Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Smetiště » Volně prodejné náhradní díly pro Huawei

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: Volně prodejné náhradní díly pro Huawei

Ahoj,

nevíte o někom z Ostravy, kdo by mi jednoduše prodal náhradní díl pro mobil? Potřebuju nové sluchátko pro Huawei W1. Spectron Huawei nedělá a  mobil-pohotovost za to chce cca 450,- s tím, že je nutnost si to nechat "opravit". Mobil v záruce není, bo jsem ho rozdělal a chtěl opravit svépomocí.

Díky.

(upravil Hippo007 27. 2. 2014 22:54)

Re: Volně prodejné náhradní díly pro Huawei

Za stovku na ebay?

Re: Volně prodejné náhradní díly pro Huawei

bohužel v Ostravě asi nikoho nenajdeš, dopadl jsem stejně - potřeboval jsem flexi spoj k displeji u vysouvaciho SE, vlastní flexi za necelou stovku, ale bez práce mi ho nikde nebyli ochotni prodat. Nakonec jsem to vzal za cenu s prací tam kde byl skladem a vyměnil sám. Není šance použít něco ze šrotu? Sluchátkem myslíš zabudované repro? to by přece mohlo sedět i z jiného modelu, ne?

Web

Re: Volně prodejné náhradní díly pro Huawei

ebay je mi zcela cizí, pokud ale zacvakám i s dopravou kilo, asi jdu do toho. Jinak rozměry má 6x15mm a označení AAC130119B1.

Vyměnit z jiného typu klidně, nakonec něco podobného jsem udělal, z Nokie, ale rozměr nesedí + je tiché, to bylo ale i před tím.

Re: Volně prodejné náhradní díly pro Huawei

http://prontmobil.hys.cz/  zkus to tady,

Web

Re: Volně prodejné náhradní díly pro Huawei

TAZ: díky za tip, koupil jsem tam jakousi motorolu, ale stejně dělá to samé, nějak to přežiju...

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Smetiště » Volně prodejné náhradní díly pro Huawei

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£