41

Re: Skutečná situace ...

Skoro každej... satan zlý americký imperialistický, už aby zdechnul... tohle tady kape ze dvou z tří příspěvků. A podtext: už aby přišli naši slovanští bratři. Počkejte, až vám slovanskej bratr znásilní matku a podřeže fotra kvůli hodinkám.

42 ...editoval Benazi (19. 8. 2014 8:38)

Re: Skutečná situace ...

z tebe by si fakt vzali...
aneb bílej smrad americkej,ti podřeže rodinu...a pláchne do svobodné země..

43

Re: Skutečná situace ...

Vietnamský komplex? Já jsem zažil ruskou svoloč v Milovicích a americký vojáky ve Frankfurtu. Nedá se to srovnat.

44

Re: Skutečná situace ...

jsi moc dychtivý po dobrém,to není rozumný..

45

Re: Skutečná situace ...

Omyl, já jen nechci znovu zažít ruský řádění.

46

Re: Skutečná situace ...

Tady si přečti něco od američana

http://kultura.sme.sk/c/6867206/reziser … canmi.html

47

Re: Skutečná situace ...

Od ľavicového manipulátora, ktorý bol usvedčený z viacnásobného klamstva? Fajn zdroj, niečo ako JPP...

48

Re: Skutečná situace ...

Já jsem byl na tiskovce s ním a přesně takhle hovořil, třeba takle to zas viděl REFLEX, taky levičáci?

http://www.reflex.cz/clanek/rozhovory/5 … -nato.html

49

Re: Skutečná situace ...

Oliver Stone a Noam Chomsky jsou příkladem toho, jaká je v USA demokracie... a u Stona mám pocit, že je tajnej muslim.

50 ...editoval microlan (19. 8. 2014 10:27)

Re: Skutečná situace ...

I Snowden je příkladem americké demokracie?

//Tu je ta tiskovka tajného muslima

https://www.youtube.com/watch?v=Z3JlwJyN0mM

od 22. minuty mluví o USA

tady je to až do konce, bohužel bez překladu

https://www.youtube.com/watch?v=gka3hcW2DR0

51

Re: Skutečná situace ...

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa … tistu.html
jen jeden bojuje za svobodu?

52

Re: Skutečná situace ...

Bojovat v cizích ozbrojených složkách je vlastizrada. A ještě jednou: být v USA antiamerikanista je normální, být v Rusku proti znamená sedět v base nebo v blázinci. Snowden je agent ruských tajných služeb (nebo blbec, to je ta horší varianta). A vůbec, nějak si odporujete -- na jednu stranu hroutící se USA, na druhou stranu americká světovláda, před níž nelze uniknout. Tak co z toho je pravda? Oboje ne, to je opět argumentační nonsens.

53 ...editoval microlan (19. 8. 2014 12:07)

Re: Skutečná situace ...

To znamená že v Afghanistánu jsou vlastizrádci?

//Už ti chybí to zopakovat jen 97x

54 ...editoval Benazi (19. 8. 2014 12:10)

Re: Skutečná situace ...

http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky … -stat.html
myslím že to spěje ke katastrofě,všude mají amíků plnou řit.
Západ dostal dalši bankrotující ránu,zákaz dovozu aut do ruska. Škodovka beztak v ohrožení.

55 ...editoval microlan (19. 8. 2014 12:37)

Re: Skutečná situace ...

Já bych to neviděl tak černě, byť má amerika nachystaný ty plastový rakve, tak by se jim nechtělo být po několik generací zavření v bunkru.

//Navíc se o ukrajině jedná jen mezi 8 vočima bez Ob-lamy, tak si myslím, že už evropě došlo, že je nesmysl se tu hašteřit a ušatec za louží si bude mnout ruce jak tady na rozvalinách pěkně zainvestuje.

56

Re: Skutečná situace ...

Gavin Milarrr napsal:

Bojovat v cizích ozbrojených složkách je vlastizrada. A vůbec, nějak si odporujete -- na jednu stranu hroutící se USA, na druhou stranu americká světovláda, před níž nelze uniknout. Tak co z toho je pravda? Oboje ne, to je opět argumentační nonsens.

Ta první věta je urážka třeba ČS legií bojujících v druhé světové.
K té druhé větě bych dodal jen to,že obojí je možné.To že se nějaký stát pokládá za supervelmoc která chce kecat do života úplně celému světu ještě neznamená že jejich ekonomika je neochvějná.Prostě se to nevylučuje.

57 ...editoval microlan (19. 8. 2014 14:21)

Re: Skutečná situace ...

A historie dává za pravdu. Za všechny vzpomenu je říši Římskou.

Jak kdyby to bylo dneska.

Wikipedie:

Republika se v druhé polovině 2. století př. n. l. díky svému územnímu rozmachu, jakkoliv se to může zdát paradoxní, dostala do vnitropolitické krize, která měla vyústit v období občanských válek a nakonec v zánik dosavadní státní formy. Důvodem byla hluboká sociální polarizace římské společnosti a volání po reformách, především v agrární oblasti. Jedním z důsledků římských vojensko-politických úspěchů byl příliv ohromného množství bohatství a otroků. Drobní rolníci a řemeslníci plebejského původu byli nuceni k časté a dlouhé nepřítomnosti ve válkách mimo Itálii, což ztěžovalo údržbu jejich hospodářství. Naproti tomu velcí majitelé půdy zvětšovali svůj majetek koupí nevýdělečných usedlostí nebo často i násilným vyháněním jejich vlastníků. Koncentrace velkostatků (latifundia) a masivní přechod k využívání otrocké pracovní síly v zemědělství a ve výrobě stupňovaly tlak na drobné rolníky, kteří tvořili páteř občanského miličního vojska. Vykořenění rolníci odcházeli do měst, kde zastávali příležitostné práce, čímž narůstala masa nemajetných. Klesající počet rolníků vedl zároveň i k oslabování bojeschopnosti římského vojska, které bylo v této době tvořeno pouze držiteli půdy. Rozmach Říma tudíž přivodil zánik těch vrstev římské společnosti, které na něm měly hlavní zásluhu. Zchudnutí širokých vrstev obyvatelstva vedlo k vylidnění venkova a k rostoucí nespokojenosti lidu.

58

Re: Skutečná situace ...

Ani jsem to tady moc nečetl. Nicméně mrkl jsem se na začátek toho videa a vím o co přesně tomu dotyčnému jde. Je to klasický obchod se strachem. Proč to tady ten dotyčný dal je víceméně jasné. Nemá se rád. Je vystrašený až k smrti a je natolik přesvědčen o své pravdě, že se to snaží šířit dál. Je to vlastně naprosto stejný způsob co dělají média. Až na to, že ti to dělají vědomně, ale dotyčný to dělá s velkou pravděpodobností nevědomě. Doporučuji mu přečíst si toto: goo.gl/9syEvG
Jedná se o dokument, který pracuje s podvědomím a pomůže mu to se vyrovnat s touto situací. Upozorňuji, že nikomu nic nenutím. A rozhodně to nemá stejný cíl jak ta hloupost (neznám mírnější výraz) co tady postnul a strhl tím tuto diskuzi.
Celý ten film má v sobě velké nebezpečí. A to, že v případě, že by se to šířilo dál tak tomu můžou lidé natolik uvěřit, že se to stane realitou. Ano takovou obrovskou sílu má pouhá myšlenka. Je to v podstatě naprosto stejná praktika, kterou používali lidé jako Hitler, Musoliny, Stalin, Napoleon a další. Je to strategie postavená na strachu. Tímto ve své podstatě zmanipulovali celé národy a poštvali je proti sobě s jediným cílem, aby se navzájem vyvraždili. Použili strach jako jistou formu nepřátelství a lidé jaksi zapomněli, že vlastně bojují sami proti sobě. Proč? O co jsou jiné národy lepší nebo horší než my? Jsou ve své podstatě stejní. Ano jsou to rozdílné rasy, mají jinou kulturů, jiné zvyky, bohy apod. Ale pořád jsou to lidé se svými sny, se svými každodenními starostmi, které je životem provázejí. Stejně jako většina z nás touží po lásce, po míru a rozhodně si nepřejí smrt jak se nám snaží toto video namluvit.

Proto Vás prosím. Nenechte se vtáhnout do tohoto hnusu. Buďte sví. Vím, že to dokážete. Celé toto fórum je postavené na těchto základech. Vždyť hudba je ta nejkrásnější věc na světě a vy to víte. Stejně tak jako láska má své kouzlo a člověk tak najde mír, alespoň ve své duši. Jakmile se tak stane tak se změní celá tato planeta. Opravdu celá. Ale ne ve válečnou zónu, ale v nádherné místo k lidskému životu. Ne v místo plné mrtvol, ale v místo plné radosti. A naše děti nebudou křičet strachem a hrůzou, ale budou se radovat, hrát si a hlavně žít.

Mějte se moc hezky

Marek Xara Quarda

Web

59

Re: Skutečná situace ...

mysliš že propadnout  víře šestého dne, je vyhráno...

60

Re: Skutečná situace ...

Co to je? To neznám? smile Neposlouchám HIP-HOP. big_smile

Web