Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Měření od RNDr. Sýkory

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 32]

Téma: Měření od RNDr. Sýkory

Pro ty, kteří neodebírají A-Radio: Sežeňte si právě vycházející modré č. 5/2007. Je tam článek polopaticky popisující základní principy elektroakustických měření.

Re: Měření od RNDr. Sýkory

neviem či to v našom zapadákove zoženiem,všade majú iba PE ... čo by si chcel za scann ?

(upravil MaBat 9. 10. 2007 15:35)

Re: Měření od RNDr. Sýkory

Dik za tip. Sykora ma obrovsky dar umeni vysvetlovat, krasne se to cte. Doporucuju.

Re: Měření od RNDr. Sýkory

Bobisku, jestli ho doma neseženeš, tak Ti ho naskenuju a pošlu. Ale nečekejte, že se pustím do hromadného rozesílání. Jednak na to mám pomalou lajnu a za druhé se mi příčí kopírování článku, na kterém ještě nezaschnul inkoust.

Re: Měření od RNDr. Sýkory

jaká je cena ?

Web

Re: Měření od RNDr. Sýkory

Vazne vam to neni trapny - uz kvuli autorovi? To je takovej problem chvili pockat a skocit si do nejblizsi knihovny, ktera to odebira, kdyz uz to u vas nesezenete na stanku? hmm

Re: Měření od RNDr. Sýkory

Prakticky vzato, pro autora v tom není jiný rozdíl, než morální.

Re: Měření od RNDr. Sýkory

A tak je to se vším.

Web

Re: Měření od RNDr. Sýkory

Skutečně je takový problém investovat 36 kč?

Re: Měření od RNDr. Sýkory

rád bych investoval, ale už není k sehnání  sad

Re: Měření od RNDr. Sýkory

skúste si ísť v prievidzi alebo v handlovej zohnať  modré rádio... naposledy som to kupoval asi pred šiestimi rokmi... tu je problém zohnať PE, tú mávajú sem tam v TESCU ale niečo ako KTE, Aradio alebo dokonca modré rádio je tu prakticky nezohnateľné sad
2 7tech, ak by sa dalo,bol by som moc vďačný...na oplátku by som ti tiež môhol niečo poslať ak chceš, mám 4,3GB rádií a cez 30kg vo fyzickej podobe 

e-mail mám boris.ebster (zavináč) post.sk
thanks wink

Re: Měření od RNDr. Sýkory

Copak v Prievidzi... Ale já ho už druhý den marně sháním v Praze!!! sad

Prosím o tip na dobrou trafiku, kde bych měl šanci uspět!

Web

Re: Měření od RNDr. Sýkory

Tu v TN som raz dostal v jednej trafike červené amáro... Som čumel ako péro z gauča. Inak sa teda fakt nedá zohnať, škoda.

Web

Re: Měření od RNDr. Sýkory

Ja ho tedy sehnal v Neratovicich, v Praze taky ne (dva pokusy), ale zas na druhou stranu jsem byl trochu zklaman co se tyka praktickeho mereni, neni tam toho moc, to same se da vycist z navodu k MLSSA

Re: Měření od RNDr. Sýkory

MaBat, já to klidně odkoupím. Jsi aspoň přibližně z Prahy?

Web

(upravil MaBat 11. 10. 2007 15:59)

Re: Měření od RNDr. Sýkory

opamp: ja tu nabidku stahnul, protoze si ted nejsem jistej, jestli to muzu prodat, kdyz uz jsem si to precet smile
Takove eticke dilema... Sprdnul jsem je tady, ze to chteji kopirovat, tak musim jit prikladem smile

Pokud bude ok, kdyz ti to daruju, pak ti to klidne daruju. Ale ty bys mel v tom pripade pak poslat nejakou sumu nakladatelstvi, ne? smile

OK, napisu ti adresu, je to Praha 6, popr. Praha 8.

(upravil opamp 11. 10. 2007 16:04)

Re: Měření od RNDr. Sýkory

Super! Kdybys šel na stmeláč, vezmi to tam prosím smile
Domluvíme tu sumu pro nakladatelství smile

Web

Re: Měření od RNDr. Sýkory

To su nepresne informacie, modre sa da zohnat aj v Blave. Napriklad v stanku okolo ktoreho chodim denne do roboty, mavaju aj modre, myslim, ze zrovna teraz tam maju cislo 05/2006 big_smile, takze asi tak na Slovensku, ale keby som chcel nejaky shit ako plus7 a pod, tak tych tam maju v kazdom stanku tak mozno paletu.

Re: Měření od RNDr. Sýkory

To kurpelm. V Trenčíne som kúpil dnes posledné modré amáro na stanici. Skús prekutať stánky niekde v meste, ale čím skôr ináč ho mať nebudeš.
P.S. Dobre som sa pobavil na kratučkom článku "Speciální kondenzátory pro hi-fi zařízení". Furios to by si si mal určite kúpiť.

Re: Měření od RNDr. Sýkory

Viem že na stanici občas mávajú, ale to je asi tak všetko. Kutať veru budem. A ak sa mi ho nepodarí kúpiť, tak otec mi ho požičia z roboty, tam im pekne kolujú najnovšie amára.

Web

Příspěvky [1 až 20 z 32]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Měření od RNDr. Sýkory

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£