1

Téma: Skutečná situace ...

https://www.youtube.com/watch?v=jnZKtRejmSA

Web

2

Re: Skutečná situace ...

prosím tě netahej sem tyto sračky nesmyslů ... díky

3 ...editoval Hordek (29. 10. 2014 18:24)

Re: Skutečná situace ...

.

4 ...editoval sagitarius (17. 8. 2014 16:17)

Re: Skutečná situace ...

Je naprosto zbytečné se zde zabývat nějakými domněnkami či názory, neboť my se dozvíme jen to, co NĚKDO chce abychom se dozvěděli. Uvědomte si, že dnešní propaganda je tak silná a propracovaná, že nejen komunisti, ale i smotný ministr propagandy Goebels by jen tiše záviděli. PRAVDA je už v současném světě cosi nepatřičného, nežádoucího, neboť neodpovídá potřebám a požadavkům mocných, a stádu se předkládá už patřičně upravená pravda.

Web

5 ...editoval Hordek (29. 10. 2014 18:24)

Re: Skutečná situace ...

.

6

Re: Skutečná situace ...

Za bolševika se říkalo: jednotkou blbosti je jeden Jambor a ten se dělí na dva Brože. Brož, zvaný Pershing (jeho oblíbené téma byly americké rakety v Německu) se propagandou ve službách postsovětského Ruska zjevně živí dál. Jsou to úplně stejné sračky, možná i do písmene, jakým nás během roku 1983 a 1984 denně krmili tito dva pánové. Takže zase stará písnička o americkém satanu na pokraji bankrotu, ale vesele investujícího miliardy dolarů do zbrojení, o Rusku, které se jen brání a nikdy nikoho nenapadlo atd. atd. Ale co je vůbec nejstrašnější, že tato hovna hlásají i příznivci a dle vlastních slov členové Strany svobodných občanů. Z jedné diskuse: "Měli bychom vzít rozum do hrsti a pokořit se před Ruskem." To prosím řekne člověk, prohlašující se za člena strany, která má svobodu v názvu.

Ukrajina si na spoustu problémů zadělala sama. To ale kdekdo. Potíž je, že současné boje nejsou nic jiného, než úspěšná balkanizace sousedských sporů, a to se zásahem zvenčí vyřešit prostě nepodaří. Kdyby Rusové přestali spory přiživovat, samy by vyhasly s posledním nábojem a posledním granátem. Jenže Rusko to neudělá -- je zastydlé v předminulém století, nenávidí a nechápe a nechce chápat své okolí jinak, než jako potenciální hrozbu. Ostatně, Česká republika je stále v Kremlu vedena jako "blízké zahraničí", což je eufemismus pro území určené k záboru. Americká účast se přeceňuje, není ani desetinová oproti propagandistickým kecům a omezuje se na pár žoldáků a trochu zásobování. V žádném případě nejde o nový Vietnam a už vůbec ne o polygon pro testování nových amerických zbraní.

Pro zdejší amerikobijce: kolik území USA vojensky obsadily za posledních dvacet let? Kolik si odvezli irácké/lybijské nebo co já vím jaké ropy? Co kde kdy ukradli, zničili, kde znásilňovali a zabíjeli civilisty? Samozřejmě, můžeme se mlátit po hlavě argumenty o padělaných důkazech, o naivitě nebo paranoie atd. Podstatný je ale výsledek. Který stát by byl tak hloupě veden, aby se sám každou akcí víc a víc znemožňoval? Mimochodem, zkuste organizovat protistátní demonstraci ve Washingtonu a v Moskvě. Kde vás dopravní policie požádá, abyste po ukončení akce po sobě uklidili a kde nedožijete rána?

7 ...editoval Hordek (29. 10. 2014 18:23)

Re: Skutečná situace ...

.

8 ...editoval Hordek (29. 10. 2014 18:22)

Re: Skutečná situace ...

.

9 ...editoval Hordek (29. 10. 2014 18:23)

Re: Skutečná situace ...

.

10 ...editoval Anti (17. 8. 2014 18:50)

Re: Skutečná situace ...

Mě stačí tato informace:
V současné době má 823 základen rozmístěných ve více než 130 z 194 zemích světa.Od 2. světové války v Německu a v Japonsku, od Korejské války v Jižní Koreji a v dalších zemích. Z mezinárodních vojenských aliancí patří USA k NATO jejímž jsou vedoucím a nejsilnějším členem.
Řeč je o armádě USA.Rusáci nejsou žádní svatoušci,ale proti amíkům jsou žabaři.
Já se Putinovi nedivím:
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/s … -o-tom.htm

11

Re: Skutečná situace ...

mir.ku: Tebe se budu ptát, co tady můžu dávat.

Web

12

Re: Skutečná situace ...

Hordek: tohle by tě mohlo zajímat wink

https://www.youtube.com/watch?v=uDkElX7weic

13 ...editoval cestmir (17. 8. 2014 21:28)

Re: Skutečná situace ...

@rvx73: Mohlo by to byť vcelku zaujímavé, keby debatoval jeden z nich s nejakým kompetentným názorovým oponentom. Ale 66 minút orgazmického hrkútania a pritakávania si dvoch ľudí s prakticky navlas zhodným svetonázorom, suverénne súkajúcich z rukáva konšpiratívne vysvetlenia všemožných udalostí spôsobom, ako že ide o holú skutočnosť, to je dosť nestráviteľná záležitosť.

V každom prípade ale môžu ten formát aj svoje maličkosti ponúknuť nášmu Slobodnému vysielaču, tam to zapadne.

14

Re: Skutečná situace ...

Nechci si příliš fandit, ale to co říká předchozí odkaz, prezentuje mé chmurné myšlenky, jako kdyby v nich ti pánové listovali. Něco chmur ještě přidali.
A jak bych si intenzivně přál se mýlit!
Velká politika byla a je svinstvo, kde nějaké letadlo s 300 lidmi nebo stovky obyvatel na zemi nemají hodnotu.

15

Re: Skutečná situace ...

Tato diskuse mi nedá, se nezeptat. Kdo je vinen sestřelením letu NH17? No přece ten, kdo to letadlo nechal letět do zóny válečného konfliktu. A kdo řídí letový provoz v té oblasti?

16 ...editoval cestmir (17. 8. 2014 22:17)

Re: Skutečná situace ...

To nie je tak jednoduché, kto sledoval napr. príslušné thready na PPRuNe alebo AvHerald, preberal sa tam hojne aj tento aspekt. Nad oblasťami s voj. konfliktom sa lieta bežne (Irak, Afganistan, predtým trebárs Juhoslávia), hoci konečné rozhodnutie je vždy na jednotlivých aerolinkách (ktoré ale majú dosť obmedzené možnosti kvalifikovane sa rozhodnúť). Čo sa týka Ukrajiny, tá mala samozrejme silný ekonomický (poplatky) aj strategický (nutnosť protistrany rozlišovať vojenské lety od civilných) záujem, letecký priestor neuzatvárať. Zlyhalo skôr vyhodnocovanie situácie na strane medzinárodných leteckých autorít - jednak už pred zostrelením MH17 kolovali informácie o tom, že povstalci môžu disponovať okrem manpadov aj "dospelými" protilietadlovými zbraňami, dvak aj priamo zostrelili nejaký transportný An vo výške tuším 6km, čo je na/nad hornou hranicou pre z pleca odpaľované hračky.

17 ...editoval rvx73 (18. 8. 2014 6:04)

Re: Skutečná situace ...

pokud jde o sundání toho letadla - taky bych se spíš přikláněl k tomu, že ho sundali povstalci, ale nedivil bych se, kdyby ho tam Ukrajinci nechali letět záměrně, právě proto že se jim takováhle katastrofa náramně hodila do krámu

18 ...editoval microlan (18. 8. 2014 6:27)

Re: Skutečná situace ...

Cestmir: co to meleš? Proč by měla Ukrajina uzavírat vzdušný prostor? Všechny lety byly odkláněny mimo území kde se bojuje, jen jedno letadlo tam nechali letět

rwx73: No a jak povstalci dostali do výšky 10 km 30mm kanon?

19 ...editoval cestmir (18. 8. 2014 9:32)

Re: Skutečná situace ...

microlan napsal:

Všechny lety byly odkláněny mimo území kde se bojuje, jen jedno letadlo tam nechali letět

Fakt, jediné? http://twitter.com/flightradar24/status … 08/photo/1

Ani jediný, ani prvý krát, viď vyrendrované trasy vybraných letov z dní do 17.7. z dát FR24.

S kanónom neviem o čom, ale že fotografie prevážaného raketového vozu systému Buk pochádzali z Luhanska (a nie z Krasnoarmejska, ako znel ruský pokus o cover verziu) sa analýzou fotiek podarilo ukázať myslím dostatočne preukazne (zhrnutie napr. tu).

20

Re: Skutečná situace ...

Tyhle důkazy jsou k hovnu.V práci poslouchám rádio,a dost často je tam diskuze na toto téma.A spousta diskutujících říká to co má hlavu a patu:
Zcela určitě je na tuto část Ukrajiny zaměřeno spousta satelitů několika vlád.Proč tedy nejsou k dispozici žádné důkazy?
Já říkám,když Amící vyřvávali,že mají satelitní snímky dokazující vinu separatistů,proč nebyly zveřejněny?Kdyby něco měli,dávno by to použili.