace ...

Nevím, z čeho usoudili, že je to afroameričan. Asi ho nemohli legitimovat. Mohl to být afroslovák nebo prostě afričan, ... Ne každý, který má předky z afriky (to statně máme všichni) je američan.

914

Re: Skutečná situace ...

Poznám z videnia z okolia chlapca, ktorého si pani/slečna priniesla v brušku ako suvenír/spomienku z dovolenky, otec neznámi. V živote nebol ani v Afrike ani Amerike, len vyzerá ako Afroameričam, inak je to rodený Slovák, ešte aj povahovo údajne typicky východniar. Paradoxne z nim mali problém nielen biely, ale aj cigáni nikto sa s ním nebavil. sad  Dosť musel makať na tom, aby si vybudoval ako-taký rešpekt u rovesníkov aj keď je to bystrý chalan s všemožným nadaním. Taktiež poznám pár slušných rómskych detí žijúcich v adoptívnych či pestúnskych rodinách, aj rómov "originálnych", ktorý chodia do práce a podnikajú a žijú na pohľad luxusno-gýčovo (veľký dom mnohofarebný, v záhrade sochy 1-2m vysoké, veľká fontána jazierko, na plote levie hlavy. Správanie tiež majú normálne, ale iba dokedy si nevypijú, potom nátura zvíťazí. Zaujímavé je správanie tých "angličanov" v Anglicku boli normálny, prispôsobivý, no akonáhle prišli naspäť do SR, tak svet im je gombička a oni sú pánmi...Výchovou sa dá urobiť veľa, ale asi vláde a určite aj úžerníkom je lepšie nechávať ich živoriť v osadách zanedbaných kde im všetko treba dať zadarmo...pre nich...t.j. platene z našich odvodoch a daní na ktoré mi výške cca 38% stiahnu každomesačne z môjho platu na ktorý si musím prácou zarobiť.

915 ...editoval Otas (2. 8. 2020 21:22)

Re: Skutečná situace ...

Nakonec paní Obamová, matka prezidenta, byla bílá smile.
Pamatuji se, jak nám při školení vyprávěl bývalý psycholog z pasťáku v Boleticích o romských dětech: Do cca 10 - 11 let normální, příjemně se chovající děti, fakt bezvadné, nijak se nelišící od ostatní populace. A kolem 11 - 12 let se větší část z nich změní (on to nazval "volání divočiny" big_smile ), najednou samý problém, žádné budování lepší pozice do budoucna (učení je zbytečností), velmi obtížné podřizování se autoritám a zároveň zahájení sexuálního života... Prostě puberta na druhou. Na této razantní změně si už vylámali zuby mnozí osvojitelé.

916

Re: Skutečná situace ...

Když nebyl nikdy v Americe tak je to afroslovák nebo afroevropan, ale sotva afroameričan, když nemá s Amerikou nic společného tak proč ji tam tahat??

917

Re: Skutečná situace ...

A jednoho Afro-cosi máme i v Parlamentu....

918 ...editoval Otas (3. 8. 2020 10:08)

Re: Skutečná situace ...

PB:
Ono je to s těmi klišé dost těžké. Přeci jen byli černí otroci z Afriky nejprve převáženi do obou Amerik (a většinou odsud se dostali do Evropy). Indiánům se totiž nechtělo pracovat.

Ale ani s Čechy to není jednoduché. Jeden příklad klišé z historie:
Když Romové přeputovali (tuším) koncem 13. století až do Francie, tak se jich ptali: Odkud jste přišli? Odpověděli po pravdě: Z Bohémie. A když umělci v Paříži žili jak cikáni = bohémským životem, žili tedy českým životem big_smile !
Hodně lidí u nás tuto historii nezná.

Francouzský premiér nechtěl hnát v roce 1938 v Mnichově do války (smlouva nesmlouva) kvůli zachování Československa a zdůvodňoval to, že kvůli bohémskému (tedy cikánskému) národu neuvrhne Francii a svět do konfliktu....
Nakonec vzpomeňte epizodu se Sherlockem Holmesem o českém králi, neutkvělo to jen ve francouzských hlavách...

919

Re: Skutečná situace ...

Otas napsal:

PB:
Když Romové přeputovali (tuším) koncem 13. století až do Francie, tak se jich ptali: Odkud jste přišli? Odpověděli po pravdě: Z Bohémie. A když umělci v Paříži žili jak cikáni = bohémským životem, žili tedy českým životem big_smile !

Ano, jistým způsobem jsou to bohémové, ale když vezmu "normalitu" ve formě hnědého, tak mi: https://bit.ly/31jY24y se podařilo okráct ty tzv. bohémy. A měli jste slyšet ten řev. A lítost? Houby. Taky mně nikdo nelitoval když jsem svého času platil daně a živil je. A omlouvat se jim rozhodně nebudu.

Bureš měl pravdu, když šeci, tak šeci. Hezký den

To už je 6 let? lol lol vytvoří lol lol

Jo, abych nezapomněl .. "NEČUM NA MĚ!!!" Padá ci** něco si přéj.

Web

920

Re: Skutečná situace ...

https://www.youtube.com/watch?v=XA3Wc1N … ptorTVLive