Re: Kecárna

Benazi napsal:

Proti Zemanovi a Babišovi se chystá ničivá

Zeman je velice užitečný, jak se vymezuje vůči bruselským vítačům ačkoliv současně nepochopitelně touží po zavedení eura. Jinak ničivý je směrem do vnitrostátní politiky sám tím, jak je chorobně nenávistný a mstivý vůči všem kdo ho někdy z politické pozice nepodpořili (Buzková, Gross, Špidla, Sobotka...) a má skvělý dar rozeštvávat.
Babiše snad skoro škoda komentovat... nepochopím myšlenkovou kontinuitu jeho voličů kteří byli ochotní v milionovém počtu v prosinci 89 na Letné poslat bolševiky, aparátníky doprdele, vysmát se jim, a teď aparátníka blahořečit. A nepochopím tak malé ambice jinak světoborných Pražáků, že jim musí dělat kněze šíbr z Bratislavy a primátorku husa Krnda. Není asi z koho vybírat v Čechách.

Re: Kecárna

Benazi napsal:

ODS, TOP 09 a ČSSD pokud ztratí moc ovládat zemi a uplatňovat čím dál větší vliv, budou mít těžký život a nemají jako strany šanci na přežití - celé vedení totiž bude postupně zadrženo a bude všem sdělováno obvinění z řady závažných trestných činů.

nevěř báchorkám, jsi velký kluk

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Kecárna

s nadhledem..

Re: Kecárna

Pánové, přečtěte si prof. Bělohradského v dnešním Právu "Smečka".
Zvýrazněná myšlenka:
Představa, že vyhnáním "vetřelce" ze systému se v naší zemi obnoví důvěra lidí v politiku, je groteskní omyl.

Pro mne bylo látkou k zamyšlení, že moji známí, kteří delší dobu znají Babiše osobně (ne jako nadřízeného), ho volili s velkým přesvědčením.
A aby nedošlo k omylu, já ho nevolil...

(upravil Jarous 11. 5. 2017 23:11)

Re: Kecárna

Volby nejspíš vyhraje ANO, bohužel vládu nesestaví, anebo sestaví těsnou většinou, ale všichni proti nim, protože s nimi nikdo z polistopadových stran nebude chtít jít. Je to hnus, jak se tradiční politické strany roky spojují a je z toho stále stejná politická žumpa, je jedno jakou z tradičních politických stran člověk zvolí, všechny jsou nedemokratické, všechny jsou zkorumpované, elitářské a prohnilé. Sobotka, Chovanec je šmejd, Fiala je šmejd, Kalousek je šmejd, Bělobrádek je šmejdskej černoprdelník...vychcánkové, šejdíři, zloději, tohle se dá volit ? Nedá! Oni se všichni spojili proti Babišovi, protože cítí, že jsou v ohrožení a možná budou dál od koryta a to vše ve jménu demokracie, směšné. Díval jsem se onehdy na záběry z parlamentu, co oni jsou schopni tam řešit, ty jejich nesmyslný usnesení na který přijdou po několika hodinách, výsměch za naše peníze. Babiš není svatej, to rozhodně ne, jenom je hlupák, že se u těch lumpáren, co dělají i ti ostatní nechal chytit.

Re: Kecárna

soudný člověk (ba i já) již k volbám nechodí aspoň 10 let, je to k ničemu, čerta vyženete ďáblem, nene

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Kecárna

A to je prave ten problem, ze lidi nechodi k volbam...

Re: Kecárna

Jarous napsal:

je jedno jakou z tradičních politických stran člověk zvolí, všechny jsou nedemokratické, všechny jsou zkorumpované, elitářské a prohnilé.

Toto je podľa mňa bohužial chyba systému, obraz spoločnosti. Môžme si teoreticky hovoriť, že keby som bol pri moci ja, bol by som iný. Ale zrejme nebol, ak sa chcem pri tej moci udržať.

soudný člověk (ba i já) již k volbám nechodí aspoň 10 let, je to k ničemu, čerta vyženete ďáblem, nene

Ako potom chceme dosiahnuť zmenu? Demokratické voľby sú zrejme jediný spôsob, akým môžeme ako občania niečo ovplyvniť.

Re: Kecárna

Vidím to hodně podobně jako Jarouš s příspěvku  25. Je to jako s Rathem ,  začal moc ukazovat a křičet , tak ho přihráli UOOZ. Babiš má podobný scenař , ale  on má špinavý peníze hlavně ze Slovenska.  Na peníze ho nedostanou, tak odposlechy- opět před volbama , stejně jako Kubiceho zpráva- opravdu , je to hnus- asi bych změnil  volební zákon a uspořádání systémem vítěz bere vše

Re: Kecárna

tak mi napište stranu a osobnosti co volit budete Vy, ty jejich programy...jsou už opisované celá léta stále stejně a výsledků nět, právě naopak hůř a hůř

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Kecárna

Babiš/Bureš by nikdy nebol vo verejnej funkcii v Čechách, keby na Slovensku neprebehol zvrátený súdny proces, kedy súd na základe výpovedí iných príslušníkov štb konštatoval, že Bureš je čistý ako lalia. Nakoľko u vás platí lustračný zákon, musel získať Bureš takýto rozsudok. Čo to je za človeka, koľko toho "našmidlal", aké pritom používa metódy vedia takmer všetci. Len mi potom ostáva záhadou, prečo ho volia, to kľudne môžu voliť aj tú KSČM, rovnaký xinl, jedno aj druhé. Nuž čo, miluj svojho štbáka...

Re: Kecárna

staffy: Ako potom chceme dosiahnuť zmenu? Demokratické voľby sú zrejme jediný spôsob, akým môžeme ako občania niečo ovplyvniť.
Pokud nebude neschopný státní ouřada, lump darebák a korupčník odvolatelný během období, bez výsluh, náhrad,
odstupného a případně potrestán tak sa nikdy u nás nezmeni nič

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Kecárna

Nevim jak Vy, ale ja ctim presumpci neviny, necht nekdo dokaze, ze Babis byl STBak, ze podvadel v danich (ze vyuzival skulin danoveho systemu o tom neni 100% pochyb, ale to dela kazdy, uplne podnikatel), tedy az nekdo da 100% dukazy, muzeme tohle tema prohlasit...

Re: Kecárna

bude-li třeba důkazy se najdou jako ostatně vždy a na každého co má máslo na hlavě, asi se vyčkává
na správný okamžik kdy to udělat...

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Kecárna

Slovenský nejvyšší soud letos v únoru odmítl dovolání ÚPN proti rozsudku odvolacího soudu ve věci evidence Babiše jako agenta StB s krycím jménem Bureš. ÚPN poukazoval na to, že soud nižší instance použil při verdiktu, že Babiš byl evidován neoprávněně, nezákonné důkazy.

Těmi měly být svědecké výpovědi bývalých příslušníků StB. ÚPN tvrdí, že tito někdejší pracovníci StB jsou stále vázáni mlčenlivostí ohledně své činnosti, a tento závazek trvá i po skončení služebního poměru.

„Není spravedlivé, aby příslušníci StB i 27 let po skončení komunistického režimu požívali větší důvěru soudů než důkazy, které máme v archivech, jakými jsou dokumenty, které tito příslušníci sami vytvořili nebo které obsahují stanoviska předních expertů,“ uvedl ÚPN.

Ústav upozornil, že nejvyšší soud postupoval nestandardně, když dodatečně požádal Ministerstvo vnitra Slovenské republiky o zbavení mlčenlivosti bývalých příslušníků StB, kteří vypověděli ve prospěch Babiše.

Tímto postupem chtěl nejvyšší soud podle ÚPN dodatečně napravit nezákonné výslechy uvedených svědků. Ústav nadále tvrdí, že Babiš byl veden pod krycím jménem Bureš, a zmínka o něm byla ve dvanácti svazcích StB.

Dva svědci, bývalí důstojníci StB, u soudu řekli, že zpráva o Babišově získání coby agenta nebyla pravdivá, případně že s StB spolupracoval nevědomě.

Chcieť od štbákov, aby usvedčili štbáka? smile

Re: Kecárna

27 let od "revoluce" je asi krátká doba, tehdejší vládní garnitura vč. fízlov, agentov a eštebákoch musí vymřet
a pak se (možná) něco změní...no já se toho nedožiju, škoda

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil Crifodo 12. 5. 2017 11:18)

Re: Kecárna

Jarous napsal:

Nevim jak Vy, ale ja ctim presumpci neviny

Jarouši to sice tvrdíš ale v další větě tvrdíš že úplně každý podnikatel používá skuliny, takže si krásně odporuješ.
Tohle vlákno o skautech sice není o Burešovi ale když už jste to sem zavlekli:
Mezery v zákonech využívá spíš malej čudlík. Skutečnej žralok si ty zákony přiohne na svoji stranu a ještě větší na to má navíc lidi, aby sám byl  "čistý". Pokud mu to jeho voliči sežerou s koblihama. Jak se to dělá legálně? Dárkama a lobbováním.
Na nejnižší úrovni zajde koncem roku majitel stavební firmy za šéfem odboru investic s novoročenkou "na další úspěšnou spolupráci", kteroužto novoročenkou je lahev koňaku. Není na tom nic nelegálního, je jen náhoda že tu flašku nezanesl svýmu starýmu učiteli matematiky ale úředníkovi.
Na vyšší úrovni se věnuje patnáct mega hnutí Ano, aby pak zbrojní firma vyhrála shodou okolností zakázku. Ministr obrany úplnou náhodou ze stejné strany o tom neměl ani tušení.
A na profesionální úrovni se založí politická strana, která pak naleze do sněmovny a mezi eurokomouše do Brusele, aby prohlasovala prodloužení podpory biopaliv. Komu patří největší holding na pěstování toho žlutozelenýho sajrajtu?
Tak se to dělá, zákony neporušujeme protože naši koně nám je na míru ušijou. Čapí hnízdo s 60 mega eurokomoušských dotací jsem přepsal na děti, takže to se mnou nemá vůbec, ale vůbec nic společnýho smile
To, že kvůli tomu Kalousek běhá po stropě a z vočí mu teče krev, je pro mě nezajímavé, to je obvyklá závist kariéristy vůči kariéristovi.

Re: Kecárna

Maxell a co čekáš že se změní? Komunisti nebili zmrdi ani náhodou to pozor. Za vším stojí pořád člověk. pořád jen sliším bláboly tipu fronta na banány atd.  Se každý může jít podívat na banány teď, zelené jak okurka a odporné. Tak co pořád každý brečí v jaké době bylo lépe? Věřím že za komunistů bych se měl stejně tak dobře jako teď. Je jen hrosně línejch tlustejch lidí, co pořád brečí za prachy a zacpávají si huby žrádlem a cigárama. Je to jen o lidech a přístupu né o režimu. Za mě komunismus palec nahoru, skýtal úrodnější půdu.

Re: Kecárna

Lukáši, a zažil jsi ten komunismus na vlastní kůži?

Web

Re: Kecárna

tak bacha: žádnej "komunismus" tu nikdy nebyl ani nebude, je to fikce, iluze
já tvrdím (a mám už 56 let) že ani socialismus (v učebnicové formě) nikdy
neexistoval, jenom jeho deformovaná podoba policejního státu všeobecné kontroly
a represí natož dnes...špiclovací kamery jsou v bance, na letišti i na WC v marketu
co bylo a je lepší, he ?

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)