21

Re: Skutečná situace ...

Na dôkazy sa to ničím nehrá, je to len polemika s konkrétnymi okrídlenými tvrdeniami.

Čo sa týka špionážnych dát, nikto nezverejní nič, čo potenciálne odhalí akékoľvek detaily o použitých prostriedkoch. Ilúzie o relevantnosti PR vyhlásení zo strany US si ale rovnako nerobím.

22

Z toho všeho plyne,že pozůstalí se nikdy nedoví pravdu...A ani veřejnost se nedoví pravdu o pozadí konfliktu na Ukrajině.Vše je to jen hra mocných.Občas se nedivím konspiračním teoriím...

23

Názor A.Adlera (který tam žil) jsem tady postoval..

http://www.audioweb.cz/viewtopic.php?pid=294109#p294109

Web

24

Jako s videem naprostej souhlas. Nic co bych už dávno nevěděl. Doufám, že to alespoň někomu otevře oči....

Web

25

1) Čí to jsou letadla? Východoasijských společností, kde se na prachy kouká ještě víc než u nás. Prostě se letělo s vědomím rizika.
2) Povstalci jsou narvaní adrenalinem, že jim stříká z uší a mají tendenci střílet po všem, co se hýbe. Ruská vina je v tom, že je vyzbrojují a hecují, aby je ten rauš nepřešel.
3) "Zcela určitě je na tuto část ... Proč tedy nejsou k dispozici žádné důkazy" na začátku domněnka, na konci jistota. Argumentační nonsens.
4) Parlamentní listy, Nezávislé noviny, Britské listy atd. jsou podle rétoriky kopií prohlášení Kremlu. Buď to dělají z panslavistické blbosti, nebo za ruské peníze. Zvědavec je totéž, ale vzhledem ke stabilní kontaminaci blbostí o stabilní struktuře sázím na první variantu.

26

Každý máme tu svou teorii smile

27

Tak ten převoz BUKu to je teda ale důkaz, klidně bych řekl že to projelo v Brně na Lesné, tam je taky dost křoví. Že tam pustili i víc letadel je docela možné, tím víc zarážející.

28

Už se jaksi zapomnělo o co na východě Ukrajiny jde a jaký byl vývoj. Oblasti na základě referenda vyhlásily samostatnost. Na to reagovala Ukrajinská vláda a poslala tam vojáky, kteří je tam šli takzvaně pokárat. A začali jako první střílet do lidí. Nebylo to tak, že-by domobrana vytáhla proti režimu směrem na Kijev. A v tom je jasně vidět kdo útočí a kdo se brání.

29

Ne ne,ty tomu nerozumíš.Referendum přeci není demokratický nástroj.To takové svrhnutí vlády bandou demonstrantů,to je ta správná demokracie smile

30 ...editoval Otas (18. 8. 2014 17:48)

Problém iniciace vzpoury proruských regionů byl vcelku jednoduchý.
Stačil návrh zákona o jediné ukrajinštině, jako úřední řeči na Ukrajině (to zní logicky, že). Nevím, zda to v ukrajinském parlamentu začali prosazovat Putinovi (nebo čí) špioni, nicméně jako rozbuška, aby to maximálně nakrklo proruské regiony, to bylo fantastické.
Kolegové ze SR si to mohou lépe představit, tam se na národní vlnu ne tak vzácně brnká.

Nechci Rusy hájit ve věci dodávky plynu, ale podle vysvětlení z nějaké diskuse odborníků (v ČT) se má situace s plynem tak:
Dodává se (tuším) nějakých 70 mil kubíků, z toho 30 prochází dál na západ a 40 spotřebovává Ukrajina. Když nezaplatila (hrátky s cenou od Rusů rozhodně nebyly košer), tak Rusové snížili objem dodávky na těch 30, co mělo projít na západ (SR). Nepomohlo to, Ukrajina to sebrala (prý tam v podstatě nemají odběratelé měření) a na Slovensko nepřišel ani kubík. Byla to jen krádež (Kdo si osvojí cizí věc tím, že se jí zmocní = §205 trestního zákona).
Rusové se snažili vyburcovat Evropu k tomu, aby Ukrajina zaplatila (nebo EU za ní). Vše marno, jen západ nas..li a nic nedostali. Tak to raději zase pustili.

31

To jako Ukrajina zveřejnila návrh zákona a domobranci začali vzteky pálit do Ukrajinců a proto tam Kijev poslal vojáky?

32

Gavin Milarrr: Nic proti, ale trochu se mi zdá, že jsi ovlivněný tou krabičkou zápalek o který ti řekli, že je americká big_smile (neber osobně jen sis vybral ten tábor co je naproti tomu mýmu, nic víc nic míň, zatím po sobě střílet nemusíme)

33 ...editoval Benazi (18. 8. 2014 19:30)

Pochybuji že naši osvoboditelé strpí základny NATO na ukrajině?
Tam kde vlezla prohnilá americká černá noha, tak je konflikt.

34

Kritik napsal:

mir.ku: Tebe se budu ptát, co tady můžu dávat.

... tak se hned nečerti, pouze jsem tě slušně poprosil, aby jsi ty nesmysly nedával na audiofórum ...
bláhově jsem si myslel že nejsem sám, koho už serou tyhle bláboly ...
podle počtu postů je holt o tyto krávoviny stále zájem ... wink ... gratuluji

35

jedinej,kdo o tom něco ví je microlan..ostatní jen papouškujete,co vám řeknou media..

36

Tak aj ja trocha prilejem. Myslím že vojna bude A tak ako to odznelo v Tisícročnej včele. Na vojnu je treba pianiáze peníze a peneži a ropu. Ale tú vtedy ešte nepoznali.

http://www.svengrosman.szm.com/Demokracia/buducnost.htm

Tento članok bol napisaný davnejšie a všetko sa plní.

37 ...editoval microlan (19. 8. 2014 5:51)

1watt: nevím o tom nic, protože jsem tam nebyl. Jen používám selský rozum. A byl jsem u pár událostí, které jsem pak viděl v televizi a nestačil jsem se divit co se vlastně stalo.

Také musím zmínit jeden fakt. U mnoha mladých a vzdělaných  lidí jsem zaznamenal názor, že korupce je velké lákadlo a vlastně mu nikdo nemůže odolat a že kdybych byl já na jejich místě, nebyl bych jiný. Co mě na tom nejvíce zaráží je, že to papouškují  stejnými frázemi

//Taky je s podivem, jak si všichni myslí, že domobrance vyzbrojuje Rusko. Kdyby se řekněme středočeský kraj chtěl osamostatnit a byla té myšlence nakloněna většina tamního obyvatelstva, včetně vojáků strážících vojenské sklady tak by jsme se divili co by měli k dispozici za zbraně. Středočeský kraj jsem použil jako příklad, z toho důvodu, že jsem tam sloužil na vojně a trochu to tam z téhle stránky znám.

38 ...editoval Gavin Milarrr (19. 8. 2014 7:10)

Proč ty USA tak nenávidíte? Myslíte si, že bez nich by nám bylo líp? Opakuji, Zkuste uspořádat protiamerickou demonstraci ve Washingtonu a protiruskou v Moskvě. Nebo chcete, aby ruský kurvy znova přišly nás chránit? Jakože na to čekaj, pořád jsme jejich zájmová sféra a jak mi řeklo nezávisle na sobě několik Rusů, kam ruksej voják šlápne, tam je Rusko navěky. To radši americký posádky v každým krajsxkým městě -- Němcům po válce taky neublížili.

39

Možno preto, lebo ich pred 89tym nemuseli mať radi...

40 ...editoval microlan (19. 8. 2014 7:39)

Kdo tu něco píše o nenávisti?

Nevím jaké máš zkušenosti a paměť, ale už jednou jsme za císaře pána táhli v čele se Švejkem a paní Milerovou na rusa, v 38. nás taky nikdo nezradil. A když jsem viděl v Brně oslavy 250. narozenin Napoleona, který to Brno drancoval... tak si říkám, že je něco špatně.