Re: Transiwatt

m.sommer333 - stavíš tohle http://media1.webgarden.name/files/medi … /TW120.pdf nebo je to upravené? (myslím schéma, DPS vidím že je jiná)

Re: Transiwatt

To je upravene !!! Jine zapojeni ... Viz . výše .

(upravil rvx73 3. 8. 2014 14:24)

Re: Transiwatt

hm, v té tuně spamu je to těžké poznat smile

-----

možná by se to někomu mohlo hodit:

http://oi58.tinypic.com/2qjdrvo.jpg

Re: Transiwatt

Super članek díky !!!

Re: Transiwatt

Přechodové zkreslení je odstraněnou jednak zpětnou vazbou přes C5, ..., a také rezistorem R13, který pomáhá zvětšovat odolnost koncových tranzistorů proti ... proudovému přetížení na výstupu.

Pak jsem to přestal číst. Jeden člen tu toho textu bude mít určitě radost. smile

Re: Transiwatt

Zajisté, je to opakovaní blbostí.
Taktéž  výpočet budících odporů je plný nesmyslů.

Re: Transiwatt

http://elektrotest.cz/files/images/elektro/tw3sim.jpg

To to je schéma podle čeho začínáme .

Poproste microlana ten má celé schéma a desku  . Já je od něj mám ale bez jeho souhlasu nemůžu poskytnout . Tímto mu děkuji

M.S.

(upravil rvx73 3. 8. 2014 20:04)

Re: Transiwatt

Hazys: nikdo ti nebrání uvést věci na pravou míru. Každej nemá tvoje znalosti wink

Re: Transiwatt

Proč já mladej vocas bych vám měl něco vykládat? Máte tady starší mnohem zkušenější členy.

Re: Transiwatt

nj, ale znáš je, jak neradi se děleji o svoje poznatky wink

Re: Transiwatt

Někdo to tady řekl že je to tady reklama na aldax ....

Re: Transiwatt

Transiwatt se prakticky nedá optimalizovat. Je to nešťastná topologie.

Re: Transiwatt

Myslíš uvidíme ...

Re: Transiwatt

m.sommer333: tak hi-end zesilovač z toho asi nebude, ale minimálně tím získáš nějaké zkušenosti wink

Re: Transiwatt

Jasně a o to jde !!!

Re: Transiwatt

Není snaha o idealizaci trnasiwattu nelogický protimluv? já myslel, že když někdo staví transiwatt, tak proto, že chce stavět transiwatt. Techniku z 60. let. K tomu patří nějaké vlastnosti. Když si někdo dává dohromady Š1000 MB tak taky ne proto, aby to dotahoval a porovnával na soudobé parametry.

Re: Transiwatt

Crifodo napsal:

Není snaha o idealizaci transiwattu nelogický protimluv? Já myslel, že když někdo staví transiwatt, tak proto, že chce stavět transiwatt. Techniku z 60. let. K tomu patří nějaké vlastnosti. Když si někdo dává dohromady Š1000 MB tak taky ne proto, aby to dotahoval a porovnával na soudobé parametry.

Re: Transiwatt

Není snaha o idealizaci transiwattu nelogický protimluv? Já myslel, že když někdo staví transiwatt, tak proto, že chce stavět transiwatt. Techniku z 60. let. K tomu patří nějaké vlastnosti. Když si někdo dává dohromady Š1000 MB tak taky ne proto, aby to dotahoval a porovnával na soudobé parametry.

Re: Transiwatt

Crifodo

Proč to opakuješ třikrát ???  Kdo nemá na aldax nebo DPA prostě staví TW a nebo něco jiného ...

Skus 8 měsíců marodit jako já a sám poznáš jaké to je .  Mít hluboko do kapsy ...

Re: Transiwatt

Protože když se člověk uklikne na Citovat místo Upravit, systém mu nedovolí smazat vlastní příspěvek, není to proto, že bych si potřeboval násobit ego.
O problému hluboké kapsy mi nemusí nikdo kázat, ale to si dělám z jisté míry sám malou pružností k některým řekněme atributům doby, ale to sem nepatří.
Mezi stavěním aldaxu nebo transiwattu nevidím nějaké zásadní rozdíly v náročnosti na finance. Polovodiče nepředstavujou útok na polovinu měsíční mzdy jako v době kdy byl 7NU74 novinkou. Cena za kg mědi nebo pikslu barvy se naopak vyvinula. Spíš jde o to, že kdo by chtěl křísit nějakou věrnou repliku toho, co tehdy inzerovaly ty stavební návody hifiklubu toho a toho od svazarmu, nechá na tom tolik času, že nějaký srovnatelný přístroj přitáhne ze SD nebo pořídí na aukru...