Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Potenciometr s pohonem

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 34]

Téma: Potenciometr s pohonem

Nemáte někdo tip, kde se dá koupit kvalitní potenťák s motorem (a nejlépe komplet i s elektronikou a dálk. ovladačem? Google mi moc nepomohl sad

Web

(upravil opamp 11. 10. 2007 15:07)

Re: Potenciometr s pohonem

kazzatel prodával krásný motorový alps 2x10k log. Vícesběračovej, zaručeně nechrastící. Zkus mu mailnout, jestli je ještě má. Cena totiž nebyla nijak hrozná.

Web

Re: Potenciometr s pohonem

http://www.rs-components.cz/

Web

(upravil fedor 13. 10. 2007 18:40)

Re: Potenciometr s pohonem

opamp:
Kazzatelovi jsem napsal, tak uvidím...

ondra Ch:
Který bych tam mohl event. použít? Je vhodný tenhle, nebo některý jiný?

Web

Re: Potenciometr s pohonem

Ty cenový údaje zde jsou nesmyslný - cena nemotorovýho a motorovýho není stejná....

Re: Potenciometr s pohonem

Veru nieje. Pred mesiacom som si objednal z www.sos.sk nemotorového alpsa 10K za 481 bez dph... Motorový stojí o dosť viac.

Web

(upravil fedor 11. 10. 2007 20:42)

Re: Potenciometr s pohonem

kazzatel:
jsme dohodnutí, viz mail

opamp:
dík za tip smile

ostatní:
potenciometr Alps 2 x 10 K / log s pohonem jakobych už měl smile.
Teď to ostatní - elektronika + ovladač. Máte někdo tip na stavebku, modul, nebo v nejhorším alespoň návod na stavbu?
Předem díky.

Web

Re: Potenciometr s pohonem

2 kazzatel : tiež idem stavať preamp a zháňam potenciometer... mňa by len zaujímalo na akej cene by sa dalo dohodnúť, či by to vyšlo lacnejšie ako v SOS... ? t.j. horespomínaných 481bez DPH za bezmotorový , ak by bola dobrá cena, zobral by som aj s motorom

Re: Potenciometr s pohonem

Záleží na tom , jaký motor koupíš , benzíňák a nebo naftový   yikes a yikes

Re: Potenciometr s pohonem

U RS mě stál RK27112MC něco kolem 900,-

Web

Re: Potenciometr s pohonem

Cena je slušná, a i kdyby nebyla... teď mě Ondro víc trápí jiná věc: Nevím přesně jaký typ Pavel Dudek pošle, ale pokud to je RK27, tak se mi tam zcela jistě nevejde sad. Myslíš, že bude něčemu vadit, když ty dva kondy přesunu a propojím kablíkem?

Web

Re: Potenciometr s pohonem

Je to Rk 27... ještě jsem to nezabalil, rozmysli si to... smile

(upravil fedor 12. 10. 2007 0:51)

Re: Potenciometr s pohonem

Jsem rozhodnutý, jestli nebude na závadu to přemístění kondů (čekám, že ne, ..ale snad se k tomu někdo vyjádří) tak dohoda platí. Kdyžtak ještě radši počkej se zabalením do pátku (s odesláním do soboty), až mi někdo fundovaný, třeba Ondra Ch (co by autor zesu smile) "schválí" tu úpravu - jestli Ti to nevadí.
Edit: dnes (tj. pátek), dejme tomu do 19:00 hodin to definitivně potvrdím, případně zruším. Platí?

Web

Re: Potenciometr s pohonem

Vadit to podle mě nebude,pokud nepoužiješ zvonkový drát smile

Web

Re: Potenciometr s pohonem

kazzatel:
Ondra Ch nemá námitek smile, takže to klidně pošli dnes. jak se Ti to bude hodit. Těch 19:00 tedy neplatí.

Web

Re: Potenciometr s pohonem

Myslíš si, že kvůli tomu pojedu v sobotu extra na poštu ? smile

Re: Potenciometr s pohonem

Petře, tak stačí ti takové schémátko co jsem Ti poslal? Jak jsi s tím daleko?

Web

Re: Potenciometr s pohonem

Ondro, můžu taky poprosit? Já si teď k tomu účelu objednal MC14502x Jako maj v Brystonech smile

Re: Potenciometr s pohonem

Kdo chodíte do GME, všimli jste si těch malinkých motorků s převodem? Možná by se daly na ovládání potenciometrů použít. Ten s nejvyšším převodem má 12 otáček/min.

Re: Potenciometr s pohonem

7tech: No nevím nevím... řešit propojení s hřídelí poťáku by mohl být docela boj (je třeba vyřešit i prokluzovou spojku). Motorek u motorových potů asi nebude ledajaký. Jde taky o bezhlučnost chodu a minimální vyzařované rušení.

Příspěvky [1 až 20 z 34]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Potenciometr s pohonem

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£