Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Nazor na receiver Thomson DPL2000

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 30 z 30]

Re: Nazor na receiver Thomson DPL2000

Jak se tak divam vypada uplne stejne jako ten muj,stejne velke trafo a pritom rozdilne prikony smile Kdyz mas ten navod,otazka: Jde nejak prepnout dalkovym ovladacem vstup TV? Neni na to nejaka finta? Na ovladaci totiz tlacitko TV neni,na receiveru jo.

Re: Nazor na receiver Thomson DPL2000

Nesnaším ty chladiče typu kus hliníku a na tom vonutej plech ... už neví kaj by ušetřily . .

Re: Nazor na receiver Thomson DPL2000

Já jsem zase odvařenej, když vidím to množství drátovejch propojek. Nejsem návrhář ani obvodář nic takového, ale přijde to prasecké i mě.

(upravil Karlos 7. 5. 2007 12:22)

Re: Nazor na receiver Thomson DPL2000

No ty propojky jsou taky fakt ... ale taky mě sere že většina lepších zesů myslím tím chlazení,napajení atd.. má součástky napájeny tak křivě až se mi chce s toho blejt .. ale vím že ve fabrice se stím párat nikdo nebude pokud to zrovna není nějakej stroja za 30 tisíc ..
Jako neřeknu kdyby sem tam něco křivě ale třeba u toho mojeho to vypadá jak kdyby sním někdo hrál tenis ..

Re: Nazor na receiver Thomson DPL2000

Jaké Elyty v tom jsou? To hodně napoví smile) Za tyhla peníze nemůžeme čekat zázraky.

Web

Re: Nazor na receiver Thomson DPL2000

Je potreba pripomenout nekdejsi cenu smile To ze jsem to poridil za 3K neznamena, ze to kdysi stalo nove taky 3K.  Pocitam v dobe uvedeni na trh kolem 20K. Neni to zas tak strasnej paskvil. big_smile

Re: Nazor na receiver Thomson DPL2000

V dobe uvedeni 16.000kc ,uz sem to vyse psal.

Re: Nazor na receiver Thomson DPL2000

Paskvil to není, ale jestli to má pár let tak těch 16 000 není nic extra smile Můj přehrávač kterej stál 8tisíc a já ho tady prodal za 1100kč tak už na dnešní dobu taky není nix extra,ale hraje dobře a má vše potřebné vstupy a výstupy. Ale DVD přehrávače v dnešní době za 8tisíc sou už něco úplně jiného než tehdá. Takže smile

Re: Nazor na receiver Thomson DPL2000

4-5 let stary model.Ale za ty prachy neni opravdu spatny, me stal 2.5k Spousta dnesnich receiveru jsou vetsi sracky i kdyz maji dekodery toho co te ani nenapadne.. A pak ve vysledku na radoby 7x100W filtracni elyty 2x5600uF ,tento ma myslim 2x12.000uF pro koncove stupne.

Re: Nazor na receiver Thomson DPL2000

Mel jsem moznost to porovnat jen s receiverem Sony v cene 10.000 Ten to prehraje levou zadni. Nemam moznost provest prime porovnani s jinym zesilovacem (prozatim).

Příspěvky [21 až 30 z 30]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Nazor na receiver Thomson DPL2000

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£